logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » potrzebny kierowca z Wroclawia z kat E - wyjazd po Capri do Niemiec

potrzebny kierowca z Wroclawia z kat E - wyjazd po Capri do Niemiec

Witam,

musze przywiezc Capri II oraz mase czesci do niego z Niemiec (silnik, skrzynia biegow, tylna os, kola i mase innych).

Aby to zwiesc musze wynajac:

- busa - do zaladunku czesci
- lawete - do zaladunku Capri

Ja mam kat B. Potrzebuje zatem kierowcy z kat E, ktory moglby ze mna pojechac z Wroclawia do Niemiec - 600km w jedna strone. Akcja najlepiej w tym tygodniu.

Jesli, ktos jest chetny prosze o kontakt. Zaplata do ustalenia.

Pozdrawiam

denisz Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-29 20:30:24 /


zapytaj konrada kube szyperskiego on trudni się wożeniem aut na duża skale to ci pomoże. Ja chętnie ale z powodów rodzinnych nie mogę.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-30 08:45:52 /


Konrad w PL będzie dopiero po Dulmen, teraz kontakt z nim jest bardzo utrudniony

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-30 09:52:53 /


Jak nic blizej nie znajdziesz, to podaj mi szczegoly na maila, badz tel. W tym tygodniu nie ma szans, ale w przyszlym moglbym smignac. Napisz ile czesci, bo moze nie trzeba busa i zmieszcze to w xtraila;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-04-30 11:09:11 /


polecam dział OGŁOSZENIA.

nie pozdrawiam.

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-30 14:28:14 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.