logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Akcja Ford Polska - Fani testuja Nowego Forda Kuge

Akcja Ford Polska - Fani testuja Nowego Forda Kuge

Cześć Wiara:)

Chciałem Was poinformować, że jestem jednym z ośmiu wybrańców, którzy będą testowac te auto:))

Mam nadzieję, że dumnie będę reprezentować jedynie właściwy Klub Forda w Polsce: ))

Trzymajcie za mnie kciuki i głosować na mnie oczywiście: D

Info na fejsie - strona Ford Polska

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-21 17:08:10 /


Wpadnij do mnie na weekend. Mam nieopodal świetny teren testowy - niejaki Bajkał :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-21 17:09:28 /


Kumpel kupił nówkę sztukę, tylko te starszą wersję.
Przebieg 24tys km w tym czasie padła turbina, i dwie półośki :D

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-21 17:25:50 /


Palio ma pod domem bardzo dobry tor testowy dla aut 4x4... jak by co to moge Ci tam pomóc przetestować tą zabawkę...

Szramek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-21 17:31:14 /


Palio, niezapomnij nim podskoczyć na Gryźliny ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-21 17:36:54 /


Palio czy z tej okazji mam sobie założyć teraz profil na FB ;>

cortinas !G.O.P! / 2013-03-21 17:41:24 /


Dlaczego Ci nie dopisali capri.pl pod nazwiskiem?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-21 17:54:26 /


ale żeby ten samochód miał sens to trzeba nim jeździć do tyłu ;)

michalch83 / 2013-03-21 18:16:10 /


Palio, spytaj szefa tych co Ci tę Kugę dali do testowania co to jest Capri. Jak powie że chyba jakiś opel, to oddaj mu kluczyki ;)

Mysza liil (EM) / 2013-03-21 18:44:55 /


:)

Strony są tylko przy blogerach.
Fani nie są podpisani.

I nasze forum jest im znane. Zresztą mam od organizatora zapytanie, dlaczego nie zgłosiliśmy się do konkursu "7 wspaniałych", ale to pytanie do Szacownego Zarządu.



Będę pisał co się będzie działo
Niebawem :)


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-21 20:12:31 /


Taunus.pl też dostało zaproszenie do udziału konkursie "7 wpaniałych", jako
"próba ocieplenia relacji Ford Polska z fanami marki" ... żart normalnie. Po tylu latach mania nas w dupie, chcą się wykpić jakimś konkursem.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 06:47:22 /


ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem.

Jaką jest nobilitacją testowanie nowego plastika ze słabym silnikiem, który pewnie ma turbinę i turbo dziurę, obudowany jest plastikiem jak kibel kartonem w czasie transportu, jest sztywny, śmierdzi plastikiem w środku i ma napęd na przód, który w połaczeniu z obowiazkowym esp odbiera wszelą radość z jazdy, a każdemu kierowcy, który ma prawidłowe odruchy utrudnia prowadzenie ( zawsze się włącza nie wtedy kiedy trzeba). To tak jak z radio i muzyką Pop, pomimo, że gówno to przez dobre 10 lat wmawiali ludziom, że to jest cool ;)

I żeby nie było, nie piszę do Palio, acz ogólnie, a że zrobiłem niestety nowym tfu Fordem jakieś 30 tys w pół roku to conieco mogę powiedzieć.

Więc jeśli Ford chce ocieplić wizerunek to powinien testować Mustanga ( też plastik, ale przynajmniej RWD).

michalch83 / 2013-03-22 07:37:01 /


Tylko go nie produkują w EU, a jego cena rośnie dwukrotnie podczas podróży przez Atlantyk...

