logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » saturday night fever!!!

saturday night fever!!!

goraca polecam club70,wawa ul.waliców9 ,muzyka dla miłosniekow lat60-80!!!
capri i boogie,to jest to!!!!!!!pozdro dla wsszystkich
www.club70.pl

WiSe GuY / 2004-11-03 21:02:01 /


klubow z taka muzyka jest wiele daruje sobie reklame ich na forum bo od tego sa ogloszenia

Michal FAZI / 2004-11-03 21:53:04 /


niestety lipa ... popieram faziego... a klimatu to tam niestety niema :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-03 23:39:27 /


klub lipa impreza lata 50 a sami metroseksualisci przyszli...zalosne

starrsky / 2004-11-04 09:52:45 /


nie wiem co macie do tego klubu,jest naprawde zaje*isty!!!jestem stałym bywalcem!fajni ludzie,klimat i muzyka!!!nie mowie ze wszystkie imprezy sa ok ale 90% jest zaje*ista!!!!!!!!!nie zgadzam sie z wami kompletnie!!!!!!a tym kturzy nie byli polecam!!!naprawde warto!!!!!!!!
pozdrawiam!

WiSe GuY / 2004-11-04 15:57:09 /


sorry nigdy tam nie byłem ale jak bym miał sie sugerowac czyimś zdaniem to osób powyżej a nie Twoim sorry life is brutal.....a tak pozatym to chyba nie jest najlepsze miejsce do reklamowania knajp!!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 16:12:41 /


ja psychologiem nie jestem ale mi to zakrawa na coś w stylu "cholera nie mam co napisać to naskrobie jakąś bzdure" a z mojego angielskiego wynika że WISE znaczy mądry tudzież roztropny :) Pozdrawiam!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-04 16:56:52 /


stary wyluzuj z tymi wykrzyknikami :/ za rok moze za dwa naucza się być miejscem z klimatem i wtedy przerobia wystruj i zacza mieć klimat. Przynajmniej idą w dobrą stronę... .Obsługa zacznie wyglądac, tematycznie... czyli baba lta50' obsuga wygląda jak z lat 50 a nie jak jacyś metroseksualiści :|,i tak wyliczać mogłbym dość długo :( ale powoli ,nie wszystko naraz, puki co oworzyli klub, a za jakiś czas nauczą się co tworzy klimat i moze to wykorzystaja :)

pozdro i miłej zabawy.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 17:29:11 /


i nie dali mi dziobakiem do srodka wjechac wiec lipa ogolna ]:P, pozdr.

dyra / 2004-11-04 17:31:01 /


Po pierwsze nie bulwersuj się tak strasznie, nie musi się innym podobać to, co tobie, po drugie za dużo wykrzykników - musisz być nerwowy, i następnym razem napisz, którzy - nie -> kturzy, pozdro, miłej zabawy, kiedyś tam zerknę to powiem, co o tym sądzę!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-05 14:18:20 /


nie jestem nerwowy, ale wydaje mi sie ze tworzycie tu takie kolko wzajemnej adoracji!i to mnie denerwuje,mam wrazenie ze kazdego nowego staracie sie atakowac,t6ym bardziej jezeli nie ma duzo wiedzy na temet motoryzacji.Jezeli to sie dobrze orientuje to jest strona dla miłosnikow caprii samochodów lat 70,a nie kolko dla mchanikow,nie wiem czy waszym zamiarem jest stworzenie elitarnego club fanow capri czy nie?! ale wydaje mi sie ze taktujecie innych spoza waszej grupy z gory!? jeden drugiemu podrywa autorytet, chcac udowodnic jaki to on madry jest?! nie wiem co mam o was myslec,mam nadzieje ze sie myle/
pozdrawiam wszystkich narazie

WiSe GuY / 2004-11-06 17:48:08 /


WiSe GuY / 2004-11-06 17:48:40 /


Nie wiem czego się spodziewałeś pisząc ten post ale wg mnie i tak mało zostałeś zjechany . Wg mnie miejsce nie jest na tyle ciekawe ażeby powiadamiać o tym cały kraj i nie tylko, i nie jest to strona typu nailepsze kluby w mieście a raczej miłośników starych samochodów . Równie dobże ktoś mógłby zachwalać żelki haribo o smaku ... bo w capri przecież też są elementy gumowe ;-) .

Lukruś / 2004-11-06 18:18:33 /


uwierz mi ,ze nie zostales zjechany . skoro juz chcesz sie pochwalic ,ze byles gdzies w klubie to moglles zalozyc watek typu "gdzie sie caprimaniacy ze 100licy bawia" czy cos w ten desen ... . bo styl naszego zycia tez jest poruszany na forum i nie ograniczmy sie do tematow czysto mechanicznych a do "nowych" nic niemamy

Michal FAZI / 2004-11-06 18:49:05 /


jako ze segal nie raguje, ja napisze:)))
spawn: wystrÓj a nie wystrUj :)

Jabol / 2004-11-07 12:44:03 /


ups... :P , segal poprostu juz mnie nie poprawia. znudziło jej sie, ile można poawiać tąsamą osobę ;P. Sam watek jak dla mnie jest spoko, nie traktuje tego jako jakiejś reklamy klubu, tylko koleś pisze o miejscu ,które (przynajmniej nazwą) ma mieć jakiś związek z latami '70 . Sam bym zapodał taki wątek z tym klubem, ale jak juz mówiłem, byłem i nie przypadł mi do gustu, nie polecam go i dlatego wątku nie założylem.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-07 13:50:53 /