logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Pomoc przy Transicie MKII potrzebana...

Pomoc przy Transicie MKII potrzebana...

Witam!
Nadszedł czas na remont mojego transita... Potrzebuje kogoś, kto go przyjmie na nieokreslony czas i doprowadzi do stanu zaraz po remoncie... Trzeba zrobić ogólny przegląd mechaniki i wymienić wszystko, co niezbędne. Na pewno most hałasuje, trzeba wymienić uszczelniacze zaworowe, bo kopci. Diabełek stał od roku, dzisiaj się nim przejechałem i troszkę mi żal, ze wsadziłęm w neigo tyle pracy i wygląda dziś jak wygląda. Potrzbebuje kogoś, kto ma zapał i zna się na rzeczy (Mysza, Pająk- może któryś z Was by się tego podjął?). Dodatkowo trzeba mu poprawić jeden bok, bo popękałą źle położna po wypadku szpachla i walnąć znów na całości Baranka. Ponieważ nie mam do większości z Was kontaktów proszę pisac kto chętny w komentarzach. Sprawa w miarę pilna- chętnie go komuś podstawię w przyszłym tygodniu i z góry uprzedzam, ze nie śpieszy mi się z odbiorem- wole poczekac ale znów mieć w 100% sprawne auto.
Pozdrawiam,
Daniel
P.S.
O jakiego transita chodzi można sprawdzić na moim profilu :)

Schroder / 2013-06-06 22:34:24 /


Do mnie masz raczej daleko, więc chyba odpadam w przedbiegach :]
Może M.Kozlowski?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-06 22:46:55 /


Zrobic by się zrobiło ale u mnie pracy aż nadto.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-07 08:50:55 /


Podbijam temat- obojętne gdzie to będzie, szukam kogoś, kto zrobi to jak należy... Ktoś chętny?

Schroder / 2013-08-11 14:27:22 /


No a pisałeś do M.Kozłowskiego?
Jak nic bliżej nie znajdziesz, do dawaj go do mnie :]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-08-11 20:58:04 /