logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Dobry fachowiec od układów wydechowych w okolicach Rzeszowa

Dobry fachowiec od układów wydechowych w okolicach Rzeszowa

Witam... Jak w tytule chodzi o układ wydechowy mianowicie wyspawanie nowego wydechu od A do Z... Na chwilę obecną auto stoi na warsztacie gdzie miał zostać naprawiony wydech lecz dostałem telefon że oni tego nie zrobią bo rdza bo bo nei mają takiego sprzętu itp... Najgorsze jest to że zbliża się termin przeglądu a z serem szwajcarskim zamiat wydechu to go raczej nie zaliczę:/
Z tego miejsca prosiłbym o polecenie jakiegoś zakładu w okolicach Rzeszowa który wyspawa mi nowy wydech od początku do końca i żeby całkiem drogi nie był...:) Dodam że obecne rury już były modyfikowane przez porzednich właścicieli więc seryjny wydech nie podejdzie:/ owszem możnaby było wydać kasę na oryginał i go ciąć i spawać ale chyba lepiej dołożyć i wpakować sobie nowkę kwasówkę skoro i tak o serii można zapomnieć... Bynajmniej takie jest moje zdanie:)
kto ma jakiś namiar, uwagę lub ogólnie nie zgadza się z moją powyższą wypowiedzią zapraszam do komentowania:)

pozdrawiam DaiKaioshin

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-22 13:46:15 /


ja spytam kolegi bo jemu ładnie chyba z kwasówki ktoś robił wydech w Łańcucie tak mi sie wydaje

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-22 15:40:40 /


jaki samochod ? i o jakich pieniadzach rozmawiamy ?

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-22 19:20:52 /


rozmawiamy o taunsie z silnikiem granady 2.3 a pieniążki to jakie kto zawoła byleby w miare dobrze:) taniej niż 500 i tak mi tego nikt nie wyspawa...

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-22 19:39:42 /


rury nierdzewne mozna kupic w rudnej albo mrowli jak na bratkowice jedziesz
ostatnio jak pytalem to 6m 50mm rury kosztowal ok 300zł znajomi robili wydechy u jakiegos goscia w albigowej ktory zajmuje sie poręczami ze stali nierdzewnej moze i w twojej okolicy ktos by sie podjął ?

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-22 21:16:05 /


U mnie w okolicy to by się podjął niemal każdy, nawet ten który nie ma spawarki (bo przecież zawsze można użyć silikonu) jakby wyczuł nieco grosza;p Co do takich specjalistów z pokrewnych dziedzin jestem sceptycznie nastawiony po tym jak miałem "wymienianą" istalacje elektryczną... Dlaczego użyłem tam ".."? gdyż wymiana polegała na wpakowanu starcych kabli w nowe koszylki termokurczliwe za astronomiczne pieniądze:/ Dlatego też uważam że jeśli miałbym dać ponad 3 setki za materiały to wolę dołożyć trochę grosza i mieć fachowo zrobione:) co innego jakbym miał sprzęt <marzyciel> dokupiłbym sobie ze 2 gaśnice zdobył nr do komendanta OSP i sambym sobie auto podpalił tzn pospawał:d;p

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-22 23:17:13 /


U mnie w okolicach jest zalmet i moge zapytac, ostatnio znajomy robil tam zupelnie wydumany podwojny na calej dlugosci wydech przelotowy(bez zadnych tlumikow) do Trans AMa na zwyklej aluminiowanej rurze i zaplacil 350zł za robocizne z materiałem, problem jest tylko taki ze nie wiem czy spawaja nierdzewke, mozna oczywiscie spawac zwyklym drutem ale sie to troche mija z celem, ja cie moge jakby co poratowac tlumikami lub koncowkami :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-23 09:36:31 /