Mysza liil (EM) / 2013-03-22 07:51:24 /


Michale - ale Kugą podriftujesz bo to auto ma także 4x4 (w podstawowej wersji pewnie tylko przedni) ;-))) w 4x4 wystarczy znaleźć guzik Esp off ... ale 1.6 benzyna ? 2.0 diesel ? nein danke ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 09:13:50 /


Ale w Fordowskiej europejskiej palecie tez sa fajne samochody dajace fun z jazdy cala seria ST :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 09:20:38 /


Focus C-max ST rodzinny multivan :p
Ja probowalem sie moim poslizgac ostatnio, po zaciagnieciu recznego i probie zarzucenia auta bokiem załącza sie hamulec jednego z przednich kół w zaleznosci od kierunku jazdy bokiem :/
Fun? Żaden :(

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 10:09:13 /


C-max juz w nazwie samochodu powinno sugerowac, ze jest do wozenia wozkow dzieciecych czy pieczywa, to wszystko :P
sprobuj zwyczajnego focusa, czy chocby fiesty...da sie pobawic, mimo ze FWD, ale nowsze samochody sa i tak srednie, nawet RWD...kupilem na poczatku rokju E90 325, 40k przebiegu, m sport itd. itp. i po 2-och tygodniach testowania zmuszony bylem go oddac, bo pokrywa klawiatury zmienila sie w narte, straszne gowno mowiac krotko.

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 10:19:10 /


no to trzeba poszukać na forum plastik fordów solucji..
u mnie w alfie też tak jest, esp off sprawia tylko że można buksować kołami ale przy poślizgu bocznym też koryguje tor jazdy hamulcami ale...
wystarczy ok 50m przejechać z zaciągnietym ręcznym, komputer dostaje szału, wyłącza się wszystko, włącznie z abs i można latać jak się chce.
potem trzeba wyłąćzyć autko, załączyć od nowa, przejechać 50-100m normalnie i alarmy gasną, kontrola trakcji powraca :)
taka sztuczka

VV0Lf Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 10:19:29 /


to nie jest auto do driftu :) tylko do sobotnich zakupów w Lidlu i tyle:)

boncky Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 10:28:57 /


Troche przeginasz jezeli chodzi o osiagi nie jest źle ma kopniaka 320Nm i 136KM.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 10:33:35 /


Akurat jeżdzę focusem i to nie jest auto do zabawy. W ogóle nie jest zabawne. Piszczy, świszczy i mruga jak się czegoś nie zapnie.
Co do możliwoście powariowania i czerpania "radości" z jazdy tymi samochodami to w fordzie jest tragedia. W szmelcwagenie TDI kręcą się do 5,5 tys, później odcięcie paliwa - można pojechać, poszaleć na jednym biegu.
W fordzie TDCI ( a fe HDI) moment kończy się przy 4 tys obr, później samochód robi buuu i nie przyspiesza...

Aczkolwiek jak się jest kierowcą nieświadomym, który nie wie co to kontra, hamowanie pulsacyjne itp, to jest idealne auto. Jade focusem, słucham weekendu i jest zajebiście ;)

michalch83 / 2013-03-22 10:36:15 /


Cała seria ST przy Bmw E46 i kontroli trakcji na off może się schować do strzępiarki na złomowisku :-) Podriftować i przyjemnie pojeździć można tylko nowym Transitem RWD i Mustangiem ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 10:54:23 /


Taa, my też dostaliśmy zaproszenie do konkursu na Targi Motoryzacji, w ramach "ocieplania", ale jeszcze się nie zebrałem żeby znaleźć chwilę na pomyślenie o tym. Tyle że ta akcja z konkursem ocieplającym to chyba całkiem coś osobnego niż ta Kuga.

PS Nowy Mustang ma dostać R4...

http://blog.caranddriver.com/ford-confirms-ecoboost-mustang-in-the-works/

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 11:30:37 /


tak testy Kugi to jedno, a "konkurs ocieplający" to drugie ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 11:44:09 /


Ale tylko na Europę jako jeden z dostępnych -- w stanach pozostaną V8 i chyba V6 .... a 2.3 300 KM hmmm ? ;-) Przez 19 lat sprzedawali dychawicznego Mustanga 2.3 o mocy 88 KM .... i to paliło tyle co V8 a nie jechało .... i wersję Turbo która juz jechała calkiem nieźle ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 11:44:59 /


Nie wiem co to 7wspaniałych bo nie mam ochoty polubienia czegoś czego nie widzę.
Co da nam udział w tymże? Poza tym że ford bedzie mógł się pochwalić naszymi samochodami? Ford ma nas w dupe czy nam sie to podoba czy nie, to firma komercyjna i chce wyciąnać jak najwięcej dla siebie, w tym przypadku marketingowo.
A co my jako klub będziemy z tego mieli?



