logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Linka prędkościomierza Granada skrzynia N9 - czy pasuje od Sierry

Linka prędkościomierza Granada skrzynia N9 - czy pasuje od Sierry

Czy linka napędu prędkościomierza w Granadzie do skrzyni N9 pasuje ze sierry?
Wpust przy skrzyni będzie taki sam bo ta sama skrzynia, mocowanie do zegarów chyba też jest takie samo.
Wiem że do sierry długość wynosi 2940mm - nie wiem jaka dł jest w granadzie.Wie ktoś?ew. może zmierzyć.
Jak już wejdę pod auto i wyciągnę starą to od razu chciałbym założyć nową, stąd moje pytania:)
Jeśli ktoś przerabiał takie zabiegi to proszę i info, jesli się da to cenna wskazówka bo nowa, oryginalna do sierry kosztuje 30 zł :)

dedzio Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-23 16:03:45 /


W katalogu IC linka ma 2100mm długości i kosztuje 42 zł, więc wg mnie nie warto kombinować.

szwagierr Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-23 16:37:20 /


Linka w Granadzie będzie krótsza niż ta w Sierze/Scorpio ale ile dokładnie to nie wiem.
Jak nowy oryginał kosztuje 30zł to ja chcę jedną...

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-23 16:39:23 /


ja mam starą urwaną linke od granady od N9 ale teraz Ci nie sprawdze bo musiałbym podjechać do dziadkowej stodoły a już kilka browarków wyżłopałem

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-23 19:24:27 /


Linki są kompatybilne, sierra ma dłuższą. Nie jest to problem w tę stronę, ale ...
Część linek zamiast stalowego kołnierzyka przy skrzyni ma ameliniowy. I tu zaczynają się schody, bo ameliniowy z przyczyn wytrzymałościowych jest grubszy. A żaden palant nie sprawdził czy da się zapić seggera na tak grubym kołnierzu. A nie da się. Trzeba wyjąć linkę i spiłować kołnierzyk na grubość odpowiednią dla zapięcia seggera.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-28 18:30:55 /