logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Odrestaurowanie klasyka w Wielkopolsce

Odrestaurowanie klasyka w Wielkopolsce

Witam
Poszukuje godnego polecenia (w ramach nadciągającej desperacji chyba zacznę tych niegodnych też szukać;)) warsztatu do zaopiekowania się moim stangiem oczywiście najlepiej z WielkoPolski
Głównie chodzi o poprawienie tego Co spierd... poprzedni 'fachowiec' i ostatnie 2 lata gdy auto stało nieużywane z racji toczącej się rozprawy sądowej (słowo klucz wspomniany powyżej 'fachowiec')
Nie wiem czy jest sens rozpisywać się co potrzeba naprawić myślę że konkretny najlepiej będzie omówić z osobą zainteresowaną

Nie musi być to jedno miejsce (choć dobrze by było) każdy namiar na warsztat, mechanika, lakiernika, piaskowanie, tapicerkę etc itp itd będzie przydatny
Obdzwaniałem kilka miejsc w północno-zachodniej części kraju ale zaraz po odwiecznym problemie wolnych terminów pojawiało się dziwne uczucie że po 'drugiej stronie słuchawki' siedzi pan który twierdzi że skoro stać mnie na mustanga to jego maksymalna stawka za roboczogodzinę będzie dla mnie startową i łatwo na mnie zarobi. Nie mam problemu z płaceniem ale cytując klasyka "Bitch please"

Przeglądałem forum Capri i nic konkretnego nie znalazłem no chyba że za stary się robię na umiejętne przebijanie się przez offtopy i inne dziwne kwiatki forumowe no a odświeżać kilkuletnie Topic-i też chyba sensu nie ma

Za każdą pomoc 'bóg' zapłać sporo ich człowiek potworzył więc proszę sobie ulubionego wybrać ;)

pozdrawiam B_M

mmMadaSss Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-18 01:02:25 /


może Zapek i jego AutoSpa?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-18 09:24:55 /


tu masz jedną osobę tylko nie wiadomo jak z terminami
http://www.capri.pl/user/3435

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-18 11:38:50 /


zapraszam www.chcs.pl

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-18 21:20:08 /


Dzięki za odpowiedzi w topicu i PW
Mile mnie zaskoczyliście
Dam znać jak coś się rozjaśni w tym ciemny zaułku
pozdr

mmMadaSss Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-19 00:22:28 /


Zapraszam serdecznie do AutoSpa, terminy mamy już dość dogodne i w tej cenie tak wysokiej jakości raczej nigdzie nie znajdziesz. Póki co leżę poturbowany we włoszech ale niedługo mnie wypuszczą i wracam do kraju, po weekendzie zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam ;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-19 11:14:12 /


no co ty Zapek, statkiem płynąłeś?

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-19 11:56:34 /


Nie, czwartego dnia popinania na desce w górach tyrolskich wykorbiłem aż mi ręka z zawiasu wyskoczyła.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-20 13:36:09 /