Capri.pl było obecne na MTP kilka lat temu, koło zabytków automobilkubu orgaznizuje takowe wystawy praktycznie rokrocznie, wystarczy sie zainteresować i mieć co pokazać.

pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 13:49:17 /


znalazłem regulamin konkursu, jak ktoś chce się zapoznać, wrzuciłem na sendspace.pl bo nie dało się inaczej go "wyciągnąć" z facebook'a

http://www.sendspace.pl/file/744792634acb47d0cfa2fdd

"3 stowarzyszenia co wygrywaja maja bonus (na cały klub) pod postacią odpowiednio 20 tysięcy złotych, 15 tyś i 10 tyś.

Uczestnicy, o których mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu otrzymają następujące
nagrody:
a. jeżeli samochód prezentowany na Targach przez Uczestnika otrzymał
największą liczbę głosów, Uczestnik ten otrzyma nagrodę w postaci świadczeń
na rzecz Uczestnika o wartości do 20 000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy
złotych) – do wyboru przez Uczestnika spośród świadczeń wymienionych w
Załączniku do niniejszego Regulaminu;
b. jeżeli samochód prezentowany na Targach przez Uczestnika otrzymał drugą
największą liczbę głosów, Uczestnik ten otrzyma nagrodę w postaci świadczeń
na rzecz Uczestnika o wartości do 15 000 zł (słownie: piętnaście tysięcy
złotych) – do wyboru przez Uczestnika spośród świadczeń wymienionych w
Załączniku do niniejszego Regulaminu;
c. jeżeli samochód prezentowany na Targach przez Uczestnika otrzymał trzecią
największą liczbę głosów, Uczestnik ten otrzyma nagrodę w postaci świadczeń
na rzecz Uczestnika o wartości do 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy
złotych) – do wyboru przez Uczestnika spośród świadczeń wymienionych w
Załączniku do niniejszego Regulaminu.
5. Ponadto Uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną przeznaczoną na pokrycie podatku
dochodowego od osób fizycznych, która nie zostanie mu wydana.
6. W Konkursie nie ma odrębnych kategorii dla Stowarzyszeń i Uczestników. Łączna liczba
nagród w II etapie Konkursu wynosi 3 (słownie: trzy)."

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 14:48:12 /


czyli zeby dostać 20 tyś złotych auto co będzie wystawione na targach musi zostać najbardziej "polubione" ale na samej imprezie, tak to rozumiem :)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 14:49:25 /


hmmm, no to na bank wygra jakiś mustang ;-)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 14:54:42 /


No i jak ktoś myśli o kasie to niech się rozmyśli:

"Załącznik:

Uczestnik może wybrać spośród następujących świadczeń na jego rzecz:
1. Realizacja filmu promocyjnego dotyczącego Fanklubu;
2. Użyczenie samochodów marki Ford oferowanych na rynku polskim;
3. Zaprojektowanie strony internetowej Fanklubu oraz jej hosting;
4. Inne świadczenia uzgodnione z Organizatorem – jeżeli są one związane z promocją lub
reklamą marki Ford.

(...)

Świadczenia powyższe:
1. Nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny;
"

czyli w skrócie zamienie rower warty 1000000zł na dwa koty po 500 000 :)

Konar / 2013-03-22 14:58:49 /


W klubie tez jest pare samochodow, ktore moglyby startowac:

http://www.capri.pl/car/1186

http://www.capri.pl/car/2834

o niektorych capri czy taunach nie wspominajac :)

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 15:01:20 /


Uczestnik może wybrać spośród następujących świadczeń na jego rzecz:
1. Realizacja filmu promocyjnego dotyczącego Fanklubu;
2. Użyczenie samochodów marki Ford oferowanych na rynku polskim;
3. Zaprojektowanie strony internetowej Fanklubu oraz jej hosting;
4. Inne świadczenia uzgodnione z Organizatorem – jeżeli są one związane z promocją lub
reklamą marki Ford.

