logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » LUDZIE...PO 2 LATACH REMONTU....

LUDZIE...PO 2 LATACH REMONTU....

hej Capikowcy!!!!Wczoraj w nocy przejechałem sie moją kaprycha po dwu letnim remoncie...Nie pamietam dokładnie w jaki sposób znalazłem się gdzieś na drodze w Pszczynie i kogo wiozłem...ale pamiętam dokładnie,że jechało sie zaj..nic nie scagało,silniczek chodził jak "szwajcarski",cichutko,równiutko...nie wiem dlaczego jezdziłem bez zderzaków i z silnikiem 1600(chociaz mam 2000).Wielu z was pomysli teraz,że mi odbiło bo nic nie pamiętam...Nie pamiętam ,bo to wszystko śniło mi sie tej nocy!!!To był tak realistyczny sen,że szok!!!już sie cieszyłem że to prawda,lecz niestety...zadzwonił budzik...

m.i.c.r.o.n. / 2004-12-17 08:08:40 /


no to miałeś najgorszy poranek w życiu ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 08:28:46 /


heh tez mi nowina mi co drugi dzien sni sie odrestaruowany tauni :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-17 12:38:47 /


bo to ja tez sie podziele. Ostatnio cały czas mi się śni ten czerwony Caprik Pająka ktory jest na sprzedaż i woła do mnie żebym go uratował bo go rozbiorą na części..... w sumie to smutne:(

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 14:56:08 /


a komu przysni sie moja granada 2dzwiowa ???
ja jej nie potne ale postarszyc moge :P wrrrrrr!!! to sie wtedy komus przysni :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 16:43:40 /


Caperek Pająka jest już rozsprzedany częściowo i na resztę też już są klienci... też się spóźniłem deko...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 16:47:49 /


mi się prawie śni ta grania ale kobiałka by mnie zabiła .

Lukruś / 2004-12-17 17:26:27 /


Shadow ja myśle ze to nie jest kwestia "ze się spóźniłem" bo czasu było co tu dużo mówic sporo tylko albo brak funduszy (to w moim przypadku) albo sie ktos za długo zastanawiał....... a szkoda bo to fajna sztuka BYŁA

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 17:46:43 /


Fajne macie sny. Mnie się ostatnio śniło, że mi Granada zgasła na środku skrzyżowania, próbowałem odpalić i kręciłem rozrusznikiem tak długo, aż padł akumulator. Brrr!!!

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 18:05:11 /


Raz mi się śniło, że taunus oklapł przodem i dwa dni później rozerwał sie lewy dolny sworzeń - efekt jak ze snu - huk, gwałtowne nurkowanie przodu i zbiórka na przedniej szybie... a potem kilka godzin zabawy... i cholera już się boję, bo dwa dni temu śniło mi się, ze mi go kolega na latarni zawinął...

Student79 / 2004-12-17 18:13:31 /


Ostatnio snilo mi sie ze tauni mi na srodku skrzyzowania zgasl i byla kapa :) .
A tu nastepnego dnia,jade sobie do Zawiercia i w calym miescie sygnalizacja padla i niebiescy kierowali ruchuchem.Podjazd do skrzyzowania i czekam na skret w lewo ,machaja mi zebym jechal.Dodaje gazu a tu pstryk i zgasl,chce odpalic rozrusznik,a on milczy :D.Policjant macha na mnie, z tylu mi trabia, a ja w taunim krece kluczykiem :).Wiec wyjolem moj zapasowy rozrusznik(dwuch koompli)odpalilismy na pych ku uciesze wszytkich aut (i kierowcow oczywiscie:)) ktore stawy w korku.Jak mijalismy pana policjanta powiedzial do mnie cos co zapamietam do konca rzycia :) "niemial ci sie korwa juz gdzie spierdolic?" :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-17 18:23:17 /


mi sie kiedys snilo osiedle mojego kuzyna
gdzie stalo chyba z 8 sztuk capri 3 w warsztacie i kilka w roznych domach :D
cos pieknego taki sen ale szkoda ze tylko sen :P

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-17 19:37:13 /


Wojdat Mi też się już 2 razyśniła ta twoja gienia. Ale tylko na snach narazie moge pozostać :-(

Police / 2004-12-17 20:02:52 /


Zawsze mi się jakieś capri śni, ale ostatnio śni mi się koleżanka... :-P
Ale niestety na snach o koleżance pewno tylko się skączy :-(
Co i nnego z Fordzikiem :-D

