logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Skoczów, Pawłowice i okolice - gdzie na przegląd Taunusem?

Skoczów, Pawłowice i okolice - gdzie na przegląd Taunusem?

Tak gdzieś koło 27 sierpnia wychodzi mi przegląd w Taunusie a że wskutek pewnych traumatycznych wydarzeń Taunus stacjonuje u mojego ojca w Drogomyślu (po spotkaniu z TIRem na stacji benzynowej jego autko musiało zostać zezłomowane, nikomu nic się nie stało ale łobuza nie udało się złapać a ojciec nie zapamiętał numerów, pożyczyłem mu Taunusa żeby miał czym po bułki i fajki jeździć) potrzebuję namiary na jakąś stację kontroli pojazdów, na której się przesadnie nie czepiają i nie wstawiają gadek o "starych samochodach", które "są złomem na kołach". Taunus jest w dobrym stanie, hamuje jak trzeba, luzów nie ma, opny nowe, zimówki w garażu, wszystko co trzeba działa więc powinien przejść bez problemu. Nie chcę by się ojczulek stresował, bo już zaczyna snuć czarne wizje że jak nie będzie miał przeglądu to jak on biedny będzie żył bez środka lokomocji ;-).
Gdyby ktoś znał adres, pod którym takie autka nie są traktowane jako okazja do smędzenia to proszę się podzielić (w autku jest LPG więc jeden adres, o którym wiedziałem niestety odpada).

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-15 19:54:03 /


w tychach

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-15 20:08:40 /


Za daleko, w Tychach to niemal to samo co w Sosnowcu. Poza tym w Tychach chyba jest takich przybytków kilka ;-).

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-16 07:29:25 /


a w Jastrzębiu?

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-16 09:23:35 /


Panowie, nie chodzi mi o to gdzie w okolicy w ogóle znajdują się SKP, bo to mi Google czy Zumi powie. Chodzi mi o dokładny adres, gdzie się pojedzie i bez zbędnych swarów przegląd się zrobi. Np. POM w Międzyświeciu (niestety z LPG przeglądu tam nie można zrobić).
W Jastrzębiu o ile dobrze wiem jest kilka stacji.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-16 10:19:20 /


Nikt nie wie o takowej SKP?

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-21 08:21:23 /