Ad.1 Jakoś nie szczególnie zależy mi na jakimś kretyńskim filmie promocyjnym. Po co mielibyśmy się promować. Każdy robi swoje w ramach klubu i tyle. Co nam da promocja? Chwilowy nalot napalonych dzieciaków co najwyżej. Ostatnio coraz mniej takich jest co akurat uważam za zmianę zdecydowanie na +. Jak ktoś ma zajawkę na stare auta to i tak w końcu tu trafi.
Ad.2 SUPER Marzę o tym odkąd tydzień temu nie zmieściłem się na fotel pasażera do świeżo odebranego z salonu syfnego Fokusa mojego brata. Przestronność wnętrza w tym aucie to jakiś dramat.
Ad.3 Mamy zajebistą.
Ad.4 Choinka o zapachu kokosowym lub używana opona do Stara?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 15:05:42 /


Dlatego od Taunus.PL dostali choćby taką odpowiedź:

"Ford Polska nigdy nie był zainteresowany wspieraniem posiadaczy i entuzjastów klasycznych modeli Forda. Firmy nie obchodziły jakiekolwiek działania klubów zrzeszające miłośników zabytkowych modeli ... w przeciwieństwie do innych producentów jak choćby Mercedes Benz, czy BMW. Dlatego nie jesteśmy zainteresowani wspieraniem sprzedaży produktów tej firmy.

z pozdrowieniami ..."

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 15:12:53 /


Amator, noł ofens, ale co oni mają teraz Ci zrobić? Kwiatki wysłać? ;). Ford Polska w kwestii dostarczania nam gratów do starych Fordów może zrobić tyle co i my, czyli nic. Warto więc rozumieć prawidła rynku i mieć świadomość co może, a czego nie może nasz rozmówca. Po drugie, jak mają naprawić sytuację, jak nie... wychodząc z takimi inicjatywami? Argument, że dotąd mieli w dupie jest dziecinny, albo jak napisałem na początku, nie trafny.

W pełni rozumiem brak zainteresowania i fakt, że ta oferta nie jest atrakcyjna dla Capri.pl i Taunus.pl, ale argumentacja i gorzkie żale są trochę dziecinne. Przykro mi ale już nie dałem rady odpuścić sobie komenatrza... ;)

PS. Nic mnie nie łączy z Ford Polska, nie sprzedaję nowych Fordów itp, itd ;)

Michał_MSK / 2013-03-22 15:56:55 /


dokładnie Mikey ma racje, to co było kiedyś to było, jeżeli jest jakaś możliwość otrzymania korzyści to trzeba z tego korzystać, jest napisane że można dogadać się z organizatorem, więc 20tysi można na prawdę ciekawie zagospodarować, Ford miał taką a nie inną politykę ale to nie znaczy że trzeba mieć focha na całe życie i czekać aż przyjdą na kolanach, bez jaj...

boncky Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 15:59:48 /


Bardzo dobrze odpisales :)
Szkoda ze koncern forda ma totalnie w dupie swoje auta z minionej epoki, nie stara sie podtrzymac rynku czesci zamiennych itp itd..
Ale co tu sie dziwic skoro promują nową fiestę ośmieszając dawny model :)

Niestety zyjemy w epoce plastiku, gdzie przede wszystkim liczy się zysk (czytaj oszczedność, potem pare miejsc dalej jakość).

