logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Regeneracja: alternator, rozrusznik.

Regeneracja: alternator, rozrusznik.

Znalazłem w Krakowie warsztat specjalizujący się wyłącznie w regeneracji w/w części. Skorzystałem z ich usług i - jeśli komuś będzie po drodze - to polecam.
Miałem z przeznaczeniem "na zapas" alternator i rozrusznik Bosch'a, wprawdzie za grosze, ale w stanie mooocno zmęczonym... Teraz są sprawne (pół roku gwarancji) i wyglądają jakby prosto z fabryki.
Firma jest słowna, szybka (w moim przypadku 24h od momentu zamówienia), konsultują koszty, mają wszystkie części i... nie boją się dwudziestoparoletniego, zardzewiałego alternatora ;)
Brzmi to jak laurka, ale miło jest pochwalić dobrą robotę. Info, kontakt, mapkę dojazdu można znaleźć na ich stronce: http://www.bendiks.krakow.pl
Są tam również przykładowe zdjęcia wykonanych prac.
Koszty - wydają mi się rozsądne, ocenicie sami. Aha, co wychodzi im kiepsko: nie odpowiedzieli przez tydzień na mojego maila. Lepiej od razu zadzwonić.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-14 22:08:32 /


Właśnie wczoraj wysłałem do nich maila(nie czytając wcześniej tego postu)i rzeczywiście nie odpowiedzieli.Teraz już wiem co robić. Dzięki.

GRYZOŃ / 2005-02-10 10:27:41 /