logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » szukam capri ktorego bylem wlascicielem

szukam capri ktorego bylem wlascicielem

Witam serdecznie. Probuje odnalezc autko ktorym mialem przyjemnosc jezdzic w latach 2002-2005.Czarne capri mk3, 2.3 z gazem.W owych latach mieszkalem w Braniewie.auto sprzedalem rowniez dla chlopaczka z tego miasta.Pojezdzil nim rok lub dwa(jezdzil dopoki sie nie zepsol potem stal i marnial)z tego co juz sam ustalilem autko zostalo sprzedane prawdopodobnie w 2006 lub 2007 roku dla Michala Luczaka i pojechalo do Lodzi.Odnalazlem tego czlowieka i dowiedzialem sie ze dlugo go nie trzymal i w 2007 sprzedal go dla kogos pod Warszawe.Niestety nie pamieta danych tego czlowieka.I tu pojawia sie wielka prosba do was.Jezeli wiecie co sie stalo z tym autem to bardzo prosze o kontakt.Jakos zatesknilo mi sie za nim.kolega michal podeslal mi zdjecia z 2007 i apomimo ze auto nie bylo wtedy w dobrym stanie to wspomnienia wrocily i teraz jeszcze bardziej mnie ciekawi co z tym autkiem sie dzieje.Auto pojechalo do Lodzi na numerach nbr j311 i calkiem prawdopodobne ze nieprzerejestrowany poszedl dalej.Pozdrawiam serdecznie.Marcin

Nizej zdjecia auta z 2006 lub 2007 roku.

arzon / 2013-05-10 19:52:39 /


http://www.capri.pl/car/1950

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-10 20:09:05 /


http://www.capri.pl/car/2274

http://www.capri.pl/car/3436

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-10 20:11:16 /


...też kiedyś szukałem....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-10 21:06:13 /


witam ponownie.circos to wlasnie ostatnia osoba do ktorej doszedlem w poszukiwaniach.tylko daty sie nie zgadzaja bo pisal mi ze sprzedal go w 2007 a przy postach mamy date 2008.tak czy inaczej dziekuje za szybka odpowiedz.temat pozostaje otwarty, wciaz prosze o jakiekolwiek informacje na temat dalszych losow tego samochodu.pozdrawiam srdecznie-marcin

arzon / 2013-05-10 21:15:13 /


Ja je zanabyłem od Banana i potem sprzedałem, ale już dotarłeś do dalszej części historii. Też jestem Ciekaw co z nim, więc jak ustalisz napisz koniecznie!

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-11 21:37:09 /


jasne.problem w tym ze nie znam innych sposobow zeby sie czegos dowiedziec na temat tego caprika.dlatego tak bardzo licze na capri-maniakow z tego portalu.w sumie nie ma chyba lepszego miejsca do pytania o losy tego auto.chyba ze macie jakies pomysly-jesli tak to prosze o podpowiedzi.pozdrawiam

arzon / 2013-05-11 21:47:13 /


jeżeli w końcu został przerejestrowany, to może po nr VIN lub ostatnim nr rejestracyjnym można by go szukać w systemie Wydziału Komunikacji - nie mam pewności, ale tak sugeruję, biorąc sprawę na logikę....

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-12 06:56:34 /


nie podadzą takich informacji - ochrona danych

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-12 09:51:12 /


zobacz po vin czy w ogóle jeszcze jeździ:
https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1
pzdr

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-12 15:36:32 /


Ciekawe czy analizują zapytania do tej bazy pod kątem dochodzenia kar za brak OC. Zwłaszcza, jak po zapytaniu wyskoczy, że auto nie miało OC ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-13 01:35:26 /


Nie wiem jak dziś to działa, ale półtora roku temu sprawdzaliśmy tak auto mojej znajomej, bo nie dostała wezwania do wznowienia polisy. Okazało się, że poprzedni właściciel (nota bene BROKER) przez kilka lat wystawiał sobie polisy, których nie opłacał i auto goniło 4 lata bez OC. Co gorsze ona kupiła to auto w tzw. dobrej wierze i uważała, że polisa przedłuży się z automatu (kwity były zawsze na cały rok płatne jednorazowo) i w efekcie prawie rok od zakupu też jeździła bez OC.
W sumie minęło półtora roku, zeznawała jako świadek w sprawie gościa, ale jemu koło d... zrobił nie UFG, tylko jedna z firm (chyba HDI), której polisę podrobił :)) A jej NA RAZIE nie ścigają, choć formalnie też powinna wybulić trzy patole do UFG. Niestety nigdzie nie znaleźliśmy danych, przez ile lat mogą to ścigać...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-13 10:20:56 /


Chyba 2 lata, ale głowy nie dam. Tak mi się skądś kojarzy tylko.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-13 23:53:30 /