logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Panowie i Panie co z Sylwestrem???

Panowie i Panie co z Sylwestrem???

Witam!!!

Wymyslil ktos cos ciekawego, czas leci a w niektorych knajpach trzeba juz sie wpisywac na listy! W 2 kolach impreza Sylwestrowa z jadlem i alkoholem 50pln, a zapisy do srody.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 22:20:22 /


Szkoda Bombi, że nie napisałeś w którym mieście ta knajpa. Dopiero po wejściu w Twój "profil" okazuje się, że chodzi o Wawę. Z Kraka to jednak ciut daleko, zwłaszcza zważywszy "zespół dnia następnego" ;)
Tak czy siak, bawcie się dobrze :)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 22:52:39 /


Zapraszam Was na Sylwestra do moich znajomych. Gwarantowana szampańska zabawa w doborowym towazystwie (gry,konkursy,itp.)
Foto z zeszłorocznej imprezy:
http://www.heyah.info/impreza2.jpg
W tym roku będziemy bawić się tak samo dobrze

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 21:39:31 /


SPOX JA SIE PISZE ;)
spawn gdzie placic i ile wpisowego :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-12 21:43:51 /


do Baru Mlecznego Sady :P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 21:57:06 /


Panowie i Panie mam pytanko czy ktoś z Wawy ma jakieś wolne miejsce .Aby przygarnąć Coronera Ze swoją drugą połową na jakiś miły sylwesterek????Bo mam dość Olsztyna i postanowiłem bawić się z wami.Może milanówek????
Jak ktoś ma wolne miejsca to proszę dajcie znać.
Pozdrawiam.
Obiecuje nie chrapać jak będe spał :(
(w przeciwieństwie do VooDooGarage) :)
Dajcie znać co i jak.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 23:29:12 /


Może ktoś w jakimś garażu w Krakowie organizuje impreze samochodową ????

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-13 08:35:23 /


O, to by było coś! Taki "bal mechaników" ;) Stroje robocze :D

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-13 11:02:48 /


coroner czy propozycja spawna ci nie odpowiada :P

wybredny jestes :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-13 18:00:00 /


Nie no oki ale ja myslałem o czymś troszke innym.
Pomoże mi ktoś????????

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-13 18:59:43 /


A może Trójmiasto cos może zaproponować. ( 3m.)
Z chęcia się wybiorę.
Czekam na jakieś propozycje!!!!!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-13 19:06:14 /


Koleś II-gi od lewej:

http://www.cs.purdue.edu/
http://www.cs.purdue.edu/homes/czajkat/czajka.html
http://www.topcoder.com/i/tournament/tco04/onsite_movies/tomekfinal.mov

Ciekawe jak teraz się bawi:)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-13 21:35:58 /


dopiero teraz zerknąłem na zdjęcie od Spawna - błahahahaha :)))) nie daje sobie rady :)) hehehe

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-14 08:28:06 /


spawn, ja na podobnej imprezie byłem, niby ludzie ci sami ale jakoś weselej było ;)
http://www.funiaste.net/KqpwZ4sa/grudzien/09_grudnia_2004/impreza3.jpg
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-16 16:45:27 /


łaaaaa
ten haczyk to na mojej stacji na ktorej tylko tankuje:)
heheh zapytam chopakow ze stacji jak to bylo ?? bo ja o tym, nie slyszalem

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-16 17:32:56 /


oszszsz kuffa !! wiedziałem że za wczesnie się zwinałem ;/ od poczadku iedzialem że chłopaki cos kombinują ... .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-17 00:44:50 /


hehehhe buhahah
to nauczka by za wczesnie nie zrywac sie z inprez !!!
z BGC tyz sie zerwales i widzisz :P:P
Mariana w autobana straciles

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 09:35:41 /


jak to co z sylwestrem?????wczoraj zaspał do roboty,a dzis od rana pije ...



hihihihihihihhi!!!!!!!!!!!1

m.i.c.r.o.n. / 2004-12-17 09:49:41 /


Jeśli ktoś z Warszawy i okolic (ale i nie tylko) jeszcze się zastanawie gdzie się zabawić w sylwka, to podaję propozycję załogi z BGC. Niestety w związku z upływającym nieubłaganie czasem, trzeba się jasno zadeklarować do czwartku (23.12.2004), wtedy będę się widział z chlopakami i ustalimy czy impreza się odbędzie, czy nie. Musi się uzbierać trochę osób, żeby to miało sens. Proszę o wpisywanie się chętnych.
Wklejam treść ulotki:

Sylwester 2004
British Garage Club (BGC)

Warszawa, ul. Księżycowa 76, kazamata 11
www.british-garage.waw.pl


Założenia podstawowe:
- ilośc osób – 40
- koszt: 100 zł od osoby
- serwis: samoobsługa pod nadzorem ;)
- bawią się tylko bliscy znajomi, którzy poradzą sobie z dyskomfortem samoobsługi :)

Menu:
- sałatki – 3 rodzaje po 2 półmiski
- bigos
- barszcz czerwony z pasztecikiem
- przekąski zimne: kiełbasa swojska, kabanosy, smalec domowy, ogórki kiszone, papryka konserwowa, grzybki marynowane, oliwki, etc.
- chipsy, orzeszki, paluszki, dipy
- deska serów
- pieczywo
- napoje zimne bez limitu: soki, napoje gazowane, woda
- kawa i herbata bez limitu
- słodycze/ciasta/owoce
- wódka – 0,5 litra na 2 osoby
- szampan – 1 szt. Na 6 osób
- piwo beczkowe Tyskie – 100 litrów

