logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Gdzie można kupić Capri w Warszawie??

Gdzie można kupić Capri w Warszawie??

siema, mam pytanko czy ktos wie gdzie moge kupic capri w wawie? nie za drogo najlepiej do 4000-5000zl. napiszcie mi mejla prosze jak ktos cos wie. dzieki.

madii / 2002-03-12 19:43:44 /


czy to ta Madii, ktora znam.
Jagool z krakowa?????

jagoolmk2 / 2002-03-15 16:47:03 /


taaaak to ja, pysiu, fajny jest ten samochodzik ;)

madii / 2002-03-18 23:53:18 /


heheh jak chcesz to ci zalatwie jeakis ale w krakowie... oki???
Tylko ile mozesz dac tak realnie i jaki dokladnie ma byc czy szybki czy ekonomiczny??? bo chyba nie taki jak moj czyli do remontu??hehehe.
Tak na marginesie to jest do wziecia za 3.5 tys. taki jak moj z idealna buda i silniczkiem 2.3v6 co ty na to ????

Kiedy teraz wpadniesz do krakowa???
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-19 14:38:39 /


znaczy ja chcialam tylko tak sie dowiedziec bo i tak teraz nie mam kasy. a prawka jeszcze tez nie dzis heheh prawie zabilam instruktora na jazdach bo nie przyhamowalam na zakrecie i samochod poooolecial i koles prawie zdezyl sie z latarnia hahahaha ale bylam wkurzona wiec co mi tam ;)) bylo fajnie.

kiedy wpadne do krakowa?! jakos moze za 2/3 tygodnie! a co nie znudzilam ci sie? ;)

papa cukiereczku!

madii / 2002-03-19 17:56:46 /


przepraszam ze sie wcinam w tak namietną dyskusję, ale jak m a n d i i nie ma kasiory i prawka to moze ja bym sie zainteresował samocccchodem oczywiscie jak nie sprawi to problemu to skrobnij pare słów o nim dzienks pozdro

ogór / 2002-03-19 19:19:30 /


chcialabym ci powiedziec, ogór, iż w moim imieniu nie ma literki "n".

m-a-d-i-i.

:))

madii / 2002-03-19 21:48:51 /


kobieta + capri = coś pięknego

starrsky / 2002-03-19 21:51:14 /


pod warunkiem ze nie do remontu :-))))))))))

Jabol / 2002-03-19 23:22:05 /


heheh :))))))))))))))))))))))...ale to drugie co jakiś czas lepiej zamieniać niż odrestaurowywać...

starrsky / 2002-03-20 07:31:21 /


aaaaaaaaaaaaa sory chodziło o to pierwsze..ale gafa

starrsky / 2002-03-20 07:33:18 /


spox jak nie masz kasy i co gorsza prawka to trudno moze pozniej sie cos znajdzie..... do zobaczenia w Krakowie
Co do autka to jaest to MkII z buda w idealnym stanie silnikiem 2.3v6 na papierach z 2.0 `78 rzeczywiscie jes troszke starszy a silnik musial miec wymieniany bo ma tylko dwa zegary.kolor ciemny braz wszystkie chromy oryginalne swiatla od dwojki, czarno bialy misiek w srodku

wiecej info pod telefonem
tel.502953481 - Krzysiek

Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-20 09:37:06 /


do MADII :sorry ale słabo widze jak się okazuje; co do Capri to dzieki za info jak będę ciut wolniejszy to zainteresuję się dokładniej Pozdro dla M A D I I i reszty maniaków klimatycznej motoryzacji;)

ogór / 2002-03-20 21:21:34 /


no starrsky ladnie na kobiety mowisz...TO.

