logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem

Pytanko ma takie... ponieważ stolyca dopiekła mi już do zywego przez cały rok ( nie tylko mnie ) pojawił się następujący pomysł - wsiadam w "wannę" biorę kumpla i dwie psiapsióły i ciągniemy do sopotu. Jakiś tam hotel się organizuje itd... ale chodzi mi o to, czy moze 3m bawi się gdzieś ogólnie, bo chetnie bym noworoczne balety z bracią fordową spędził... bo na razie koncept jest taki, że na molo cuś ma być i tam pewnie się udamy.

Student79 / 2004-12-03 15:39:38 /


północ dobra pomysła być

Mysza liil (EM) / 2004-12-03 17:04:08 /


jak co roku co robimy w Sylwestra okaże sie 2-3 dni przed:D proponuje wrócić do postu za 2 tyg:)

Hoover 3M / 2004-12-03 17:08:42 /


No to luz... bo już mi sylwestry w wawce nosem wyszły... a co jeden to jakaś afera normalnie... musze dobrze zacząć ten nowy rok, bo obecny był taki rewelacyjny, że nie mogę się doczekać jego końca :-( Tylko ten ford mnie przy życiu trzyma... :-)

Student79 / 2004-12-03 17:26:42 /


Panie Panowie:)
powstał prototyp. Jako że kupa znajomych z różnych kierunków Polski pyta czy by może tam przypadkiem na "N"orth-side czegos zrobic (pozdro liil sqad) tak sie stało że akurat chyba rodowe włości będą mogły pomieścić jakieś parenaście osób:)
Rancho mieści max 21 osób, część juz się zaklepała ale jeszcze pare miejsc dla przyjaciół sie znajdzie:)

Jest to swoisty domek w górach na pomorzu.
2 kominki,3kondygnacje,pikne tarasy i salony:) obok stok narcisrski-snowboardowy
ogólnie bociany mają tam pentle ale jest bardzo przytulnie

kto ma jeszcze ochote zpraszam hoover@chelmnet.pl lub GG, napisze co wziaść i jak dojechać

liczba miejsc ograniczona

prezes 3M ;)

Hoover 3M / 2004-12-21 11:20:14 /


Alo Alo , o ile jest to jeszcze mozliwe to chetnie sie zalapiemy na sama zabawke bo miejscowka jest juz zaklepana tylko w sama noc ciezko z organizacja.
Team liczy sobie 4 osoby wiec nie za duzo nas przybedzie, i jesli jest mozliwosc odpowiedzi to proponuje odpisywac do "Student79" on bedzie lepiej zorientowany w klimacie wyjazdu.
DziekI

Gotti / 2004-12-21 12:50:51 /


No to załatwione pozytywnie :-)))) Tyle, że w związku z tym , że wyjeżdżamy 31.12 o 17.00 w wawki, niestety nie będziemy jechać fordem ;-( Za mało czasu... żeby narażać sie na ewentualne nieprzewidziane awarie. Przyfalujemy albo japońskim, albo francuskim wynalazkiem... tak czy tak będziemy :-)

Student79 / 2004-12-21 19:58:12 /


jak już pisałem Hoovi rozważamy przybycie..
oczywiście w przypdku kiedy będziemy mile widziani!!!
ja jestem na tak, pytanie czy organizator jestna tak i czy moja
druga połowa też powie tak, bo ona mnie samego nie pusci :(..

Albi_Poznan / 2004-12-21 23:57:54 /


A my tak :P ??

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-23 17:01:55 /


Panowie i Panie
Coroner(niestety sam)
Zjawi się na 99%.
ten 1% zostawiam sobie na zdrowie(nerka mnie napier....)
Ale przyjadę jak coś takim wynalazkiem japońskim.Mazda 323F.
Bo mój Scorpio niestety nie oddycha :(
Pozdro i do zobaczenia na miejscu:)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-23 23:03:27 /