logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Drugi rajd KMPZ - "ZAKOŃCZENIE SEZONU"

Drugi rajd KMPZ - "ZAKOŃCZENIE SEZONU"

Znalazłem w knajpie taką ulotkę:



Nie wiem jeszcze czy sam się wybiorę, ale jak ktoś ma chęć, to polecam gorąco.
Na poprzedniej rundzie było rewelacyjnie, co potwierdza relacja zrobiona przez spawna: http://www.capri.pl/page/40768bcc19f3d oraz moje zdjęcia na ftp.

Kto się pisze na takie coś?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-27 09:09:02 /


Ja będe w Poznaniu ale naprawde gorąco polecam, niezła impreza, spoko ludzie no i te samochody :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-27 09:45:29 /


jeden maly poznan a tyle imprez na raz wszystkie jednego dnia, bede wtedy w pozniu ale gdzie indziej...
pozdrawiam i sory za bledy

grabasz / 2004-09-27 15:24:37 /


Rajd KMPZ będzie się odbywał w Warszawie (dla ścisłości).

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-27 15:41:55 /


znowu zrobilem z siebie jelopa....
pozdrawiam i sory że żyje ;)

grabasz / 2004-09-27 19:39:39 /


byłem... całkiem spoko imprezka, rozkręcała się dość długo ale tak po południu zaczynało sie powoli robić fajnie, no i wiadomo na koniec było juz zajebiscie. tylko zdziwiła mnie jedna rzecz, jak Rydzu ustawił sie do jarania laka, troche bliżej publiki i zaczął palić, to podbiegł do nas jeden z organizatorów i powiedział żebyśmy przestali bo ludziom śmierdzi... :D porażka, no ale cóż lak i tak spalony w dobrym stylu... pozdrawiam całą ekipe.

p.s pamiętaj Rydzu nie stawiaj Granady przy innych samochodach :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-04 00:48:54 /


napiszcie cos wiecej !! bo w poznaniu na drifcie bylem i przegapiłem tą zajawke , a na rozpoczęciu było bardzo fajnie , a jak teraz ?? Gryziu ty możesz porównać, więc jak ?? Jakies fotki moze :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-04 03:43:38 /


klimat był niesamowity, zdjęcia Gryź powinien osadzić :) Na kolejne edycje mam nadzieje że pojawi się więcej FORD'ÓW

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-04 15:18:02 /


no właśnie było nas troche mało, ale i tak godnie reprezentowalismy Fordy, a co do fotek to w ogóle była mowa o jakiejś relacji, ale nie wiem czy ktokolwiek to pamieta... (?) :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-04 16:19:22 /


no ostatnio tez były tylko 3 fordy :/

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-04 17:42:57 /


cos jak przez mgłę :) ale pamiętam o relacji :))

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-04 17:50:41 /


Nad relacją myślę intensywnie, tylko muszę się ogarnąc trochę.
Fordów bylo więcej niż trzy (Treetop Capri MK II, Q_Back Cortinka, Rydzu Granada rocznik 1981 buachacha, Hubert Taunus MK II, Irpac Capri MK I, żólte Capri MK I, błękitny Taunus 17). Zresztą poprzednim razem też naliczyłem około pięciu na starcie.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-05 10:56:58 /


racja nie 3 tylko 4 bo jeszcze banan i jego radiolka no i pakąj qpą :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-05 23:30:16 /


Impreza w sumie całkiem fajna. Mnóstwo ciekawych autek ( ok 45 załóg ), przyjemny klimacik itd. Kilka pojazdów wręcz powalało na ziemię. Ale o tym może ktoś napisze w relacji z fotkami. Konkurencje też bardzo pomysłowe i klimatyczne (np.slalom starym rowerem z telewizorem na bagażniku ;) ) Niestety zabrakło profesjonalizmu w organizacji imprezy jako rajdu. Za to wielki minus. Nie było nawet regulaminu, nie wiadomo za co i ile pkt można było dostać i generalnie nikt nic nie wiedział;) Mimo to atmosfera spotkania ratowała te "drobne" niedociągnięcia. Jeśli ktoś robił fotki to niech wrzuci. Ja nie miałem aparatu:(

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-06 10:25:11 /


Relację już popełniłem, tylko ją trzeba teraz na stronę wrzucić.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-06 15:03:46 /


no ale do dezorganizacji to my przecież jestesmy przyzwyczajeni... :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-06 17:55:14 /


Relacja już czeka na włączenie. Niestety MK wybył na 2 tydnie i włączy dopiero po powrocie.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-25 10:03:16 /


czekamy z niecierpliwością :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-25 13:55:19 /