logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Ile waży "goła" buda

Ile waży "goła" buda

No włśnie ile może ważyć nadwozie Capri MK1 w takim stanie czyli bez szyb klap drzwi ? Zmierzam do tego ilu średnio silnych facetów jest w stanie to przenosić bez ryzyka uszkodzenia z braku sił ;-)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-25 11:25:38 /


Nigdy tego nie ważyłem, ale 126p w takim stanie nosi dwóch cherlaków, a Caprika najwyżej pięciu-szesciu. Gołą budę MkI [bez szyb, drzwi i masek] wkładaliśmy na pakę Lublina rok temu gostkowi swobodnie we czterech, a nie uważamy się za wybitnych atletów.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-25 12:16:48 /


Moje nadwozie po rozebraniu do zera nosiliśmy w 3 osoby. Dwie osoby z tyłu łapały za blotniki a jedna z przodu. Jednak chyba najlepiej będzie w 4 osoby.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-25 12:48:38 /


Dzięki za odpowiedzi szczególnie z tego powodu , że od tych co to sprawdziali w praktyce . Jak moja operacja się powiedzie oczywiście dam znać .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-25 13:09:28 /


tylko uwazaj za co beda lapali
zawsze lepiej jak jest wiecej ludzi bo sily sie rozkladaja
jak tylko czterech ludzi zlapie za nadkola to moga sie powyginac

mozna tez podlozyc pod samochod jakies dechy i niesc za to

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-25 13:59:38 /


Przeniesienie sie udało bardzo dobrze , praktycznie wystarcza czterech średnio silnych do dowolnych manewrów bez problemu można przenieść na 30-40 metrów bez "przystanków".

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-27 18:42:51 /


może jakieś zawody na zlocie??;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-27 21:03:56 /