logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » uchylne tylne szyby..

uchylne tylne szyby..

Mam taki problem, który pojawił się przy składaniu auta po lakierowaniu, a mianowicie, nie mogę złożyć do kupy uchylnych tylnych szyb. Pochodzą co prawda z innego auta ale wszystko pasuje poza tym że uszczelka jest poprostu za Mała, w stosunku do otworu w nadwoziu...może nie mam wszystkich części? nie wiem... i tu moja proźba, może zamieścił by ktosik z was parę zdjęć ze swojego auta jak to wygląda już złożone, bo w tu w okolicach Łodzi nie ma u kogo podpatrzeć... z góry dziękuję

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-09 15:42:12 /


za mala uszczelka czy poprostu za krotka?? Uzupelnij kawalkiem innej uszczelki tylko sklej np na klej do szyb miejsca laczenia, albo sprobuj ja rozciagnac z kims w rekach o potrzebne pare cm. Tylko nie przesadz zeby nie wyszla jak z rzepką ;D

Mysza liil (EM) / 2004-09-09 16:20:35 /


Było tu:
http://www.capri.pl/forum/3f4f30f37503c
http://www.capri.pl/forum/40e3d7e595d14

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-09 16:30:17 /


mam to samo w taunim mk2 . blacharz powiedział że skurczyły sie ze starości i żeby je wyrzucić i kupić sobie uszczelke drzwiową od innego samochodu i tylko ją skleić dobrze na łączeniu bo nawet jak ją rozciągne to i tak już szczelna nie będzie.

Lukruś / 2004-09-09 20:25:17 /


Mad
jesli nie miales oryginalnie w swoim samochodzie uchylnych szyb to do karoserii trzeba wspawac blache zwezajaca otwor na szybe
szyby uchylne sa mniejsze od zwyklych zeby przy otwieraniu mijaly sie z listwami ozdobnymi na zewnatrz
te uszczelki sie az tak nie kurcza :), ta blacha zweza otwor o jakies 2cm z kazdej strony

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-09 20:44:47 /


Potwierdziły się moje najgorsze obawy ze jednak są różnice w nadwoziu... ale cóz, za gapowe trzeba płacić. B.dziękuje for all za info.

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-10 00:43:10 /


mad, to nic strasznego, dotnij blache pod uszczelke, wpasuj ja w nadwozie, przykrec/przynituj, załóz szybki, uszczelki i po sprawie, kilka osób juz tak robiło, kilka sie przymierza.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-10 14:05:23 /


Eee tam. Zrób jak ja. Duży młotek, uszczelka z bagażnika od Cieniasa i będzie trybiło :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-10 21:03:24 /


macie racje że jednak są troche mnijsze i jak założyłem inną uszczelke to troche gwiżdrzą jutro popróbuje z uszcz do cieniasa a jeżeli sie nie uda to spróbuje z blaszkami . mam proźbe jeżeli czyta to ktoś kto robił już coś takiego ile ma mieć szerokości ta blaszka. dzięki.

Lukruś / 2004-09-10 22:44:53 /