logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Poszukuję posiadacza Taunusa z Olsztyna lub okolic !

Poszukuję posiadacza Taunusa z Olsztyna lub okolic !

Witam !
Trafiłem na allegro na typa, który ma kilkaset nab do różnych aut. Z racji tego, że o zakupie naby do sportowej kiery do Tauniaka można zapomnieć (nie występuje w żadnych katalogach, podobno) gość zaproponował, żeby podjechać do niego do serwisu, gdzie obejrzy frez na kolumnie kierowniczej Taunusa i spróbuje dopasować nabę od innego auta.
Poszukuję więc kogoś, kto mieszkając niedaleko znalazłby chwilę czasu aby podjechać do gościa swoim Tauniakiem.
Nie wiem czy frez jest taki sam w MkI jak w MkII-III...ale podejrzewam, że tak. Dopasowanie naby od innego auta zdjęłoby wielu z nas z głowy problem założenia ładniejszej i grubszej kiery do naszych bolidów. Ładnych kierownic czy kierowniczek nie brakuje, gorzej z nabą do nich.
Gdyby ktoś się zdecydował podjechać oto adres :

Kontakt:
kom: 602817930
stacjonarny: (089)527 06 20
e-mail: dtcartuning@wp.pl
adres: DT CAR TUNING OLSZTYN ul. Warszawska 35A (przy STATOIL)-

Namiary na mnie są w profilu, z góry dzięki !
smietan77@wp.pl, 506 063 779

Pozdrawiam

Śmietan / 2004-10-22 11:11:12 /


sklep ten odwiedziłem kiedyś tylko raz ... i wcale nie ciągnie mnie tam znowu :)
Mogę być krzywdzący w jego ocenie, ale to dla mnie jedynie "naklejkowy" sklep tuningowy. Plastikowe taradajki można obklejać w brewki i inne drobiazgi, z niebieskimi niedozwolonymi neonami i żaróweczkami włącznie ;)
Najbardziej podoba mi się ich firmowa naklejka na wielu plasticzakach i ... na tym koniec :)
Urzekła mnie też rozmowa z nimi, gdy chcieli by im robić dystanse/przejściówki NA ZAMÓWIENIE, w ciągu 1-go dnia, obojętnie z czego, mogą ważyć i po 5kg, a cienkie aluminiowe z np. 4-ech szpilek na 5, żeby były z aluminium i o grubości do 5mm :) I oczywiście kpl. takich dystansów, to oni mają po 50 zł (nie wierzcie!) - dowiedziałem się jak im powiedziałem o realiach cenowych :D

Do tematu:
wielowypust w taunusie, jest (raczej na 100%, bo w końcu na takich samych kierownicach chłopaki latają) jak w Capriku, wystarczyło by się z takową ośką przejechać.
Nie posiadam takiej niestety, a i obiecać nie mogę, że się tam wybiorę (nie złośliwie) to kilka mies. minie.
Szajba ma może jeszcze kawałek osi kierownicy z wzorcowym frezikiem, ale on dom buduje i go od 2 mies. nie widziałem :(
Jakby zgrać sprawę z Coronerem (bo lubi latać, byle by mojej Wawki dalej nie robić ;) ), to może się Wam uda wspólnie.
Nikt rozsądny nie przychodzi mi więcej do głowy.
Pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-22 11:44:47 /


a co za problem zrobić nabe przy użyciu starej kierownicy z taunusa ????? mało to takich na szrotach ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-23 00:35:15 /