logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » 13-14listopada2004 Poznań i nie tylko, Spotkanie jesienne

13-14listopada2004 Poznań i nie tylko, Spotkanie jesienne

Eloł, jak juz pewenie czesci osob wiadomo, zbieraliśmy sie dość długo co by jakies spotkanie w wlkp. zrobić, no i jak widać stało sie.

Zapraszamy 13listopada (sobota) do Antresoli (mapa wkrótce) na godzine 17,
osoby spoza poznania, i chcace sie spotkac predzej zapraszamy i prosimy o kontakt.

Atrakcje jakieś będa, ale o tym pozniej.

pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-04 17:18:48 /


Bydymy! A co to ta Antresola???

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 19:38:40 /


Czy to antresola-nerwosola, cz antresola Sofoklesa?

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 19:48:22 /


No właśnie!

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-04 20:17:15 /


postaram sie dojechac przed 22 ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 20:38:02 /


Antresola
ul.Biskupinska 67

czołgu to tam co bylismy rok temu i nas wpuscisc nie chcieli ;)


mapa:
#1# #2#

objasnienie:
-wjazd z połnocy:
trasa nr [11] (piła), mijamy Jelonek (salon forda po lewej), wjeżdzamy do Suchego lasu na 2 światłach, (po lewej kościół czy cos takiego) skrecic w prawo w ul sucholeską i nia cały czas prosto, ulica zmienia nazwe w biskupińska, antresola po prawej.

-wjazd z wschodu:
trasa [2] (warszawa), mijamy Swarzedz, przejezdzamy pod mostem kolejowym ( trasa 3 pasy) po prawej fabryka volkswagena, zaraz za fabryka, odbicie w prawo na obwodnice (tranzyt) trasa [2] prosto... mijamy rondo obornickie (przed rondem po prawej McDonald i stacja BP, po lewej Shell) jedziemy prosto, bedziemy mijac przejazd kolejowy jadac dalej prosto (teren niezabudowany gesto, jakies magazyny itp.) przejezdzamy pod wiaduktem i kawałek za nim odbiciem w prawo, na ul.Koszalińska, pozniej w prawo na Bisupińska , antresola po lewej

-wjazd z południa:
trasa [5] (wrocław), cały czas prosto, przejezdzamy przez wiadukt górczyński (kierowac sie na piłe/świecko, nie na centrum), za wiaduktem swiatła, skrecic w lewo, zaraz bedą nastepne śiatła - prosto, i na kolejnych w prawo.cały czas prosto 5 światła to rondo, cały czas prosto az na trase szybkiego ruchu ( 2-3pasy z wydzielona zielenia), prosto az do ronda obornickiego, dalej jak w przyejzdzie ze wschodu :)

-wjazd z zachodu:
trasa [2] (pniewy), wjazd na tranzyt na warszawe, prosto przez las (mapka) zwrócic uwage co by nie przejechac wiaduktu na który trzeba wjechac, (mapka)
i dalej koszalińska pozniej w prawo na biskupińska ( opis jak w połnocy)

ufff....

ok, przewidywane atrakcje:
nasiadówa w knajpie, alkohol dla niekierujacych, mozna laka spalic przed, moze nawet w środku.
jezeli frekfencja osob spoza wlkp. dopisze, mozemy zrobic objazd poznania noca,
kończymy u papaja, na nasiadówie, pijemy, jemy, ogladamy filmy (madmax, bullit, vp, gone in60sek., junmkman, twolineblacktop, highwaymen) itepe

niedziela rano, dla niedobitków i amatorów czesci, jakies 200m dalej na torze poznań jest giełda czesci i samochodów, głownie do nowych fur, ale mozna czasami cos ciekawego wyrwac...

narazie tyle kończe bo segal mnie od kompa odciaga.... :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-04 21:31:03 /


cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-04 21:31:59 /


ok ,postaramy sie byc z darkiem ,czyli ja (hervol) i darek (honeyspider)

pozdrawiam

hervol Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 21:43:02 /


gitara gitara napewniej bede z moją panią:)

D.O.C. STRUŚ / 2004-11-04 21:43:56 /


Chętnie, może po pracy znajdę resztki sił i się dokulam na oparach benzyny..:)

Albi_Poznan / 2004-11-04 21:48:10 /


Ja z Papajem napewno sie pokażemy i Ghie wezmiemy ze sobą zeby obcych gryzła ;-)

BeaTa / 2004-11-04 22:29:48 /


Będziemy raczej :) Znaczy ja, Rydzu, Treetop, Huberty, może jeszcze ktoś się z nami wybierze.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-05 08:45:16 /


A Ghii już się nie boimy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-05 08:46:01 /


jak nie strace kaski w kraku to sie na poznan pojawimy :) - tak jak obiecaliśmy (choc czasami obiecanki cacanki :P ) pozdro!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-05 14:07:36 /


No, ja z moją panią też się pokażemy (tzn z kobietą, nie z samochodem;)).