Jak widac ford obrał ten kierunek co udowodnił chocby kolejnymi edycjami focusa gdzie prócz design-u niczym innym nie zachwyca :( a szkoda.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 16:16:34 /


Te 20 tysi to ma być wykorzystane w taki sposób, aby promować sprzedaż nowych aut przez FORDa. A nie jak się chce.
Mnie to powiewa szczerze mówiąc, bo niewiele mam wspólnego z nowymi wynalazkami jakiejkolwiek marki poza tym, że uważam je wszystkie za mega syf i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Ale w sumie to nie chciałbym, aby moje Capri było stawiane przez FORD Polska na wystawach na równi z foką ST.
Zaraz pewnie usłyszę, że mi powiewa, bo nie mam na nowego Forda itd. A ja akurat po prostu chce jeździć klasykami codziennie, na okrągło, non stop, wszędzie itd.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 16:22:23 /


czasami da się sprawę tak rozwiązać że owca cała i wilk syty :), a "plastiki" muszą być bo czym wozić meble? gnojok ? cegły? chyba nie transitem1... albo czym jechać na grilla i na 15 piw a potem gdzie puszczać pawia ? przecież nie w capri na nowe dywaniki... :) wszystko ma swoje zastosowanie,
niestety czasy się zmieniają, kasa goni kasę:)

oczywiście nie ma co porównywać ale nowym SLS mogę do pracy jeździć... :)

boncky Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 16:41:45 /


czym wozić meble? gnojok ? cegły? i pawia puszczać
No sorry co to za pytanie. To chyba jasne, że Granadą Kombi:)
Mam ostatnio zagwozdkę czy jak przerobiło by się tylną klapę, żaby otwierała się na bok o 180 stopni to widlak wstawiłby do niej paletę cementu. To dopiera byłaby zajebista, zajebistość. Coke od razu by to ode mnie kupił:)

Zapek podjąłbyś się takiej przeróbki?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 16:58:38 /


przy szerokości 115cm między nadkolami i wysokością około 50cm powinna wejść ;)

michalch83 / 2013-03-22 17:08:56 /


Mechanizm takiej klapy niedawno wywaliłem, szkoda, że nie mówiłeś :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 17:35:09 /


do stanga to mogli chociaz zaproponowac 2.5T przynajmniej jest potencjal zeby to jakos brzmialo :) a tak wogole wczoraj przechodzilem kolo nowego(dosłownie kilku dniowego) mondeo to "plastikową nowością" walilo na kilka metrow ;)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 17:39:45 /


z klapą na bok, to rewelacyjny pomysł :)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 18:05:27 /


Tak Dred, już to masz zamontowane w sedanie ;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 18:40:40 /


A w sprawie zasadniczej że tak powiem mam zdanie następujące.
Pan Ford Polska miał, ma i będzie miał gdzieś nasze interesy. "Ocieplenie stosunków" to zwyczajny wybieg marketingowy o małym zaangażowaniu finansowym ze strony Ford Polska. Na Boga, co to jest 20 tys jeszcze do zrealizowania wyłącznie w sposób promujący obiekty ich aktualnej oferty sprzedaży czyli coś co nas akurat najmniej interesuje. Zauważcie, że nie proponują nic co nam pomoże w dalszym utrzymaniu legendy przy życiu. Jeżeli Ford ma ochotę swoją sprzedaż wesprzec działaniami ozdobą których mają być nasze w pocie czoła ratowane bez wsparcia producenta kultowe samochody ich marki to moim zdaniem należy zacząć od tego co nam jest najbardziej potrzebne czyli zaopatrzenie rynku w nowe części do klasyków marki FORD!!! My sobie chyba radzimy nieźle bez nich, już się tego nauczyliśmy. Bez zdecydowanych i konsekwentnych kroków producenta w kierunku klasyków mój samochód salonu żadnego dealera zdobił nie będzie.
Nie dajmy się zwabić okruszkami, nasze wozy to legenda, sami je ratujemy przy akompaniamencie żartobliwego uśmieszku producenta a kiedy mamy się czym poszczycić nie użyczajmy tego gratis.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 19:08:32 /


Sam bym tego lepiej nie ujął Zapku. Podpisuję się obiema ręcyma pod tym.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 19:24:45 /


Dobrze gada, polać temu Panu !!! :)

