logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Bombowe Gryźliny

Bombowe Gryźliny

http://info.onet.pl/1006740,11,item.html
Tjaaa ja tu niedawno pisalem, ze nie wiadomo czy zlot bedzie, bo lotnisko ujruchomili, a tu widze, ze juz Karol, Szajba & Co. zbieraja narzedzia do zakonczenia dzialalnosci aeroportu :) Ladnie to tak? Zardzewialymi pociskami w samoloty? :) Nie lepiej poczekac na zlot i urzadzic konkunrencje stracania ruchomych obiektow latajacych? :)
Pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-09 14:22:37 /


Buhaha, najlepiej w latajacego golfa Coronera :)
No i przyznac sie panowie Olsztynianie, ktory to z niewypalem po miescie pomyka??

Mysza liil (EM) / 2004-11-09 14:27:24 /


Lepiej sie przyznać kto zostawił/zgubił ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-09 14:35:03 /


Mój golf był jaki był ale z pocikami to on nie miał wiele wspólnego. hi hi hi .
A co pocisku to nieźle gościu postąpił szkoda tylko że nie zdetonował tego w budynku.(bardzo paskudni gliniarze )
Pozdro z Olsztyna .
W następnym roku załatwie troszkę " C4 " coby sobie sie rozerwać w czasie zlotu he he he .

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-10 00:27:24 /


co jak co, ale ukurat za lotnictwem jestem bardzo za ;P
Po prostu trzeba się jakoś zabezpieczać przed obcymi nalotami i ... musiało to wypaść na tym torze rallycrosowym ;)
Co do popłochu na komendzie, to dopiero się teraz dowiaduję, choć przewijam się w jej okolicy. Chyba nie były aż tak gwałtowne, chociaż ostatnio nie wiem co się naokoło mnie dzieje :)
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-10 08:18:11 /