logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Miedziana...

Miedziana...

Mam takie ogólne pytanie odnośnie miedzianej, a mianowicie : Kto się wybiera? Kiedy wyrusza Warszawa? ( bo może bym się jakoś wcisną w konwój :)) Co tam jeszcze... Jak sprawa wygląda z tą dwudniowością , Jakieś noclegi czy coś?

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-05 20:03:24 /


Ja jadę ale do mnie się raczej nie wciśniesz bo ja podążam od południa.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-05 20:57:28 /


jedę tez ja i lekko okrojony przez egzaminy team m-ek :)) w każdym razie chcemy jechać w piątek po południu coby złapać się na sesje treningową :))
Z racji że BatOOn będzie jechał hemi-cudą predkość przelotową będzieli mieli niewielką więc mozesz zabrać sie z nami

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 08:25:19 /


Dzięki :)) Ja w piątek rano będę jeszcze walczył chyba w kampanii wrześniowej, ale myśle że na popołudnie zdąże.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 09:50:27 /


Mam pytanko,gdzie jest napisane coś o planie zlotu Miedzianej bo ja może źle szukam ale w planowanych zlotach nic nie znalazłem oprócz nieco nieaktualnych Gryźlin

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 10:56:42 /


Na forum , przy okazji omawiania silnika 2.9

http://www.capri.pl/forum/forum-thread.php?id=3d70ca427016a


Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 11:16:46 /


dokładne info na stronach automobilklubu kielce http://www.automobilklub.kielce.pl
http://www.automobilklub.kielce.pl/kabriolety06regulamin.html

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 11:29:14 /


w banerze reklamowym umieścili CAPRI :)) ciekawe czyje to .. może ktoś rozpozna :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 11:30:21 /


To Caprik Piotrka Miernika

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-09-06 12:27:13 /


W ramach nadrabiania wakacyjnych zaległości już napisałem o zlocie - patrz strona główna.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-06 14:37:04 /


Z górnego śląska przyjedzie stara ekipa "Ich Troje":)) w składzie MIchał mk3,Przemek mk3 i ja Arni12 MK1

Arni12 / 2002-09-07 15:18:57 /


O to się dobrze składa, bo chętnie obejże sobie to brązowe pędzidło :))

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-07 22:41:20 /


no ja mam zamiar byc na 100% kwestia jeszcze jak tjunig auta sie powiedzie
bo po pierwszej czesci skrzynia pekla i urwalo rozrusznik a na koniec wal napedowy sie rozwalil ale zrobie wszystko i przyjade bo zwyciestwo 2.3 V6 rzadzi
pozdro

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-08 14:04:04 /


niestety z wielkm bolem musze sie przyznac ze nie dojade. Kawalki silnika walaja mi sie po calym warsztacie i nie jestem fizycznie w stanie zdazyc go poskladac. Z tego co rozmawialem z Arni'm to chyba jego brazowa MK I tez nie dojedzie, tak ze z ekipy "ich troje" z Gornego Slaska" zostaje MK III Michala.

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-09-12 15:08:49 /


Arni postaraj się proszę - bo chcę zobaczyć to twoje cudo.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-12 20:36:10 /


Ja niestety nie jadę :-(

Akurat jak tym razem mam jeżdżący samochód, to z kolei lada dzień spodziewam się potomka, a wolałbym nie być w tym czasie gdzie indziej, są priorytety ... Zróbcie tylko jakieś fotki.

A co do dwudniowości, to w piątek można sobie od jakiejś 16 pojeździć po torze, a zasadnicza impreza jest w sobotę. Główną atrakcją wydaje mi się możliwość jazdy w piątek, bo sama impreza w moim mniemaniu wymaga dopracowania szczegółów dezorganizacyjnych, i lekkiego rozluźnienia. W niedzielę na torze jest giełda. Co do noclegu, to obok jest pole namiotowe, ale akurat się zdrowo schłodziło, zajazd "Stodółka", i ponoć jakieś pokoje na miejscu. A wkoło sporo tzw. agroturystyki.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-13 14:38:36 /


no to MK trzymamy kciuki i szykujemy toasty
a w tzw. miedzyczasie jak nazwiemy potomka admina??
MKI ????? ;))

Maciasek_3M / 2002-09-13 14:48:18 /


Chyba mnie nie będzie.Po prostu pracuje.Wogóle to bez sensu ze odbywa sie to piątek-sobota lepiej takie zloty organizować sobota -niedziela.Wiem że w niedziele jest tam giełda ale chyba jest wiecej fajnych miejsc na spotkania w polsce gdzie w niedziele nie bedzie problemu.

Arni12 / 2002-09-13 15:49:09 /