logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » FC MkIII - mocowanie oparcia kanapy

FC MkIII - mocowanie oparcia kanapy

Cześć!
Mam big problem z przykręceniem zewnętrznych mocowań oparcia tylnej kanapy. Rzecz dotyczy Capri MkIII. Mimo kilku usilnych prób, nawet "na cztery ręce" nie udało się podłożyć nakrętek z podkładkami w miejscu mocowania do karoserii. Jest tam przez producenta przewidziana jakaś kształtka, ale za ChRLD nie mam pojęcia, jak tam wcisnąć normalną nakrętkę.

A może..... tam wchodzą jakieś specjalne nakrętki mocowane do tej kształtki, tylko mnie podczas remontu się to gdzieś zgubiło?

Jeśli ktoś może podpowiedzieć, jak to powinno być zamocowane (oryginalnie bądź nie oryginalnie, pal licho), będę zobowiązany.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 19:36:49 /


takie prostokątne płaskowniki z dwoma otworami...

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 19:40:39 /


Docenilibyśmy foty brakujących elementów :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 19:49:12 /


No właśnie - foty foty foty !!!

Z góry pięknie dziękuję! :-)

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 20:10:36 /


Prawie jak foto ;)
http://www.capri.pl/library/microfilms/capri2/A13.20
el.11

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 20:16:35 /


Foto nie mam, ale tak z czaszki, to tam się od góry płaskownik stalowy wrzucało tak circa #4-5mm. Pozostałe wymiary - szerokość - to tak około 12mm (coby wlazło w rynienkę z luzem), no i długości takiej, by wystarczyła na obydwa otwory z zapasem.
W owym płaskowniku dwa nagwintowane otwory M6 - rozstawem pasujące do otworów w zawiasach oparć.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 23:00:38 /


Prawdopodobnie będę dorabiał. Chyba że znajdzie się ktoś, u kogo takie dwie blaszki się zawieruszyły gdzieś w garażu.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 23:35:43 /


prawdopodobnie bede to miał ten element gdzieś w zapasach jak by co zapraszam

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-06 20:55:47 /