logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » jak rozebrać elektryczne lusterko-grandzia

jak rozebrać elektryczne lusterko-grandzia

Prawe lusterko tylko troche zgrzyta jak się tym pstryczkiem elektryczkiem chce go przestawić. instalacja jest OK bo podłączałem inne. Czy jest jakaś możliwość dobrania się do bebechów tego lusterka żeby zobaczyć czy może jakieś styki nie pośniedziały w środku
Dzięki

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-14 01:34:18 /


Musisz zdjąć szkło z lusterka, odkręcić śruby mocujące mechanizm do korpusu. Sam mechanizm jest jednak ciężkorozbieralny...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-14 08:45:07 /


prawdopodobnie będę miał takie lusterko do sprzedania

Arni12 / 2004-09-14 11:51:26 /


włożyć w dziurkę od spodu cienki śrubokręt i przesunąć w bok - obrócisz taki pierścień mocujący szkło do mechanizmu i będzie wszystko widać.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-14 21:35:45 /


Dzięki! Będe próbował :)

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-14 23:15:25 /


Podepnę sie tutaj - próbuję rozebrać lusterko regulowane od wewnątrz od Granady przedliftingowej ale coś nie idzie - ktoś wie jak to zrobić?

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 16:27:51 /


poszukaj na forum, jest dokładny opis

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 16:45:09 /


musisz odkleic szklo koniecznie a pod nim sa chyba 3 srubki, zreszta jak zdejmiesz szklo to dlej wszystko widac , caly mechanizm itd...

a jesli chodzi o stopke to przy zdejmowaniu podkladki ktora jest ponacinana , ta co trzyma sprezyne , uwazaj bo ona sie lamie , jak zlamiesz to kicha :( a najzabawniejsze jest to ze ona jest zawsze zardzewiala i na 99% peka
mi sie jedno udalo rozebrac

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 22:42:38 /


A czy da się przełożyć bebechy z elektycznego lusterka w obudowę od manualnego ?
Chodzi mi o lusterko od MK2b

Czyli śrubokręt i zdejmuje pierścień tak ? żeby je rozebrać ?

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-24 23:29:57 /