logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » BAL SYLWESTROWY '05

BAL SYLWESTROWY '05

Heyka,
chciałem zadać pytanie do WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW również lubianych gości z zagranicy (Arunas przetłumacz to dla twych ludków) odnośnie sylwestra, doszedłem do wniosku iż dobry temat byłby gdybyśmy się wszyscy mogli spotkać na takowej "imprezce", poczyniłem pewne kroki odnośnie zorientowania się jak wygląda sprawa wynajęcia godnego dla tak zacnych ludzików miejsca, oto co mi z tego wyszło:
1-Lokalizacja:
Góry Świętokrzyskie - Święta Katarzyna; bardzo ładna okolica, świeże powietrze, samo serce parku krajobrazowego, jest to ok 30km od Kielc w stronę Starachowic, Radomia (tyle że w bok)
http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=9028&lang=pl
2-Lokal:
padło na hotel o górskiej nazwie "Jodełka", jak na me oko naprawdę dobrej klasy, duża sala (restauracja) na dole, pokoje dla 120 osób na górze, możliwość zorganizowania w małej sali równorzędnego "balu" dla dzieciaków lub dostawienie ich do nas, obsługa miła i wygląda na profesjonalną, sam właściciel porusza się FORD'em :) co prawda Galaxy ale miał kiedyś Mondeo i mówi że nie zmieni nigdy marki :))
3-Organizacja:
W cenie (którą zaraz orientacyjnie podam) wliczone ma być: oczywiście menu, napoje zimne i ciepłe, nocleg, obsługa, szampans, śniadanie oraz całe zamieszanie za wyjątkiem alkoholu innego niż szampans rzecz jasna i muzy - orkiestra odpadła podczas wstępnych negocjacji (za duży hajs dla niej), cały lokal dla nas, nic nas nie obchodzi, jemy, pijemy, śpiewamy, tańczymy, nikt obcy się nie kręci itd;
4-Cena:
Przyjęte zostało iż kwota będzie liczona przy założeniu ok stu osób czyli 50 par, na obecną chwile nie przekroczy 450zł za parę, oczywiście jeżeli będzie więcej osób koszty się "amortyzują" i będzie taniej, również jeśli przeglądnie się menu i coś z niego usunie na pewno zmaleją koszty, myślę iż za takiego sylwestra (w takim gronie i taka lokalizacja) to nie jest wygórowana cena,
5-Podsumowanie:
post pojawia się już teraz (jak się okazało - w ostatniej chwili bo dużo lokali jest już zajętych) aby każdy mógł przemyśleć sprawę i zająć się wypełnianiem świnki skarbonki brzęczącą monetą, deklaracji potrzebuję do 20 września!! Gdyż tego dnia muszę dać odpowiedź czy jesteśmy zainteresowani wynajęciem lokalu, jeżeli nie przedstawię pozytywnej odpowiedzi właściciel sam zajmie się organizacją i zaproszeniami :( (dowiedziałem się iż w zeszłym roku kosztował bal w tym lokalu 550zł + nocleg; 75zł/osoba), oczywiście kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy oraz wpłacenie zaliczki - to do połowy października, osoby zainteresowane proszę o podpisywanie się pod wątkiem, jeżeli znajdzie się nas wystarczająca liczba na e-mail roześlę dodatkowe info, jak, co, kiedy, po co itd, oczywiście każdy może zabrać swych bliskich znajomków jeżeli nie potrafi bez nich żyć w taką noc :)) A więc proszę WAS o szybką reakcję, inaczej po 20 września całość legnie w gruzach i zostanie stłamszona w zarodku :(
A jeżeli to wypali to będziem się bawić w najlepsze jak na każdym dobrym zlocie :) i tym optymistycznym akcentem wyścig w dopisywaniu się pod tematem uważam za rozpoczęty, proszę o poważne potraktowanie całej sprawy!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 00:48:07 /


ja tak jak mowilem
wiec mnie masz na bank !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-06 20:25:43 /


Potwierdzam, miejsce zajebiste na taką imprezę (byłem tam nie raz) i chętnie się zjawię.

Piotr Nowak / 2004-09-08 12:49:37 /


temat ten byl juz chyba przerabiany , tyle ze mniejscem spotu byl Toruń z tego co pamietam ROT z Trojkatem powinni wiedziec cos wiecej..

Hoover 3M / 2004-09-08 13:43:57 /


Rydzu, potwierdzam nasza deklaracje ja + Marta na 100%

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-11 16:03:17 /


Hoover dzwoniłem do ośrodka w zeszłym tygodniu... wszystkie domki i sala już zajęte! A jak gadałem z Jabolem to mówiłem, że za wcześnie na plany sylwestrowe cholera! ;(

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-12 00:18:57 /


w sumie to post można uważać już za zamknięty (nejlepiej bez możliwości kontynuacji), gdyż w poniedziałek dzwonię odwołać całość imprezy, ale skoro to nie wypaliło to może ktoś ma jakąś propozycję?? Czekamy (ja i kilku klubowiczów) na jakieś propozycje gdyż pomyśleliśmy że to nie przedszkole i Ci ludzie są stworzeni do dobrej zabawy i rozkminki z autkami :D Pozdrawiam!!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-19 00:03:25 /