U mnie jest strasznie namieszane było dużo cięcia i spawania i dotychczasowe tłumiki są przyspawane na stałe więc to mnie raczej nie będzie urządzać bo i tak nie założe nowych i tak, a ogólnie to bardziej bym się na przelotówkę nastawiał bo często tłumikami rysuję o jezdnię (na dziurach oczywiście zawieszenie standardowe żeby nie było żebym sobie podniósł:)... na chwilę obecną to chodzi mi żeby wyspawać w miarę tanio wydech (materiał nie jest taki ważny) bo przegląd się zbliża i mi Panowie nie podbiją a pieniędzy na lewo nie chcą;p
Tak więc jakbyś mógł to zapytaj w tym zakładzie u Ciebie w okolicy byłbym bardzo wdzięczny:) I nie musi być kwasówka:) aluminium też nie rdzewieje więc mogło by być:)
Zapewne ktoś napisze że plastic też mnie rdzewieje tak więc od razu powiem plastik mnie nie interesuje:p

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-23 12:12:53 /


rury aluminiowe a rury aluminiowane to jest zupelnie co innego z innego materialu, aluminiowana to zwykla stalowka pokryta zabezpieczeniem wiec jak nie bedzie czyms pomalowana to i tak zardzewieje z czasem :) ale cena robi swoje metr 45mm kosztuje cos kolo 20pln
http://www.firmy.net/tlumiki/zalmet,WWF5S.html

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-23 18:45:41 /


No dokładnie cena robi swoje i to nawet bardzo:) dzięki za stronkę jutro przedzwonię i się dowiem co i jak:)

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-23 23:07:26 /


Odnwiam temat. Pilnie potrzebyuje namiarów na dobry warsztat w okolicahc Rzeszowa. Interesowałaby by mnie także diagnostyka komputerowa.

jadek123 / 2013-10-30 14:19:41 /


Może tu Ci pomogą http://cartech.auto.pl/ ?

bartek1234 / 2013-10-31 09:16:50 /


Pewno podłączą komputer i wydech gotowy ;D

Hubert_M Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-10-31 14:45:40 /


" jak gość ma kumputer to na pewno poradzi "haha:)

Piter M Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-11-03 09:20:25 /


No, narysuje np. w AutoCadzie, wydrukuje i... gotowe. Tadam!

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-03 10:33:15 /


Wiesz teraz goście mają kompa to wydruk 3d strzelą, a nie takie papranie w garażu ze spawaniem :)

Hubert_M Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-11-03 14:16:36 /


Komp podłączony do neta i odrazu wydech ściągnie na wóz z pobieraczka:D

A tak ogólnie to w.... Tyczynie albo na Białej k/Rzeszowa jest względny macher, musisz w necie poszperać, ewentualnie jak znajde namiar to podeśle.
Robiłem wydech do Tauniacza v6 (środek od granady/końcowy od Scorpio albo srodek tez od skorpio reszte gość podoginał na zimnio dopasował i pospawał na aucie - kasowo nie pamiętam ale napewno dużo mnie niż 500 pln

http://www.capri.pl/image/car/1158/2061/110423

http://www.capri.pl/image/car/1158/2061/110422

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-11-04 17:46:27 /


Ja robilem wydech w tej firmie ---> http://www.pkt.pl/autorex-tłumiki-układy-wydechowe/677863/5-1/ kasowo pożej 500 ale mam 2 rury pociągnięte i wszystko gięte nie ma tam za wiele spawów... 2 dni gościowi zajęło... a oprócz tlumików ma tam warsztat to może i kompa ma:) na czymś trzeba Facebooka sprawdzić jak nie ma klientów;)

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-11-04 21:28:03 /


Witam jestem tu nowy i widze ze panowie mają temat układy wydechowe akurat dobrze sie składa bo ja zajmuje sie ukladami wydechowymi a mianowicie dorabianie i przerabianie jak to sobie zyczy posiadam specjelna maszynę do giecia rur przeznaczonych typowo do ukladów wydechowych . Moja firma znajduje sie pod rzeszowem a mianowicie w Krasnem . Takze zajumuje sie ukladami wydechowymi z nierdzewki . Jezeli ktos jest zainetresowany to pisac na forum lub dzwonic pod numer 692 277 962 Piotr Lekowski Krasne 1051

maciek12 / 2014-09-15 22:09:59 /