Piotrek PCK / 2004-11-05 14:20:36 /


przychylam się w waszą stronę, tylko pojawiły się jakieś północne wiatry, które mam nadzieję że nie zepchną mnie do Warszawy w tym terminie.
Jeszcze nie wiem co i jak, ale o ile mogę już być, to 11-go, 12-go, albo 13-go... znając życie pewnie do wtorku nie będę wiedział.
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-05 18:28:53 /


Ooo brawo za inicjatywę Coke , wpadniemy .Może ostatni raz w tym roku przed rozbiórką Caprika . Zamknięcie sezonu mu się szykuje :(

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-05 20:21:52 /


W imieniu Pabli - w związku z tym że Pabllo jest gruby i nie ma Internetu, bo go zjadł :-P informujemy, że dysponują Oni również podłogą przykrytą dachem, co by można było gdzieś się kimnąć i ze świeżym oddechem na giełdę w niedzielę się udać!!!

P.S. Ghia nam tez nie straszna, a dla obrony zabieramy białego niedźwiedzia!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-07 10:51:43 /


acha zainteresownych przybyciem uprasza się o zabranie śpiworków i karimatków, kiełbasek i pifa.Oraz inny ważnych rzeczy. serdwcznie zapraszamy!!!

papajPeCeKa / 2004-11-08 19:29:06 /


moze sie pojawie ale nie moge obiecac, ale fajnine by bylo:) wiec jakos do zobaczenia:)

bood-o / 2004-11-08 19:29:20 /


Uwaga Uwaga Po raz 73 zapowiadam się że przyjadę i specjalnie nie obciąłem lemiesza żeby zostawić sobie postęp na później. Narazie są fotele, drzwi i gaz, wystarczy.
Jaką formę będzie to miało, znaczy czy to jest knajpa czy spotkanie na grillu. Jak knajpa to nastawię się na picie coli a jak grill to jeszcze zabiorę kebasę :)
Pozdrowienia z bliskiego wschodu (w końcu Koło nie jest daleko, ale na wschód)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-09 08:22:01 /


mati to jzu wiem dlaczego nigdy cie niema ;) boisz sie ze ci ten lemiesz urwiemy? :) ( a co my nie urwiemy? )
kiełbaski mile widziane jezeli ktos chce zjesc kiche z grilla.

sporkanie bedzie miało forme, siedzimy w kanjpie i gadamy, pozniej jedziemy objechac poznań, a nastepnie siedzimy ogladamy filmy/pijemy/grilujemy/kto gdzie padnie tam śpi/...

a wzwiazku z objazdem poznania mile widziane jest paliwo na min.30km :)
antresola lezy praktycznie za miastem i moze byc problem ze znalezieniem stacji lpg o 0:00 ;)

pozdrawiam, zapraszam, kto pyta... nie bładzi ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-09 14:44:38 /


najblizsze stacje 24H to Shell i RN na Obornickiej, chyba z 10 minut jazdy stamtad ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-09 17:30:56 /


żadne z conajmniej 5-ciu spraw jakie miałem w pyrlandii "przy okazji" nie wypaliły, wręcz przeciwnie - będę siedział nad projektem w weekend może nawet z przymusem godzinnego pobytu w Wawce... jak ja jej nie lubię ;)
Szkoda, bo chciałem się wyrwać z tego wariackiego światka :(
Bacie się dobrze i pozdrawiam pyrlandię.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-10 08:54:44 /


Coke szykuj bicepsy, będę a wtedy sprawdzimy twoje siły :) na wszelki wypadek dospawam jeszcze z 2m2 blachy coby na pewno nie puściło. Wszystko wskazuje na to że w tym roku oprócz SO i Szamotuł uda mi się zaliczyć jeszcze zakończenie sezonu, niestety bezalkoholowo. A wstępnie godzina objazdu Poznania jest ustalona ?

