logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » zdechł zegarek/ komputerek i nie działa szyba

zdechł zegarek/ komputerek i nie działa szyba

Moja granda 2.8i ma założony kolektor z gaźnikiem z 2.3V6. zegarek/ komputer działał i przestał. Nie ma żadnych sposobów na uruchomienie. Wybebeszyłem, posprawdzałem i nic. Może ktoś też ma tak rozwiązane problemy z pneumatycznym wtryskiem??? No i ta szyba... szukam silniczka. Poratujcie freshmana...

GRANADAmaniac / 2004-10-26 17:18:37 /


Czy mowisz o TRIP-komputerze?? Wogole nie dziala?? NIe swieci?? Czy tylko nie pokazuje?? Po pierwsze na gazie nie bedzie pokazywal ;D Skoro zasilanie paliwem przerobione masz na gaznik, to musisz zalatwic sobie przeplywomierz od gaznikowej wersji trip-komputera od granady, takie urzadzenie ktore mierzy ile paliwa dociera do silnika (w 2.8i bylo to zamontowane na jednym z przewodow paliwowych wtryskiwaczy, w gaznikowym zamontowane jest na przewodzie dolotowym paliwa do gaznika) Jesli wogole nie swieci to moze sie komputerek poprostu zjaral (o ile zasilanie dochodzi do kostki - sprawdz czerwony i czarny przewod - powinno byc na nich +12 v po wlaczeniu kluczyka)

Nie dzialajaca szyba to w wiekszosci przypadkow uszkodzony wylacznik, przetarty/zlamany kabel w drzwiach, brak styku w kostce silniczka, wytarta szczotka silniczka. Nie chodzi w zadna strone? czy tylko w jedna?? - bo jak w jedna to na bank wylacznik.
Skoro chcesz kupic silniczek, to znaczy ze jestes pewien ze to jego wina ze szyba nie smiga, wiec nie pytaj co z szyba tylko zawijaj sie do dzialu ogloszen.

Mysza liil (EM) / 2004-10-26 17:36:42 /