logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Krzyzak ukladu kierowniczego TAUNUS

Krzyzak ukladu kierowniczego TAUNUS

Witam, mam problem z krzyzakiem ukladu kierowniczego, byl luz, wiec caly krzyzak rozebralem, lecz nie da sie go po prostu wymienic na inny, jest skonstruowany inaczej, nie bede opisywal jak, bo to bez sensu, po prostu mam pytanie czy ktos sam regenerowal kiedys taki krzyzak i moze powiedziec jak to zrobil, lub posiada zregenerowany krzyzak przez jakis zaklad.

Pozdrawiam Mariusz Werenc.

mariolotnik / 2013-11-12 20:19:39 /


Ja regenerowalem taki kzyzak kosztuje to około 200 zł działa bez problemu w kilku autach jeżdżących po naszych drogach.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-11-12 21:00:33 /


Witam, zaczalem regenerowac go sam, wiec chcialbym skonczyc, a przy okazji nauczyc sie czegos nowego, pomysl mam na zregenerowanie oryginalnego krzyzaka, i chyba tak bede musial zrobic, bo przerobienia tego na nowoczesniejsze krzyzaki mozliwosci nie ma, przynajmiej tak mi sie zdaje. Pozdrawiam.

mariolotnik / 2013-11-12 22:07:38 /


mariolotnik - regeneracja krzyżaka polega na tym, że ten stary trzeba usunąć, wyrzucić, w jego miejsce wstawić nowy. Tak chyba robi też ,,Chuder,,.

zenonDWR / 2013-11-12 22:26:25 /


Sam ten maly krzyzak w Taunusie sklada sie pomijajac 4 miseczki, z 4 oddzielnych czesci, tj szescian, w ktory wchodza 3 sworznie, i oczywiscie te 3 sworznie (nie jest to wszystko jednoscia, tak jak w w innych krzyzakach).

mariolotnik / 2013-11-12 22:52:21 /