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-10 11:55:00 /


eee ja tam bicepsów nie uzywam ;) jak linka holownicza nie da rady, to zawsze mozna za lemiesz podlewarkowac ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-10 18:05:06 /


cd.
Karol, pozdrawiamy również, może sie uda następnym razem ;)
mati, wstepna godzina wyjazduobjazdu koło24 +/- az wszyscy sie wyrobia.
jak cos to dzwonić :)
ps.
osoby planujace nocowac z sobotynaniedziele proszone sa o zabranie śpiworów/koców tudzież innego sprzetu ułatwiajacego nocleg na podłodze ;)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-10 18:07:33 /


będziemy... w składzie ja, Gryziu, Rydzu i może jeszcze kogos zawiniemy po drodze...

p.s a laka bedzie gdzie spalic?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-11 13:37:02 /


ehh... oy następnym razem :( kurna juz mi głupio tak ciągle pisać że może następnym razem :/ ,w każdym razie, dobrej zabawy i pozzdro !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-11 14:49:33 /


no dobra niech bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!
i wiecie o co chodzi :)wawa oczywiscie :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-11 18:24:18 /


spoko, laka zawsze mozna spalic przed knajpa jest betonowy (sic!) parking ;)
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-11 20:49:15 /


Znów zdjęcia są bardzo kiepskiej jakości :(
Nie będę sie narażał na niepochlebne recenzje Koleżanki Katarzyny Rozalii Segal i zamieszczę jedyne, które się do tego nadaje...Dziwnym trafem jest to zdjęcie kobiety, a nie auta...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-14 18:38:04 /


Dziekuje wszystkim za przybycie, :)
Przepraszam za to ze antresola była zamknieta, i musielismy zmienic lokalizacje :(

Dziekuje papajom i pabllom za noclegowanie.

dobrze było, zdjecia wrzuce niedługo na ftp. do zobaczenia! :)

ps.
hrabia, chyba jeszcze nie przetrzezwiałes ;P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-14 22:03:18 /


Organizatorom dzięki za organizację. Przybyłym dzięki za przybycie. ;-) cOke będzie jakaś relacja? Komu trzeba mogę podrzucić fotki i filmiki.

Piotrek PCK / 2004-11-14 22:07:10 /


Dojechaliśmy. Wielkie dzięki dla organizatorów i całej reszty. Do zobaczyska na następnych spotach.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-14 22:09:59 /


Fajnie było ale sie skończyło. Niestety musiałem uciekac, ale nastepnym razem na pewno zostane do końca. Pzdr dla organizatorów i wszystkich obecnych.

borys / 2004-11-14 22:23:33 /


Po kinie też tak mówiłeś :P

Piotrek PCK / 2004-11-14 22:33:07 /


hehe wiem, ale od was jechałem na inne spotkanie do pubu na stary. A swoją drogą moze jakies spotkanie w pubie w którys weekend??? ciekawe czy byli by chetni. Pzdr. A gdzie stoi Twój capeć? Bo przed domem go nie widziałem.

borys / 2004-11-14 22:52:37 /


Co do trzeźwienia, racja... Ale Segal nie wyglądała lepiej (patrz: zdjęcie);) A i tak Marian przebił wszystkich, he he he
Co do jakości zdjęć: zrobiłem rozeznanie - mój model aparatu ma słabą lampę błyskową i nie nadaje się do robienia niedoświetlonuch zdjęć. Tak to bywa z gratisowymi zabawkami. Niniejszym wątek jakości moich zdjęć uważam za zakmnięty. A już naprawdę myślałem, że mam 2 lewe ręce do robienia zdjęć :)
Było miło. Takie spotkania motywują mnie do szybszych decyzji i działań przy moim autku. Thanx

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-14 22:55:55 /


buahahhahhaha i tu sie hrabio drogi, a moze tani (?) mylisz!
nie oceniaj innych swoja miara.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-14 23:39:23 /


Boria: Kapcioch stoi u mechanika, ale jak wróci na drogi to napewno się pochwalę. A do pubu to ja zawsze chętnie wyjdę ;)

Hrabia: Nie bluźnij, Segal zawsze wygląda fantastycznie ;-)

Piotrek PCK / 2004-11-14 23:46:21 /


Zwracam honor wszystkim urażonym, Segal to fajna babka, spotkanie było zajefajne, do następnego razu

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-15 00:30:55 /


sorka Wiara ze z 3M Składu nie bylismy
siana brakuje no i odpoczac trza bylo w koncu a nie tylko balety i balety :)
pozdrawiam w imieniu Prezydenta Hoovera i swoim

Maciasek_3M / 2004-11-15 14:06:08 /


było przezajebiście :) wielkie dzieki organizatorom, noclegodawcom i wszytskim przybyłym... naprawde super impreza... tylko dlaczego k***a dopiero teraz dotarłem do domu?!

