logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » wymiana przekładnia napędu licznika w skrzyni mt75

wymiana przekładnia napędu licznika w skrzyni mt75

Witam
Jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć jak wymontować tą przekładnie i zamontować nową linkę licznika? Poprzedni właściciel użytkował skrzynie w scorpio 2 i miał zamontowaną taką bardzo długą linkę licznika, która ciągnęła się dołem po całej długości silnika i wielkim rogalem zawijała górą w kierunku zegarów. Po otworzeniu maski linka w pierwszej kolejności rzucała się w oczy.

Nie zdążyłem jej podłączyć w swoim a już przy wjeździe do garażu zahaczyła o coś i wyrwało ją przy samej dupie. Podejrzewam, że przy tym szarpnięciu posypało się coś w tej przekładni napędu wbudowanej w tylnej części kadłuba skrzyni.

miał ktoś z tym do czynienia? Jak wymiana tego?

Daimos / 2013-09-29 14:22:28 /


No ale sam nie wiesz co trzeba wymienić...
Najpierw zobacz co się stało.
Sama linka jest mocowana na seger i tyle.

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-09-29 15:23:36 /


taka linka od transita diesla z przed 92 roku podejdzie?

Daimos / 2013-09-30 16:38:26 /


przerabiał ktoś skrzynie w wyjściem elektrycznym na linke?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-18 09:09:19 /


tak ja przerabiałem, łacznie ze stworzeniem customowej zębatki 1szt z 2.. od 2lat działa bez problemu, pisz na priv to postaram ci sie opisac co i jak..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-18 09:52:56 /


To nie na priv, tylko w wątku co by dla potomnych było. Pisał już o tym Mario i Trójkąt chyba. Poszukać na forum i dodać swoje uwagi :)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-18 10:00:38 /


http://www.capri.pl/forum/189127

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-18 10:08:06 /