logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Napis Capri cd...

Napis Capri cd...

Witam ponownie.
Jestem już po sesji i od zeszłego tygodnia zabrałem się za napisiki.Sesja niestety w plecy i za rok do poprawienia.To mi nieco pokrzyżowało plany.Od zeszłego wtorku udało mi się zrobić to co widać na zdjęciach.Troche czasu zajęło.Niezaliczona sesja i jeszcze jedna drobna sprawa przyczyniły się do tego że musze niestety wyjechać.Sprawa jest o tyle kiepska że w najbliższą sobote wylatuje o Londynu.
Wiem że to nie ucieszy Was koledzy ale niestety.Nie chcę wyjść na oszusta czy jakiegoś tam krętacza.Dlatego chcę zrobic tak że dla tych osób które mi pomagały i pożyczyły wzory napisów zrobie napisiki i dostaną je za darmo.Niech je ocenią i wypowiedzą się na forum o jakości wykonania.Nie chcę też wysyłać kilku osobą bo Ci którzy nie dostaną mogą sobie źle pomyśleć.
Wiem że i tak głupio wyszło za co przepraszam.Po powrocie na pewno będę robił napisy dalej bo dla siebie jeszcze też muszę zrobić.
Serdecznie wszystkich przepraszam za niedotrzymanie obietnicy.
Chciałem dobrze a wyszło źle.
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-10-19 21:07:59 /


reszta...

beata&kaziuk / 2004-10-19 21:10:11 /


Nie lam sie sesja nie ta to nastepna - cos wiem na ten temat :) a napisiki bomba udanego lotu do Angoli niech szykuja wembley dla nas :) mam nadzieje ze jak wrocisz to zapal nie ostygnie!!! Pozdro

ziutoon / 2004-10-19 21:35:54 /


Tak bywa, nie łam się tylko weź się w garść - zresztą przyszłość jest najważniejsza.

Albi_Poznan / 2004-10-19 22:06:25 /


nie łam sie i tak jestes gośc bo dopioles swego i osiagnołes cel napisy sa instnieja i calkiem niezle wygladaja!
pozdro:)

Hoover 3M / 2004-10-19 22:45:31 /


Nie przejmuj się, są ważniejsze rzeczy i chyba każdy tutaj doskonalne rozumie Twoją sytuacje. Zrobiłeś znaczki więc zdecydowanie nie musisz się nikomu tłumaczyć. Powodzenia w Anglii.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-19 23:19:54 /


Tak na marginesie : myślę, że w Angli te napisiki też by szybko schodziły. Powodzenia.

domin / 2004-10-19 23:36:51 /


Witam.
Dzieki chłopaki za wyrozumiałość.Mimo wszystko jednak głupio sie czuje.Napisiki wyszły i jak wróce to bede robił dalej na 100%.Szkoda tylko że narazie nasze autka nie mogą się cieszyć z takich napisików i literek.
Może ktoś z was ma jakiś kontakt z fordziarzami za małą wodą?
Pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-10-20 10:45:27 /


no to masz u nas odroczenie wyroku, ale tylko na rok ;) t.j. ze studiami :)
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-20 11:35:48 /


A ja na Twoim miejscu bym sie martwił, bo jak wyjedziesz to Ci wyłuskam kilka rzeczy z Fordziaka. Obczaje tylko gdzie go bedziesz garazował ;)
No i w koncu znowu tylko jedno czarne Capri bedzie jezdzilo po rzeszowskich drogach :)

3maj sie

Puzon / 2004-10-20 13:11:40 /


hej puzon jeszcze musimy zrobic rundke po rzeszowie w cztery perelki przed moim wyjazdem.
Jutro wysyłam gotowe pochromowane napisy chłopakom którzy mi pożyczyli oryginały. Niech się wypowiedzą czy wszystko jest ok
pozdrawiam i do usłyszenia

beata&kaziuk / 2004-10-20 15:05:29 /


KONTAKT POD LONDKIEM:]

Ian Southworth
0 7946645213
mobile:
01932-252-216
01932-243-673
kontakt masz nie ode mnie, bo mnie nie kojarzą ale dał mi go:
Jazz Matharn(m?)
kolesie capciami się kapciami wożą, więc powinni pomóc.
jak byłem w wakacje w Waybridge(60km. od lądka) to mi
go moj pracodawca dał, tyle mam; więcej nic nie wiem, pozdro
mam nadzieje że się na coś przyda
rastapozdr.

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-20 18:42:11 /


Dzieki za kontakt, zobaczymy co z tego wyjdzie
Pozdrowionka i trzymajta sie chłopaki ;)
Postaram się od czasu do czasu odezwac

beata&kaziuk / 2004-10-21 21:25:37 /


Dopiero teraz, ale wątek doczekał się kontynuacji.
Kaziuk prosił mnie żebym napisał na forum jak mi się podobają znaczki jego roboty więc piszę:
Są naprawde bardzo fajnie zrobione, co prawda te co dostałem mają bardzo małe wżery i rysy od polerki, ale autor zapewnia że to zostanie poprawione i wtedy będzie naprawde świetnie.
Z resztą nawet teraz żeby zobaczyć wady wykonania trzeba się dokładnie przyglądać.
Załączam tylko fotke napisu Capri bo reszta jest podobnej jakości i poprostu nie ma sensu.
Jeszcze raz polecam i ciekaw jestem jaka by była cena takiego znaczka.



Na fotce widać wżerwy dużo bardziej niż normalnie, to wina flesza.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-20 16:28:30 /


MADE By Kaziuk


Uwazam jak przedmowca, sa dosyc dobrze wykonane jednak trzeba kilku drobnych poprawek, napewno znajda miejsce u mnie na masce :)

Problem polega na mocowaniu tzn te male szpilki z tylu sa troche grube i jakies takie nie foremne ale mysle ze latwo bedzie mozna to poprawic.

Osobiscie jestem zadowolony lekka polerka i mozna montowac

Mysle ze jak Kaziuk wroci to znajdzie sie kilku chetnych.

Pozdrawiam

ziutoon / 2004-11-22 18:44:54 /


ziutoon / 2004-11-22 18:45:31 /


Witam chlopaki :)
Dzieki za ocene.Wracam w czerwcu i od razu zabieram sie za robote.Ziuton i michal beda pierwszymi ktorzy dostana nowe poprawione napisiki.Z koleczkami nie ma problemu bo odlew jest nieco wiekszy i mozna srednice dobrac (te nie byly dokladnie obrobione wiec tak kiepsk wyszly) wazne jest czy rozstaw sie nie zmnienil.
Wogole widzialem tutaj - LUTON - dwaie czerwone perelki :)
w swieta jake do Londynu zobaczyc sie z gosciami od capri do ktorych dalmi kontakt Rastaman.
Odezwe sie niebawem
pozdrawiam

beata&kaziuk / 2004-12-09 19:43:53 /


Napisy na pewno będą OK, już są. Powodzenia tam na wyspie! Pozdrów brytyjskich capri-maniaków.
Może coś nam o nich później napiszesz? Nie ma jak opowieści ze świata w długie, zimowe wieczory ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-09 22:59:47 /