P.S Q_back i Spawn... JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI!!!

P.P.S zapraszamy 28.11.04 do BGC

P.P.P.S k***a **ć

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 14:48:59 /


niema sprawy, ale na zajęcia nie udało mi się dojechać... a naprawdę starałem się wstć :)(nie powinienem był się wogóle kłaść) ehh... a naprawiliście przynajmniej granade ?

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 15:12:42 /


oczywiście... Granada dojechała do Wawy o własnych siłach, Spawn mi sie udało zdążyć :) byłem 11:59 pod uczelnia, na styk :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 15:19:43 /


to ja skromnie....
podziekuje :)
bo chwalic sie czym za bardzo nie ma oprocz tego ze dalem rade dojechac do domu :)

Jabol / 2004-11-15 18:55:54 /


Mała poprawka - z 3M Składu byliśmy my - Olki! całkiem spontaniczna decyzja, bowiem przebywaliśmy w pobliżu i zrobiliśmy mały HYC do Poznania, no i ... było świetnie!! bardzo udana impreza - dziękujemy za gościnę :))
pozdrowienia

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 19:49:27 /


ja też bardzo dziękuję, szczególnie rodziecom cOke za to, że nasz przenocowali i za pyzy, które wcale nie są pyzami.....

cOke i segal za cudne towarzystwo

papajom i pablom za miejsce do spania

co poniektórym za kulturalne picie, a jeszcze innym za ładne granie na gitarce

a i jeszcze pozdrowionka dla Sary, Ghii i Lupusa (mimo, że w końcu go nie poznaliśmy)
a... i dla węża i pająka i ptaszków
to chyba już wszyscy

dagna / 2004-11-15 20:09:16 /


dragon zastrajkował? nie chiał pyrlandii opuszczac ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-15 21:24:03 /


Dragon przyspawał sobie łożysko do zwrotnicy i przy ok 120km/h zaczął blokować koło, dotąd mnie ciarki przebiegają po ciele jak sobie przypomne próby driftu po lewym pasie w koleinach :) ale jakoś nam się udało, co prawda do 3:30 siedzieliśmy na stacji pod łowiczem z kołem pochylonym pod kątem ok 105 stopni, ale przybyli z odsieczą belzebuby w składzie Spawn i Qback - za co im wielkie dzięki, w wa-wie szczęśliwie po wymianie elementów znaleźliśmy się ok 10 rano, ale warto było bo jak to mówią prawdziwi ... itd.
Dziękówa wszystkim za udaną imprezka, za nocleg i za towarzycho - IiiI (dużo zła)
Dziękówa za pomoc dla belzebubs - team
Dziękówa dla wszystkich którzy chcieli pomóc ale nie mieli możliwości ;)
pozdrawiam!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 23:01:11 /


Podziękowania za świetne towarzystwo, super imprezę, nocleg i ogólny klimat. Specjalne podziękowania dla Ghii za poobgryzane me rączki :) i tla ptaśków za hałasy o poranku :).
Tylko ta droga powrotna do Wawki Brrrr, jeszcze dłużej niż do Poznania.
Pozdrawiam.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-16 15:20:23 /


a ja byłem ale nie dojechałem:( z powodu finasów.ale co tam będą inne okazje...

D.O.C. STRUŚ / 2004-11-16 20:05:03 /


Sorka, że tak późno... wielkie dzięki za imprezę. Byłem trochę zrąbany, dlatego tak krótko się bawiłem. Co tam największe śpiochy: cOke i Jabol??? Wstały???

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-17 19:55:53 /



zgadnij... :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-17 20:53:38 /


dla tych, ktorzy nie slyszeli (komentarz do zdjecia powyzej)
niedaleko pada coke od jabola ;D

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-18 00:57:57 /


A oto zdjęcię z naszego powrotu do Wawy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-18 09:46:12 /


Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-26 13:57:42 /