logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Zamość - sklep z częściami ???

Zamość - sklep z częściami ???

Witam,

właśnie sobie jadę do Lwowa i niestety chyba zaczyna mi padać łożysko w przednim kole. Zaczęło troche chuczeć i ma niezly luz. Boje się że jak mi się to rozleci na ukrainie to bedę musiał się pożegnać z moją grandzią :( Może ktoś zna adres jakiegoś sklepu w Zamościu w którym dostanę taki zestawik naprawczy a jeśli nie to czy sądzicie że na takim rozp...przonym łożysku można jechać dalej. Pomożcie bo nie wiem czy wracać czy nie :(

hubi / 2004-10-13 23:01:53 /


lepiej nie jedz jesli ma juz spory luz, chociaz to dokrec
jak nie znajdziesz w sklepie motoryzacyjnym to poszukaj w jakims z lozyskami, powinni dobrac

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-13 23:44:17 /


Dzieki chyba jednak zrezygnuję z dalszej podóży jeśli nie uda mi się tego naprawić. Tylko troche szkoda tego urlopu ....

hubi / 2004-10-14 09:26:33 /


Hubi, nie panikuj. Łożysko dostaniesz bez problemu, koszt względnie niewielki, w zależności od producenta 30-60 zł, wymiana chyba dość prosta. Wiem, bo sam niedawno przerabiałem ten sam temat. Nie wiem czy taka cena jest dla Ciebie barierą, ale to chyba niższy koszt niż cała wyprawa do Lwowa. Granad we wschodniej Polsce jest dość dużo, więc nawet jeśli gdzieś tam utknąłeś, to bez problemu jakiegoś speca od nich znajdziesz.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-14 15:45:09 /


Witam'
spróbuj w razie czego w

Impo-moto
ul. Orla 10
tel. (84)639-37-10

lub też w sklepie z symeringami i łożyskami na wymiar, tutaj oczywiście potrzebne są wymiary, ale możesz kupić wyszystko o wiele taniej niż podróbki nie mówiąc już o oryginałach.

Passerotti
http://www.passerotti.com.pl/
Zamość-Płoskie 11
tel. (84) 631-42-88

Pewnie już coś z tym łożyskiem zrobiłeś, ale może na przyszłość.

Pozdr

Hiubi / 2004-10-14 16:50:16 /