logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Taunus P7B - Elementy blacharskie

Taunus P7B - Elementy blacharskie

Witam.

Pisze do Was poniewaz potrzebuje pomocy. Nie wiem, czy to bedzie odpowiedni dzial (w sumie to nie Capri, wiec chyba off-topic bylby lepszy?), ale licze na wyrozumialosc.

Jakos tak niechacy stalem sie posiadaczem Taunusa 17M w budzie 2D limo. Bardzo fajna baza, calkiem zdrowa i kompletna ale do pelni szczescia brakuje kilku "dupereli" - głownie to progów zewnetrznych i reparaturek tylnych nadkoli. Czy jest szansa dokupienia gotowych paneli? Czy pozostaje tylko sztukowanie? A moze ktos juz przerabial temat i wie z czego mozna probowac dopasowac te elementy?

Z góry dziękuje.
Pzdr, Spychal

spychal / 2013-10-08 19:23:37 /


Pytaj tych gości: http://www.motomobil.com
Poza tym można upolować na ebay.de

Powodzenia!

bad ass boy / 2013-10-08 20:52:39 /


zapraszam wszystko co na motomobil.de kupisz u mnie bez płacenia za przesyłkę z Niemiec. Jestem ich oficjalnym dystrybutorem na terenie PL

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-10-08 21:02:23 /


My sobie dorabiamy takie elementy jak progi czy sierpy a porgi akurat w tych taunusach są lekko wygięte więc warto uważać na ewentualne podróbki. Na dniach zaczynamy blacharkę kolejnego OSI więc jeżeli progi są podobne to mogę Ci wykonać komplet.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-10-09 00:12:56 /


No prosze! Ja sie spodziewalem niewiadomo jak dlugich poszukiwan, a tu wszystko jak na dloni!

Chuder, odezwe sie pod koniec miesiaca.

Dziekuje, Michał

spychal / 2013-10-09 00:48:32 /