logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Capri w woj. Lubuskim/Dolnośląskim

Capri w woj. Lubuskim/Dolnośląskim

Witam, od jakiegoś czasu jestem zafascynowany pięknem Forda Capri i zamierzam w niedalekiej przyszłości takiego sobie sprawić. Niestety nie mam kompletnego pojęcia o tym samochodzie i chciałbym zasięgnąć troche informacji od osoby która posiada takie auto. Wiem że fajną rzeczą na takie sprawy są wszelakie zloty, niestety Puchar Capri przespałem, a nie moge znaleść planowanych jeszcze w tym roku imprez. Dodam że sprawdzałem listę członków z woj. lubuskiego i niestety prawie wszyscy ostatnio zaglądali na to forum jakieś pare lat temu. Są może organizowane jakieś eventy mniejszego kalibru gdzieś w dolnośląskim np. we Wrocławiu?

pozdrawiam

qbak / 2012-08-21 18:31:07 /


Borne Sulinowo (Wilcze Laski dokładnie) w ostatni weekend września. Z tym, że może być sytuacja, że nie będzie żadnego Capri tylko sam alkohol i parę różnych starych fordów. No i nie jest to dolnośląskie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-21 18:36:53 /


słabo sprawdzałeś te lubuskie :P

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-21 19:21:39 /


ojj słabo, ale fakt że ja nie posiadam capri tylko granadę ;)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-21 19:43:20 /