logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » silnik 2.3 +skrzynia z 2.8 automat

silnik 2.3 +skrzynia z 2.8 automat

Witam
posiadam silnik 2.3l calość będę odrestaurowywał starą skrzynie manualną chce zastąpic skrzynią automatyczną ale... raz ze brakuje mi sprzęgła hydrokinetycznego i nie bardzo wiem czy np z sierry podejdzie jakies albo innego auta pozatym posiadam samą skrzynie bez niczego innego, jedynie wystaje z niej masa przewodów, i tu moje pytanie i zarazem prośba czy mogłby mi ktoś pomóc. dodam tylko ze silnik wraz ze skrzynia tak jak napisalem na początku chce odrestaurowac najdokladniej jak sie da do czego chce użyć silnika to nie wiem czy sie przyznać :D:D poniewaz niektorzy mogli by powiedzieć ze to profanacja:D:D ogolnie to prosil bym informacje co mi brakuje do skrzyni zeby to działało, zdjecia podesle na czasie jak zrobie

Bunio / 2012-10-07 20:12:21 /


W razie W mam konwerter, skrzynie bez dzwonu / pompy olejowej i kolo zebate / zamachowe (flexplate). Calosc pracowala bez zastrzezen spieta fabrycznie z silnikiem 2.3. Przewody olejowe do chlodnicy, ciegno zmiany biegow, rurka z bagnetem poziomu oleju i inne ciekawostki do swapa tez sie znajda.

Hektor / 2012-10-07 21:58:20 /


Kawałek tunelu od automata też by sie przydał.Ja mieć,i dzwony też ;)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-07 22:56:03 /


Witam
podajcie do was numery tel to zadzwonie Pozdrawiam!

Bunio / 2012-10-17 15:41:48 /