Ponadto zapewniamy (lub chociaż spróbujemy ;)
- ozdoby, zimne ognie, fajerwerki

Informacje dodatkowe, ale całkiem ważne:
- extra płatne będą: papierosy, Red Bull, piwa butelkowe
- stanowczo możliwe jest przyniesienie własnego alkoholu, zgodnie z preferencjami; niekoniecznie będziemy w stanie zapewnić stosowne szkło…
- Cider i Guinnes nie będą dostępne w trakcie imprezy – ze względu na wysoką cenę i możliwość niekontrolowanego wypływu ;)
- muzyka puszczana będzie we własnym zakresie – należy przynieść ulubione płyty CD :) reguła: kto chce ten gra to co chce!
- zakładamy, że przy jednym stole siądzie 10 osób, tak by na parkiecie było jeszcze trochę miejsca do tańczenia
- założenie powyższe oznacza, że nie należy nastawiać się na komfortowe siedzenie całą noc, a raczej na przemieszczanie się po lokalu ;)
- teoretycznie na jednej kanapie samochodowej mieści się 3 osoby, ale wszyscy wiedzą, jak wówczas jest wygodnie…
- ponieważ ilość miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń a właściwie to kolejność wpłat – płacimy bowiem z góry
- wpłaty przyjmujemy w BGC począwszy od dzisiaj
- nie zakładamy extra zgłoszeń na zasadzie „last minute”; jeśli chcemy się jakoś bawić na parkiecie to musimy zoptymalizować liczbę uczestników – sorki
- rezygnacje akceptujemy; mogą być one jednak związane z utratą wpłaconej kasy, chyba, że znajdzie się zastępstwo na „swoje” miejsce…

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 10:08:21 /


Heh i co z tym sylwestrem w BGC ??? Wybiera się ktoś ??? Właśnie obudziłem się z ręką w nocniku i chyba spedzę sylwestra w domu bo znajomi albo gdzieś wyjeżdżają albo pilnują dzieciaki w domu. Jeśli więc ktoś z capri.pl wybiera się do BGC i są jeszcze wolne miejsca to może bym się załapał ???

Pozdrawiam :)

hubi / 2004-12-30 00:03:55 /


hubi !!! czy ty myslales ze beda czekac na ciebie do 2 dni przed sylwkiem :P
trzeba sie bylo okreslic wczesniej a nie ratowac sie teraz

dobrej zabawy zecze wszytstkim w nowym roku :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-30 18:07:55 /


No coz, tak jak napisalem obudzilem sie z reka w nocniku :) Jakos tak im czlowiek starszy tym szybciej czas leci, zwleka sie z mysleniem o imprezie i nagle okazuje sie ze to tylko 2 dni do sylwestra he he ;)

Wyglada na to ze po raz pierwszy w zyciu spedze sylwka w domu, ale nic tam kupi sie dobrego whiskacza, dobre cygarko, kilka filmow na DVD i bedzie ok :)

Rowniez wszystkim zycze udanej zabawy sylwestrowej tylko bez takich fajerwerkow jak tutaj http://www.capri.pl/forum/41a8970074216 bu ha ha ha ;)

hubi / 2004-12-30 19:03:15 /


jak jestes zainteresowany to podłącz się do nas my śmigamy do Hoovera a że połowa odpadła to nie będzie zmartwiony ilośćią ludzików, wylatujemy z wa-wy o 12, tyle ze to 300km od wa-wy :) jak coś to pisz lub dzwoń do mnie i się stykniemy, tylko czy sam w autku wyjdziesz ekonomicznie na tym??

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-30 23:22:46 /


Dzięki Rydzu za fajną propozycję ale musze się skonsultować z moją drugą połówką bo mimo wszystko to spora wyprzawa a tu czasu do wyjazdu zostało niewiele. W razie czego gdybym się zdecydował zadzwonię :)

hubi / 2004-12-31 09:59:01 /


na pytanie bombiego co z sylwestrem, odpowiem ze juz byl :))))

Jabol / 2005-01-02 17:44:07 /


kiedy ??????????????

ja przelozylem na Lipiec !! czasu nie mam a i cieplej bedzie!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-02 18:22:33 /


Właśnie dojechaliśmy :) (do stolicy) ale była impreza ... jak odpocznę to coś naskrobię bo strasznie zmęczony jestem tym nowym rokiem :)
podziękowania dla Hoovera <dOFt>

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-02 18:46:07 /


No ja niestaty(ale było także miło)
Spędziłem sylwka w domu z moją Alicją.
Przepraszam 3M Ford Squad że nie przyjechałem no ale nie posiuadałem już samochodu i nie mam czym się poruszać :(
.Napewno to jakoś nadrobie jak tylko Fordzika uruchomię.
Apropo??? Wypiliście za moje zdrowie???No jestem ciekaw to się jeszcze okaże czy tak było.
Pozdro All

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-02 21:14:12 /


Coroner a pociagi to co :P
hehehee

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-03 09:46:01 /