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 22:05:46 /


A mi co drugą noc śni się, że jadę po odmalowanego Caprika i zawsze wygląda:
a)tragicznie;
b)jak trabant (naprawdę!);
c) nie ma go za to wszystkie samochody u lakiernika są pomalowane jak on;
:(
i tak od października, nie mogę się doczekać kiedy go odbiorę :(.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-18 00:04:10 /


Koniu, "tego kwiatu jest pół światu". Co innego z Capri ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-18 00:34:09 /


Mi sie snilo kiedys ze: pogieli mi na parkingu zderzak przedni (a jest idealny); i ze spadla mi kloda (pien) na dach i caly taunus byl rozkraczony troche. Ale w snie sie tym nie przejolem bo mailem jeszcze Capri i stwierdzilem ze przeloze sobie silnik :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-18 01:07:37 /


Mi sie kiedys snilo ze moj tauniak jest fabrycznie nowy.
Granatowy metalik, biala skorzana tapicera, lsniace chromy ....

Oczywiscie wszystko odwrotnie niz w rzeczywistosci.
Cholera, moze jakby tak sie przysnil jakis szrot, zlom, strucel ;?
Musze pokombinowac.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-18 09:26:53 /


a ja dzis wrecz przeciwnie!!!!!!!!!!

spalem dzis na wyjezdzie wiec podobno sny sie spelniaja na nowym miejscu !!!
a bylo tak !!

wstaje rano (Wroclaw) i luz wychodze z kolesiem z bramy na Trzebienickiej wsiasc do mojego nowo zakupionego samochodziku , ktory stoi po drogiej stronie ulicy , i co :O:O!!! NIE MA GO !!!! TAM GDZIE ZOSTAWILEM WCZORAJ !!!!!! UKRADLI !!!!

naprawde jak sie obudzilem to nie bylem pewien czy to sen czy jawa !!!!, ale szybko do okna patrze i ..... Caprysna stoi tam gdzie stala !!!!

nawet nie wiecie jak mi kamien z serca spadl !!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-19 21:39:48 /


wojdat to sie ciesz, kumpel miał tauniak mk3, i któregoś dnia śniłu mu ise ze go mu spod domu kradna, śniło mu sie na tyle intensywnie, ze sie obudził... a za oknem ktos mu próbuje tauniaka buchnac, skończyło sie naszczecie na naprawie zamka i stacyjki :)
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-19 22:24:20 /


A mnie sie snilo dzisiaj cos o podwyzce w robocie, dokladnie nie zapamietalem snu, ale to nie wazne. Przychodze rano do roboty z nadzieja ze bedzie dzisiaj wyplata ( wkoncu juz drugi) a tu szefo mi mowi ze kasiorka bedzie dopiero w przyszlym tygodniu bo mu kontrachenci nie po wplacali...

Tak to jest panowie wiezyc w sny :)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-02 15:58:24 /


Mi sie ostatnio snilo ze mi ukradli z taunusa podsufitke i obicia foteli :) i sie zalamalem :) .Wiem ze to musialby byc najglubszy zlodziej na swiecie ale gdzie ja teraz taka podsufikte dostane :D.A tak od niedawna pozatym to moj tauni ma powaznego konkurenta do snu a jest nim moja lepsza polowa :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-03 09:33:00 /


To bylo jak niezwykly sen... ale niestety, koles opowiadal mi ze jego znajomemu zawineli z dziobaka (chyba z Wyszkowa) POPIELNICZKE!! Bylo to pare lat temu... i sen sie spelnil... Normalnie wstyd!! Fordowa brac tak nie powinna postepowac...

Mysza liil (EM) / 2005-02-03 10:54:10 /


Myślałem, że mnie to nie dopadnie, ale też dzisiaj śniło mi się, że pojechałem w jazdę próbną Caprikiem. Naprawdę bardzo realistyczny sen: czułem jak go lekko sciąga w lewo, i nawet miałem problem ze znalezieniem klaksonu, bo jest inaczej niż w Granadzie. Silniczek fajnie pracował i nawet ciągnął.

I też miałem jedno z najgorszych przebudzeń w życiu. :-...

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-08 15:02:39 /


miałem ten sam sen

gielan@tlen.pl Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-04 12:17:15 /


Heh, a mi się śniło że po prostu swoim jechałem, Vałka ładnie bulgotała pod maską, o dziwo mały ruch był i można był wcisnąć pedał do oporu i to uczucie wgniatania w fotel!!! Takie realistyczne ;)

Piotrek PCK / 2005-03-04 12:31:02 /