logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Powitać w wielkopolski

Powitać w wielkopolski

Witam wszystkich użytkowników i wielbicieli wspaniały aut jakimi są stare Fordy.
Kiedyś za młodu marzył mi się "Dziobak" ale w życiu nie sądziłem że będę miał coś podobnego.
Ogólnie na co dzień pracuje w hurtowni motoryzacyjnej, a specjalizowałem się dotychczas w starych mercedesach.
Od 3 lat kończę powoli całkowitą renowację Vw garbusa z 1964r.

i tak w poniedziałek stałem się szczęśliwym posiadaczem Forda Taunusa p7 20mxl - oczywiście z nim to już na dożywocie :)
Mam trochę mały problem z odzyskaniem dokumentacji ale może mi pomożecie w tym temacie.
Ogólnie co do renowacji w porównaniu do Garbusa to nie jest tak źle, wręcz bym powiedział że jest zachowany w dobrym stanie.

Nie mam jeszcze swoich zdjęć ale za to powstały już pierwsze filmiki
http://www.youtube.com/watch?v=KR_iK0H1-OI

http://www.youtube.com/watch?v=XjjtgPOkdUc

Newek / 2013-11-03 14:23:11 /


Witaj

zakładaj stronkę czemprędzej. Skąd go przytargałeś ?

btw, mam podobny filmik z odpalania mojego P7

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-03 15:53:56 /


Był chyba na tablicy. Fajny.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-03 19:44:28 /


Tak racja był na Allegro, jeden dzień,
Zakupiłem go w Polsce od pana który ma komis i zwozi auta z zagranicy,
Ten jest również przywieziony z Niemiec dlatego zachował się w takim stanie,
Niestety są pewne problemy z odzyskaniem dokumentacji gdyż właścicielka nie żyje od kilkunastu lat. i tak rozważam kilka opcji, a nie chciałbym aby przeznaczony był na żyletki

Newek / 2013-11-03 20:41:22 /


idź w żółć

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-03 20:58:01 /


Bardzo chętnie tylko czy nie będzie jakiś problemów ?
Trochę czytałem o tej procedurze ale ja mam umowę z Niemcem niby synem właścicielki...

Newek / 2013-11-03 21:04:09 /


No i jak masz taką umowę to jestes w domu:)
PW. Jakby to jestem w stanie pomóc. Będe w środę jechał przez kościan około 18. Będziesz na miejscu? Jestem z Mosiny jakby co.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-03 21:20:48 /


Bardzo zacny i bardzo blisko naszej nowej miejscówki :)
Może na wiosnę będzie okazja krótki wyjazd wykonać i osobiście obejrzeć, przed wiosną będę zajęty, i to bardzo.
Na szczęście jest już gdzie trzymać auto.
Zdjęcia wkrótce.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-04 01:07:01 /


Mam pytanie gdzie mogę założyć wątek z postępami prac przy taunusie ?

Newek / 2013-11-10 15:08:37 /


W profilu musisz uzupełnić najpierw selcje posiadane auta. I potem jak będziesz miał auto to obok niego jest utwórz stronę.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-10 15:15:48 /