logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » SKRADZIONO DOKUMENTY!

SKRADZIONO DOKUMENTY!

Witam jeżeli ktoś spotka sie z kimś kto oferuje papiery do FORDA GRANADY MKI 76r. prosze o kontakt i przytrzymanie delikwenta.

Dane

KURLANDCZYK DARIUSZ
u.Wyspiańskiego 13/14
Gdańsk 80-434

FORD GRANADA NIEMCY
1976r

W papierach 2.0 z gazem
NR REJ: gd 415.. (dokładnie nie pamietam, ale jak zejde do auta to dopisze)

nr nadwozia i silnika nie pamietam ale pasowały do siebie tz nr silnika był końcówką nr nadwozia czy na odwrót.


DOBRA teraz mam pytanie jakie co pokolei zrobić gdzie sie zgłosić policja ...urzad miasta.....??? Aha dodam jeszcze że był to jeszcze miekki dowód i razem z tym został skradziony dowód osobisty :(((

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-24 18:29:16 /


z tego co się orientuje to policja najpierw, żeby wydali ci papier na którym możesz jeździć, potem urzad miasta

Mroova / 2004-10-24 18:32:11 /


Trochę nie na temat, ale przy utracie dowodu osobistego dobrze jest połazić po np. operatorach komórkowych i bankach i zastrzec ten numer dowodu osobistego.
Teraz mają już chyba globalną czarną listę lewych dokumentów (komórkowce, banki, policja itp.).

Zalety: nikt nie kupi telefonu na twój dowód, nie weźmie kredytu itp. U mnie gość kupił kilka telefonów i co ciekawe wynajął mieszkanie (zapewne w celu opędzlowania go do zera z dóbr wszelakich). Na kredyt w SKOKu się nie skusił ;-)

Wady: Jeżeli dowód się znajdzie to możesz go od razu spalić bo jak wejdziesz z nim np. do banku to mogą Cię zakuć ;-)

Podstawa to szybka wizyta na policji... Ten świstek który wydają był mi potrzebny w baaardzo wielu miejscach.

Jeti Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-24 18:49:03 /


najlepiej zglos sie na policje. wydadza ci kwitek na dowod rej i osobisty. jak sie dowody znajda w jakims tam czasie (dokladnie nie amietam) to poprosdtu idziesz do nich spowrotem i oni kasuja to z listy skradzionych dokumentow. taki kwitek na dowod osobisty wlasnie ci sie przyda wrazie czego jak by ktos cos sobie kupil i zebys nie musial za niego placic:)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-24 19:40:44 /