Jabol / 2002-03-20 22:53:53 /


nie łap za słówka JABOL...do kobiet jak do capri...szacunek przede wszystkiEm

starrsky / 2002-03-20 22:56:02 /


he he he he do kobiet posiadam nieco większy szacunek niż do Capri:-). Nigdy w zyciu zadna laseczka nie usłyszała ode mnie tyle bluzgów co moja Caprycha buuuuchahahahaha

kavaler / 2002-03-21 02:07:50 /


u mnie wręcz odwrotnie :)

starrsky / 2002-03-21 06:34:58 /


a robiles generalke i nie bluzgales, nie wierze.....
ja przedni fotel odkrecalem przez dwa tygodnie, wkoncy wyrwalem go z mocowaniem i rozwalilem szyny.....
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-21 09:29:15 /


rzecz w tym że to nie robiłem generalke

starrsky / 2002-03-21 12:41:11 /


ej a tu nie ma innych kobiet? nie mowcie na kobiety "to", boze, jak tak mozna, szowinistyczne swinie!! aaaaaa!! ok ok spokoj. capri jest spoko strasznie mi sie spodobal przez Jagool'a i Zajentego TO WSZYSTKO PRZEZ WAS!!! :) w kazdym razie moglabym miec takie autko mmmmmmmmmmm :))

madii / 2002-03-21 22:18:43 /


Madii przecież wszyscy tylko tak twarzują. Te auta są tak wypieszczone, żeby się przed babkami miec czym pochwalić. Pomyśl; to wszystko dla was. :)))) pozdro

ogór / 2002-03-21 23:47:21 /


pociesz sie madii tym, ze nikt Ci plecow (znaczy oparcia) ze stelazem nie wyrwie. a ztymi oparciami :-))) oparcie generalnie jest niewskazane :-))) hehe

Jabol / 2002-03-22 00:18:09 /


Skoro powstały tu pewne koterie towarzyskie :-) to ja będę w przyszłym tygodniu w Kraku i bardzo chetnie ujrzałbym szlachetne oblicze Krakowskich miłośników FC. Może w takim razie umówimy sie na jakieś spotkanie? A co do laseczek to na ogół na stare Fordy nie zwracają zbyt dużej uwagi, że juz nie wspomnę o kavalerach zasiadających za sterami, więc spotkanie możemy utrzymać w męskim gronie - czyli spotkać się na jakims parkingu np. lotnisko na Czyżynach, a potem wyżłopać parę browarów na rynku :-). Co Wy na to?

kavaler / 2002-03-22 01:18:02 /


Jeżeli POD KONIEC przyszłego tygodnia (piątek i później) to czemu nie?

trzypion Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-22 08:12:36 /


Jestem za. Już sobie zaznaczam w kalendarzu.
Wreszcie coś się dzieje!!!

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-22 10:00:20 /


he he he ja niestety przybędę gdzieś wtorek - środa.

kavaler / 2002-03-22 11:45:44 /


Jeśli wtorek-środa to ja wstępnie się piszę. Koniec przyszłego tygodnia zdecydowanie odpada.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-22 12:55:43 /


kurde czemu wszyscy sa z krakowa a nie z tej cholernej dziury wawy?!?! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee musze miec jakies mieszkanko w krakowie, to mnie za bardzo dobija. !!

;)

madii / 2002-03-22 14:33:37 /


cholernej dziury mowisz.... to ja co capri nie sprzedam..obrazilem sie :-)

Jabol / 2002-03-22 18:02:02 /


no werszcie cos w kraku mam nadzieje ze bede mogl oczywiscie nie Capri:(((
chetnie sie spotkam. moze sroda kolo 16:00 17:00 ????
Pozdrawiam

Madii nie jestes jedyna osoba ktora zarazilem Fordo mania hehe wszyscy kumple przesiadaja sie z malcow Lad na stare fordy :)))

jagoolmk2 / 2002-03-22 18:06:00 /


Widze ze musze tu teraz ja umiescic swoj komentaz Madii witam :))) jak tam hehehhehehehe w sumie czuje sie winny albo zadowolony ze poznalem cie z jagoolem i ze tak wyszlo ze moze ty staniesz sie posiadaczka starego forda najlepiej capri . Po wture to spodkanie w krakowie czyli malutki zlocik tez sie pisze ale rowniez nie bede moja fura ( ford taunus ) jeszcze musze je splacic i odpicowac wiec bede piechota albo autobusem :((( a gdzie mam y sie spodkac proponuje lotnisko na czyzynach bylo by najlepiej :))))
a ak w ogule powoli madii ty bedziesz przykladem ze kobiety tez kochaja auta tzn takie starocie i klasyki jakos malo kbiet sie udziela na tej stronie dlaczego:((( ale jak jakas sie znajdzie to zapoznajcie ja ze mna :)))) dobra juz za duzy laborat napisalem klaniam sie i pozdrawiam wszystkich maniakow i jak zwykle przepraszam za bledy pisowni

