logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » I Spot youngtimer.pl - 12.06.2004 (niedziela)

I Spot youngtimer.pl - 12.06.2004 (niedziela)

Witam serdecznie wszystkich Fordomaniaków...

Mam przyjemność zaprosić wszystkich posiadaczy youngtimerów do Krakowa na Pierwszy (tak się złożyło, że zimowy) Spot youngtimer.pl ktory odbedzie sie w niedziele 12.12.2004 roku w godzinach 11-16 (wpuszczamy w g.10-12)

Jak wszyscy wiemy w Polsce, szczególnie w większych miastach brakuje miejsc gdzie można się spotkać i spokojnie i bezpiecznie potrenować własne umiejętności za kierownicą... Miedzy innymi, dlatego na w/w zlociku odbędzie się mała próba sprawnościowa...
Oprócz tego, wybierzemy najbardziej eleganckiego youngtimera spotkania...

Miejsca jest dużo, nawet bardzo dużo, parking zostanie podzielony na miejsca dla klasyków, dla cywilnych wozów, oraz miejsce na zabawę miedzy pachołkami...
Zdaje sobie sprawę, ze część aut śpi sobie teraz smacznie i czeka na wiosnę/lato ale mimo to warto przyjechać, nawet pakując się znajomemu do auta :]

Wszystkie informacje co do opłat, atrakcji i organizacji znajdziecie na stronie http://www.youngtimer.pl natomiast w razie pytań bardzo proszę kontaktować się ze mną mailem bądź GG:7052773.

Zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu. Liczę na to ze pojawia się załogi nie tylko z Krakowa i okolic, ale także będzie to dobra (zimowa) okazja żeby spotkać się w większym gronie, jak zwykle, bez podziałów na marki i ‘wyznania’.

Zdaje sobie sprawę ze pogoda może nie dopisać taka jakbyśmy chcieli (ubity śnieg, bezchmurne niebo i –2 stopnie), ale oczywiście jest pomieszczenie ogrzewane gdzie będzie można się ogrzać przy herbatce, skorzystać z toalety itp.

Cichutko dodam na sam koniec, że mamy hojnego partnera, który ufunduje zwycięzcom bardzo fajne gadżety, przydatne każdemu, kto zajmuje się motoryzacją... natomiast gdyby ktoś chciał nas dodatkowo wspomóc (niekoniecznie finansowo) w zamian za reklamę na zlocie/www to jestem otwarty na współpracę...

Bardzo proszę powiadomcie również znajomych z innych klubów zrzeszających starsze auta...każdy jest mile widziany

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia !!

Core^Cap / 2004-11-25 14:02:50 /


Nie wiem jak to sie stało, że wdarł sie tam "czerwiec" w tytule , ale oczywiscie chodzi o 12.12 (grudzień) 2004 roku !!

Core^Cap / 2004-11-25 14:10:21 /


a juz myślałem że dalekie plany ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-25 16:29:43 /


Uff... niewiele brakowało, a przez tytułową "literówkę" w dacie - przegapiłbym ten spot! Oczywiście się wybieram, świetna sprawa! Zaraz piszę zgłoszenie na stronie youngtimer.

Tylko, że... przez ten nieszczęsny błąd wielu ludziom z capri.pl impreza może przejść koło nosa. Wiesz, tytuł sprawia wrażenie "wspominek" ze spotu, który odbył się dawno temu. Nie każdemu będzie się chciało kliknąć :/
Obym się mylił... Ale może warto zrobić poprawkę? Choćby nawet kosztem założenia nowego wątku, a co tam ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia!

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-01 14:23:36 /


no oc Ty, Strzala, tak sie narazac nowym watkiem ?? Bron Boże <lol>

Napisalem do MK o poprawke ale pewnie mina 3 takie zloty zanim on sie dokopie do mojego maila ;)

PS. That's fucked up ze nie mozna edytowac swojego posta, ale z drugiej strony rozumiem co by sie działo gdyby byla taka mozliwosc ...

Core^Cap / 2004-12-01 19:04:16 /