logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Uszczelnienie bagnetu oleju

Uszczelnienie bagnetu oleju

Przeszukalem forum ale najwiecej jest o uszczelnianiu dekla zaworowego, dzis dosc mocno zaczelo mi lac(w sumie wychlapało pewnie z 1l oleju) z bagnetu w miejscu wejscia w blok silnika, czy ktos ma jakas sprawdzona metode czym to uszczelnic?

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-27 14:13:19 /


Sprawdź czy odma się nie przytkała gdzieś.
W odryginale chyba nigdy nie miałem tam jakiegoś uszczelniacza, a może nie pamiętam. Pewnie dało by się jakiś oring założyć.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-27 14:17:32 /


U mnie też bardzo waliło z bagnetu, powód zapchana odma. Przy okazji dzięki Mysza ;)

sober Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-27 14:26:46 /


u mnie nie wywala bagnetem gora(tutaj juz oring wymienilem) tylko na dole przy wejsciu w blok, ale z ta odmą to jest mysl wczoraj mi strzelil gaz i zdarlo weza od krokowca a on podpiety jest do odmy.

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-27 14:43:47 /


Trójkąt dobrze pisze. Przez bagnet (ale normalnie przez koniec rurki) to mi olejem sikało na kolektor, jak odmę miałem na patencie z korka wlewu poprowadzoną, a nie standardowo z kapy. Zmiana na prawidłowy układ sprawiła, że oleju już nie wywalało.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-27 16:18:25 /