Zajenty / 2002-03-22 23:32:26 /


dlatego jest mało kobiet bo tylko superwyjątkowe i najwrażliwsze kobiety świata (a takich jest mało) interesują się wyjątkowymi autami i ich,również wyjątkowymi, właścicielami POZDRO

ogór / 2002-03-22 23:49:38 /


he he jak tak dalej pójdzie to chyba tylko ja będę Caprychą. Panowie przyjeżdżam moją "padlinką" za 9stówek wobec tego jeśli nikt oprócz mnie nie będzie bryką to może od razu umówmy się w knajpie na browar:-).

kavaler / 2002-03-23 01:49:21 /


niestety trafil sie taki czas ze ja z jagoolem jestesmu juz posiadaczami fordzikow w tym jagool capri ja niestety nie :((( i oboje jestesmy na etapie spaty aut i czesci do nich:((( w wakacje jednak juz bedzie to dobrze ze przynajmniej moj tauni bedzie gotowy i zwary do jazdy jezeli szczescie dopisze ale trzeba patrzec optymistycznie a jagool juz bedzie po blacharce:))) i napewno na zlocie w gryzlinach juz sie pokarzemy autem . A browar to nie ma sprawy jak nie za kulkiem to z kuflem w rece (nie bedziemy tankowac zltoa bezyna baki to bedziemy tankowac piwo do wlasnych zoladkow ) a wracajac do panienek to wlasnie jest lipton i trzeba miec cholernie szczescie zeby zrozumiala to co sie czuje do auta zreszta ankieta porusza ten temat ( ankieta wstepna ) a co dopiero jest cudem znalezienie kobieta ktura ma albo che miec takie auto i lubi nim brykac

Zajenty / 2002-03-23 11:13:14 /


ok czyli jak mi sie np. zajebiscie podoba capri i chce miec takie auto itd. to znaczy ze jestem jakas wyjatkowa itp tak jak wy mowicie? ha! ciekawe!

madii / 2002-03-23 12:46:30 /


ha! jestem jak zwykle najlepsza - moje pytanie ma najwiecej odpowiedzi hahaha! (taki maly dżołk).

no to..... czesc.

madii / 2002-03-23 12:50:17 /


hehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehe gaz do dechy i do przodu a z tylu dym z kol hehehehhehehehe i w swoim chromowanym lusterku pozostawiac wszystkich w klebach dymu

Zajenty / 2002-03-23 15:25:01 /


Po pierwsze - Euzebiusz, nie będziesz jedynym z Capri, bo ja też zgłosiłem że będę, a nie napisałem że z Capri bo ja domyślnie zakładam że jak gdzieś jestem to z moim Capri. Sorry za ten skrót myślowy. :) To jak, wtorek czy środa? Rzuć jakąś propozycję, jako przyjezdny pewnie masz ograniczone plany czasowe i nie każdy termin Ci odpowiada. Rozumiem że spotykamy się w Czyżynach, prawda?

Po drugie - do Madii: nie stresuj się że wszyscy są z Krakowa, a nie z Warszawy. Popatrz co się dzieje na wszelkich innych dyskusjach: pada pytanie "gdzie kupić/zrobić/naprawić coś tam" i zaraz odpowiedź: "na ulicy takiej i takiej". I wszyscy są zadowoleni, bo domyślnie zakłada się że pytający szuka w Warszawie i zwykle rzeczywiście tak jest. Trudno się zresztą dziwić, podobno wg statystyk 1/3 polskich samochodów jeździ w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, ze Capri wcale od tego nie odstaje.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-25 13:26:18 /