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 20:07:59 /


Tys prowda :)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 20:19:07 /


4. Inne świadczenia uzgodnione z Organizatorem – jeżeli są one związane z promocją lub
reklamą marki Ford.


A Mustang Klub Polska pewnie za to sobie zrobi doroczny wielki zlot ;-) I będą promować markę Ford ? Ano będą .... Nie rozumiem gorzkich żalów nad podejściem centrali Forda na Polskę - chcą zrobić konkurs który nieco rozmija się z naszymi celami ratowania staruchów ? - wystarczy odpisać , że nie jesteśmy zainteresowani i tyle. Niech się głowią czemu ;-)

Amator troszkę za ostro -- widać nowe siły chcą coś zmienić - wystarczy odpisać , że popularność i promocja nie równa się temu co jest entuzjastom starych aut potrzebne.... I wcale się nie dziwię zapisom regulaminu -- skoro wydają te pieniądze - chcą żeby im się choć nieco zwróciły w formie kosztów promocji marki a nie trafiły w prywatną kieszeń czy na coś zupełnie im zbędnego.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 20:30:27 /


Tak przy okazji te 20 tys czy tam 15 tys to juz PC za darmo - bez wpisowego , może nawet z jakimś talonem na paliwo ? Źle ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 20:32:10 /


Chciałem bez linczu, ale chyba sam się o to prosiłem....

Ja też uważam, że w nowych autach niestety nie ma tego "czegoś", ale nie o to tu chodzi.

Miałem taką trochę nadzieję, że choć raz ,da się jakoś pogodzić stare z nowym, a przy okazji, nie ukrywam, zrobię sobie dobrze. Ostatnio mam ciągle pod górę i taki mały plus znienacka podreperował mi trochę samopoczucie...

Nikt Was nie zmusza, nie stoi z batem - nikomu nikt nie każe rzucać miłości do OldFordów.
Chciałem się podzielić swoją - może małą, ale zawsze jednak nagrodą. Zostałem wybrany pośród różnych ludzi, którzy wysyłali swoje zgłoszenia (o ile wiem) z innych forów fordowych. Może zadecydowało to, że opisałem swoją miłość do OLdFordów, może pochwalenie się, w jakim fantastycznym klubie jestem, który często mi pomógł i wiele nauczył... że poruszam się pośród ludzi z wielką pasją.

W sumie, dzięki za zimny kubeł wody.

PzDr




Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 20:46:01 /


Palio - nie przejmuj się -- też miałem testować tą Kugę -- ale ze względu na kompletny brak czasu - nawet weekendami - musiałem zrezygnować ... a tak z ciekawości bym poszedł ;-) Może w przyszłym roku będą Mustangi i Ty sobie pojeździsz a ja nie ;-P Głowa do góry....

Pozatym Xbox za miejsca od 2 do 4 też brzmi dobrze ;-) Jedziesz teraz czy w któryś weekend po świętach ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 20:57:22 /


Też moim zdaniem troche za dużo "hejt'u"
ale co tam...
Klub jest piękny, super sprawa super ludzie, moim zdaniem "promocja" by nie zaszkodziła, bo przecież klub tworzą ludzie, a jak się znajdują jakieś "napływowe matoły i oszołomy" to klub ich wydala w sposób bardzo prosty -> owe osobniki nie wytrzymują krytyki i uciekają ;)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 20:59:19 /


Ja mam jazdy 20/21 kwietnia.

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-22 21:02:28 /


to ja tak grzecznie swój punkt widzenia przedstawię;)

Te nasze fordy sa takie wyjątkowe tylko dlatego ze plastiki są jakie są

Plastik jest ekologiczny co jest ważne.
Plastik potrzebny jest! do bezpiecznego i ekonomicznego przemieszczania się z punktu A do B
Są ludzie co lubią plastiki i potrafią czerpać radość z tego (tolerancja;))

Co do części
hmmm sam mam potworną gulę na braki!!!
Ale jaki popyt taka podaż. Gdyby to się opłacało to by na pewno było wszystko. Przykład to mustang nawet chinole tłuką bo są ludzie co to kupią.
Oczekiwanie że jakaś firma będzie trzymała linie produkcyjne dla tych samochodów hmmmmm trochę to utopią pachnie. Cała branża motoryzacyjna ledwo ciągnie i nie dziwię się że nie są w stanie tego robić.

