logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » remont silnika r4 2,0 granada...pomcy..jakie koszty...co robic?

remont silnika r4 2,0 granada...pomcy..jakie koszty...co robic?

witam!
jestem nowy tu na capri ale polecono mi was...podobno dacie rade pomoc...mam problem nie wiem ile moze kosztowac remont silniczka...tzn skubaniec bierze olej i nie wiem co robic...dam rade samemu czy oddac do mechanika...i ile to wyniesie...myslalem tez zeby zdobyc skads 2,8 v6...ale czy duzo byloby problemow z wlozeniem tego?...prosze o rady i pomoc...z gory wielkie dzieki!!!

ulik87 / 2004-10-02 22:31:08 /


co do jazdy 2,0 granadą to jestem bardzo zadowolony, ale nieźle się wkur... jak silnik chodził jak stara.... Trochę czasu zabrało mi doprowadzenie go do noramlnego stanu. Remont to pierścienie 180zł, uszczelki około 120 zł , remont głowicy jak po gazie i nie utwardzone gniazda 400zł , olej płyn do chłodnicy i inne rzeczy to 100zł. Jeżeli przymierzasz sie do V-ki to najlepiej kupić komplet silnik i skrzynia z osprzętem. Ja teraz na dniach będę wstawiał do siebie 2,9 efi ze scorpio.

AndrzejKudowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-02 22:49:13 /


Najpierw sprawdż ten silnikjakie ma ciśnienie na cylindrach jeżeli małe to wlać olej i jak w tedy , czy ma przedmuchu bo może to tylko kwestia uszczelniaczy na zaworach ...

Staszek z Chełma / 2004-10-09 19:04:47 /