logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » CAPRI MKI 2SZT NA SZROCIE

CAPRI MKI 2SZT NA SZROCIE

Witam w piątek jechałem trasą Wieluń - Wrocław i w miejscowości BRALIN po lewej stronie od Wielunia jest szrot na którym są 2szt FORDA CAPRI MK I nie wiem w jakim stanie ale może ktoś coś potrzebuje ,kawałek dalej po tej samej stronie widziałem jeszcze FORDA TRANSITA PROSIAKA kilka sztuk. POZDRAWIAM

rafal81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-06-03 08:51:57 /


capriki padła.. na tym samym szrocie jest granada i nawet fajny prosiak, ktory stoi bardziej z tylu. Kiedys bylo capri mk3 tez.. temat byl juz tu ruszany.. Z caprikow niewiele sie uratuje a cena byla za wysoka.. Z wlascicielem ciezko sie dyskutuje.. Ale jak komus zalezy to nastepnym razem przejezdzajac porobie fotki..

pmajes Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-06-03 15:21:45 /


Ja bym chciał zdjęcia granady:) Szczególnie środka, aby ogarnąć co to za wersja jest.
A to, że Capriki padła to nie zmienia, że coś z nich na pewno można wykręcić. Do MKI to nawet stelaże foteli są deficytowym towarem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-06-03 15:35:45 /


Chyba wiem, o którym szrocie mowa - granada o ile dobrze pamiętam to był przedlift GL z oryginalną skórą, ale Pan ciężko negocjowalny :)

Konar / 2012-06-03 19:10:44 /


Wiem o co kaman, przwdopodobnie bedzie taniej na ebayu niz tam u pana.

Classmobile / 2012-06-03 20:56:52 /


Zapraszam do działu OGŁOSZENIA.
Zamykam.

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-06-04 05:31:12 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.