A akcje marketingowe to akcje marketingowe i tyle







Hasta / 2013-03-22 23:17:55 /


Hasta poza jednym punktem wszędzie masz rację.
Ale z "Plastik jest ekologiczny co jest ważne" to nie można się zgodzić. Produkcja nowych aut oraz ich eksploatacja z ekologią nie ma wiele wspólnego. To jest biznes, a ekologia jest tylko pretekstem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 23:35:29 /


wg. niesamowicie porażającej teorii George'a Carlina - w filmie o "potrzebie" ratowania planety - ludzie w procesach ewolucji "być może" zostali wytworzeni tylko dlatego , że ziemia potrzebowała plastiku a nie wiedziała jak go sama wydobyć i wytworzyć :-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-22 23:47:08 /


OK zabrakło słowa relatywnie...
Samochód sam w sobie przecie nie jest ekologiczny;)

Hasta / 2013-03-23 01:36:23 /


miałem coś jeszcze dodać mądrego, ale widzę że już Zapek mnie wyręczył.

Może tylko słówko do Mikeya w odpowiedzi na ciekawą wypowiedź o "gorzkich żalach", czy "kwiatach". Jeśli ktoś nagle podaje Ci rękę, uśmiecha się, poklepuję po ramieniu, macha przed nosem kaską, chce się zaprzyjaźnić i zrobić sobie z Tobą zdjęcie ... to nie zawsze oznacza, że Cię lubi. Może po prostu chcieć Cię wykorzystać ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-23 03:25:11 /


Mikey, Ford nie miałby problemu ze zdobyciem części do Capri, nawet Ford Polska. Ciągle leży wiele kopii fiszek do naszych samochodów i wiele z tych części jest dostępne. Wiem, bo miał okazję dobierać w pracy część jakaś cześc do Cpari II, bo przyszło zapytanie z Anglii. Od nas nikt by nie wysłał, bo dealer pośle kogoś takiego na drzewo, a nie puści zapytania do centrali.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-23 11:31:34 /


Amator, po pierwsze to ja Cię bardzo szanuje (dziwnie się te słowa wypluwa na trzeźwo ;) ), więc mam nadzieję, że nie odebrałeś tego zbyt osobiście.

A wracając do wątku, oni mają interes i my mamy interes. Ja mam taką zasadę, że jak ktoś od kogo mogę coś mieć zwróci na mnie uwagę i coś chce, to ja bacznie kombinuję jak z tego coś ugrać nie tracąc na honorze ;). Sam pracujesz chyba jakoś w okolicach branży reklamowej i powinieneś mieć jakieś o tym pojęcie, jak ten syf działa.

Po tylu latach ktoś w dziale PR wykombinował, że warto by ruszyć temat pasjonatów i przebogatej historii koncernu. Każdy z nas jest wartościowym ambasadorem marki, którego można (niecnie) wykorzystać do promocji. Bo chyba tylko dla wyjątkowych samochodów można się tak poświęcać, nie? ;)

Ja to widzę tak, że właśnie ktoś od PR sobie tak wymyślił i jak to z nowymi kierunkami działań bywa, zaczyna od czegoś małego. 20 000 zł to jest mniej niż miesięcznie kosztuje opłacenie agencji prowadzącej oficjalną stronę na facebooku. Ale jak to jakoś zagra, uda się nawiązać kontakty z pasjonatami to może za pół roku uda się przekonać centralę do czegoś więcej. I to się może nakręcać aż uda się zrealizować "nasze" cele, właścicieli klasyków.

Podkreślam, nie chodzi mi o to, że Capri.pl i Taunus.pl nie są zainteresowane akurat tą inicjatywą. W pełni to rozumiem, każdy argument na nie i jeszcze kilka bym dopisał. Ale ja jestem czuły na punkcie komunikacji i uważam, że Twoja odpowiedź nie była na miejscu. Gadaliśmy kilka razy i wiem, że jesteś Amator bardzo kumatym facetem, który wie jak życie działa i jak się w nim odnaleźć. Może dlatego poruszyło mnie to jakiego argumentu użyłeś w tej sprawie, bo nie pasuje mi on do Twojego pragmatycznego podejścia do życia.