Hmmm może przełożyli byśmy to spotkanie powiedzmy na za tydzień, bo nie miałem czasu zająć się moją bryką a muszę do niej zajrzeć (przynajmniej wymienić simmerig w skrzyni bo leje się jak..), no i wymienić uszczelki pod gaźnikiem bo raz mam wolne obroty, a raz nie ( a w Krakowie jazda, obsługując lewą nogą sprzęgło i hamulec, a prawa cały czas na gazie to żadna przyjemność). Co Wy na to?

kavaler / 2002-03-25 15:37:19 /


"Za tydzień" 1 kwietnia są święta i mnie nie ma (co oczywiście nie jest powodem żeby nie zorganizować spotkania Capri :)) ). Chyba że masz na myśli tydzień zaczynający się 1 kwietnia, ale nieco późniejsze dni.

Tak przy okazji, kiedy odbywają się comiesięczne spotkania Fordziarzy na Czyżynach? Pierwszy i ostatni raz byłem w październiku, podobno od tej pory było jeszcze jedno spotkanie i na tym koniec.

PS. Zaraz, jak? Prawa noga na gazie żeby nie zgasł, lewa obsługuje sprzęgło i hamulec... muszę to wypróbować, może to lepsze rozwiązanie niż lewa ręka na ssaniu i prawa na stacyjce żeby odpalić? :-)))

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-25 17:52:06 /


Myślałem właśnie o tym tygodniu od 1 kwietnia. Z tym że jeszcze dam odpowiedź, bo tez na 100% ne wiem czy dam radę. A może rzeczywiście spróbować przyjechać na ten zlot Fordów, o którym wspominałeś

kavaler / 2002-03-25 18:22:01 /


czyli dzis i jutro (wtorek i sroda) sie nie spotykamy????
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-26 10:09:49 /


He he spotkac sie możecie tylko mnie nie będzie, ale postaram sie to nadrobic w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam

kavaler / 2002-03-26 14:09:59 /


Co do Capri w wawie... Jakby kogos interesowalo, to wczoraj parkowal jeden przed moim domem i oczywiscie zaczepilem goscia... Capri jest do sprzedania za male pieniadze. Jest to C III 2.3S, kolor zloty metalik (w tej chwili nie powiem, ale chyba winylowy dach), felgi "pająki". Samochod do remontu, ale na chodzie, jezdzacy. Wiadac, ze zaczyna go zjadac (np tylne blotniki). Jakby ktos byl zainteresowany to mailem wysle kontakt.

KOBYSZ / 2002-03-26 14:22:57 /


ah! jakbym tylko miala kase. bo samochod moge miec a potem zrobic prawko (np za 2 mies). ale nie mam kasy. co za swiat!

madii / 2002-03-26 21:53:16 /


do MADII: świat nie jest taki zły, twoje pytanie na forum wciąż ma najwięcej odpowiedzi. szukaj dobrych ston tego miejsca :-) do Krzysztofa: przyślij parę szczegółów co do tego FC23s jak to wyglądało icenę i tel. albo co ci przyjdzie do głowy . Jestem na etapie rozglądania się za jakimś sensownym FC ale sie nie mogę zdecydować czy kupić cośdo remontu z założenia, czy też liczyc nadobry stan. moj: robertgandurski@wp.pl dzięki POZDRO

ogór / 2002-03-26 22:17:22 /


do madii: jeden koles dawal ogloszenia na stronie capri i uzyl starego polskiego przyslowia: jak nie masz kasy nie zawracaj mi glowy :-)))) ale masz rozwiazanie: poderwij faceta z capri i kasa. po problemie :-))))

Jabol / 2002-03-27 00:20:47 /


ogor - hehe masz racje mam najwiecej odpowiedzi ale co tam. pozatym mam juz faceta ale on nie ma capri haha! :) i chyba nie bedzie mial bo on woli inne auta. a co do tego "jak nie masz kasy to nie zawracaj mi glowy" to ja sie tylko pytalam tak orientacyjnie. ;)

madii / 2002-03-27 22:57:46 /