logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Fiat 128 need halp

Fiat 128 need halp

Cześć!!wiem,że jest to strona głównie o capri,ale motyw 128semki pare razy sie przewijał więc...

Jakies 14 lat temu mój wujas był włascicielem czerwonego fiata 128(nie wiem jaki konkretny model-wiem tylko,że mial niebieską skóre w środku i jak jechałem z nim to nie było bata żeby sie ktos nie obejrzał).Fiat niestety sie ropadł,a ja przez 14 lat marzyłem żeby mieć coś takiego.Obecnie planuje zakup tego cuda i w związku z tym mam pare pytan do Wac(starych fiatowskich wyg).


Chciałbym dowiedziec sie gdzie może nabyc takie auta(jestem z Poznania),jakie są aktualnie ceny i koszty remontu itd.

Za pomoc z góry dziękuje.

GRISZA / 2002-09-16 11:53:05 /


starym fiatowskim wygą to może nie jestem, ale co do fiatów wszystko zależy od funduszy możesz kupic bez problemu orestaurowane 128 coupe(chyba za jakieś 10 tyś. na gratce widziałem) ale troche to kosztuje lepiej przejechac się do dawnej galicji i za flaszkę wyciągnąć z pod płotu albo jeżdżacego kupić za 1 tys., przynajmniej jak samemu wyremontujesz to wiesz co masz.....

szociu / 2002-09-16 14:33:34 /


Szukaj w gazetach, ja sam zdobyłom moją jedynkę przez przypadek, tzn. "kolega kolegi coś wie ale nie wie co" trzeba jeździć i pytać. W ten sposób sam znalazłem w najbliższych okolicach Kalisza przynajmniej pięć, kilka do remontu, kilka jezdzi. W Poznaniu i okolicznych wioskach może być tych samochodów więcej. Musisz uczulić znajomych żeby dawali ci cynk co do ew. miejsc postoju. Jak im raz pokażesz czego mają szukać to nie zapomną tego widoku. Mi to pomaga. Z cenami możesz się zapoznać w dziale ogłoszenia, i tam też kupić (jeśli chodzi o Capri), a fiaty - masz internet- szukaj, a znajdziesz :-)
Pozdrowienia

Hemi / 2002-09-16 14:35:18 /


Z ta fiatiowską wyga to mały zonk-po prostu kopiowałem z innego forum i zapomniałem ze tu rządzi capri :).

Dzieki za rady.

GRISZA / 2002-09-16 14:48:26 /


U mnie kolo petli autobusowej stoi taki, nadajacy sie do remontu,az zal patrzec.
Wrzuce mu kartke za szybe.Jakby co to beda informacje na:

www.oldtimerfiat.club.prv.pl

Pozdrawiam amatora makaroniarskich fur!

SCARAMANGA / 2002-09-16 15:24:58 /


Jeszcze zalezy co rozumiesz przez Fiat 128. Moze to byc nasza Zastawa 2 lub 4 drzwiowa w wersji ze skosna dupa, moze to byc Fiat(to samo co zastawa) 2 lub 4 drzwiowa w wersji sedan - raczej zadki okaz (Bartek128 ma takie cos do sprzedania 4d sedan w stanie calkim dobrym, silnik 1300). Moze to byc 128 Sport Coupe lub 3P.
Fiatow 128 3P jest w Kraku bardzo duzo , z regoly w dosc dobryum stanie i sa bardzo tanie i calkiem niebrzydkie. Sport Coupe musisz szukac. O zastawach siew nie wypowiadam bo jest ich sporo.
Widzialem kiedys bordowa 2d, scieta dupa poszerzane oryginalne fele z chromowanymi deklami i chromowane okragle halogeny z przodu. Calkiem zajebiscie wygladala.
Proponowal bym napisac do Bartka128 list ze szukasz czegos. On powinien sie orientowac w temacie. A tak poza tym to idz do empiku i zagladnij do Automobilisty. Tam jest sporo ogloszen.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-09-22 23:41:14 /


u Marcina w Brzeznicy pod Krakowem stoi Fiat 128 3P za tysiaka - blacha dobra silnik nie pamietam zawieszenie slabe - tel: 0501819345

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-09-22 23:52:19 /


Wiem gdzie stoi taki samochód. Jest to wetsja 3P z silnikiem 1300. Nawet udało mi się go odpalić. Podfłoga ponoć zrobiona. A najciekawsze , że silnik jest po kapitalce , na orginalnych częściach ( Ponoć ) Jeszcze na dotarciu. Władowane w ten samochód było 7000 zł. A teraz samochód stoi od ponad pół roku. Można go wziąść za 600 zł.
Do roboty ma napewno troche blacharki bo jest na nim sporo szpachli, ale nie jest to sprawa nagła. Jest chyba dość niedaleko od Poznania ( pojęcie względne :)
Sam bym go wziął i to bardzo chętnie ale jak bym zwiózł coś jeszcze to chyba bym musiał chodzić na obiady do sióstr zakonnych :)
Jeżeli cie interesuje ten temat to zadzwoń to podam ci dokładne namiary
Tel : 503 140 719

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-09-23 09:54:41 /


czerwony 128 sport stoi w tzw.komisie weteranów przy wiadukcie w krzyżownikach w Poznaniu oczywiście, nie znam jednak szczegółów co do ceny i reszty

pabllo / 2002-09-23 13:12:47 /


co to jest komis weteranów
moglbys podac dojazd?/

Maciasek_3M / 2002-09-23 13:23:49 /


u Marcina w Brzeznicy stoi sobie fiat 128 ale nie "3p" tylko "coupe sport', ogladalem to auto i mimo nieciekawego ogolnego stanu jest to dobry material do odbudowy

Bartek128 / 2002-09-23 13:46:58 /