Ja mam nadzieję, że akcja im wypali, za jakiś czas wrócą do tematu z czymś atrakcyjniejszym i może da radę coś zmienić. Dlatego ja dałbym się poklepać po plecach, żeby przy następnym spotkaniu poruszyć już istotne dla mnie kwestie, jak sprowadzanie gratów do Polski ;)

Michał_MSK / 2013-03-23 12:21:34 /


Ta. A księżyc jest z sera. A świstak siedzi... itd. :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-23 13:35:07 /


to jak słuchanie skłuconej pary,kogo słuchasz te ma racje.
nie lubie jak ktoś mnie dyma.
ale też nie odmawia sie pomocnej dłoni(czy jakoś tam).
dziecko uczy się pływać w brodziku,jestem za kontaktem ale małymi kroczkami.
dajmy IM szanse.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-24 01:25:18 /


Ale po jaką cholerę?
Jak napisał Amator, dawno już nauczyliśmy się radzić sobie bez ich łachy.
Ale jeśli ktoś myśli, że polityka tego koncernu jest w stanie się zmienić i nagle chcą cokolwiek dawać bez ostrego wydymania nas, to nie wiem czy kontynuowanie tej dyskusji ma jakikolwiek sens.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-24 10:16:03 /


Ale kto powiedział że my im coć damy.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-24 12:49:53 /


Alwax, samo założenie konkursu to dawanie. Pokazanie sie w tym zafajdanym konkursie to dawanie.
Szkoda naszego wizerunku.

cortinas !G.O.P! / 2013-03-24 17:19:09 /


Moze za mlody jestem bo inaczej to widze... Plastik zawsze bedzie plastikiem a nasze wozidla nikt nawet slepy nie wrzuci do jednego worka, to są tak inne środowiska ze nie ma opcji a jak to mówią wrogów trzymaj bliżej niż przyjaciół :) ja tam widzę możliwości bez naszej straty...

boncky Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-24 17:49:35 /


sam już nie wiem,niech wypowie się mędrzec klubowy.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-24 21:07:51 /


Palio, w mojej pierwszej wypowiedzi nie było ani odrobiny hate(u), fajnie się masz że dostałeś samochód do przetestowania :)

cortinas !G.O.P! / 2013-03-27 17:27:32 /


gratualacje, też chciałbym testować

mjan / 2013-03-29 17:58:42 /


i ja

Classmobile / 2013-03-30 17:02:50 /


heh fajnie czasem potestowac autka;)
ja przy okazji krecenia tego filmidła potestowałem SLSa hehe.
http://www.youtube.com/watch?v=AMDzis-CfoM

Hasta / 2013-03-30 18:17:02 /


i zapomnialem dodac ze SLS jest naprawde z plastiku;)))
I wogole mi to nie przeszkadzało

Hasta / 2013-03-30 18:42:22 /


w sls'ach przy 260 odczepiają się tylnie zderzaki... na fakcie!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-30 21:14:35 /


przy bordowych :) ?

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-30 21:16:46 /


przeciez tego auta sie tak nie testuje:D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-31 09:53:51 /


niekoniecznie przy bordowych

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-31 14:25:17 /


No to glosować wiara :P

https://apps.facebook.com/test-nowy-ford-kuga/?fb_source=bookmark_apps&ref=bookmarks&count=0&fb_bmpos=2_0

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-04-25 18:43:44 /


Link nie tenteges.

Poza powyższą oficjalną konkurencją jeździłem tem autem. Wersja 1.6 na awtamacie. Chyba 180 KM, wow. Dynamika porównywalna z Granadą 2.8 na C3, spalanie tylko ciut mniejsze, hehehe.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-04-25 21:15:14 /


link teges, ale nie polubiam bo spamuje potem

Mysza liil (EM) / 2013-04-25 21:32:26 /


A gdzie były info o tej akcji??? Ja nigdzie nie widziałem :( Czy to tylko akcja dla wtajemniczonych?

kowal1 / 2013-07-28 19:33:44 /