logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Podciśnienia Motorcraft VV

Podciśnienia Motorcraft VV

Wie ktoś może jak ogarnąć podciśnienia z motorcraftem vv, zdejmowałem ten gaźnik jakiś czas temu i zupełnie nie pamiętam jak to miało wyglądać, pamiętam tylko plątaninę wężyków i jakieś zaworki ale co i jak to nie mam zielonego pojęcia, pomogło by nawet jakieś zdjęcie albo schemat, na forum tego nie widziałem więc może innym też się przyda. Pozdro

MichałTCIII / 2014-01-15 19:04:47 /


jeśli jakimś sposobem nie wywalisz go , to mam chyba kluczową NEW FUCK OLD STOCK membrankę do niego

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-01-15 20:57:29 /


No właśnie próby wywalenia go spełzły na niczym, zakładałem webera DGV ale nie chodziło to tak jak należy, nie trzymał obrotów i tym podobne, problem pewnie polegał na wielkości dysz. Postaram sie jutro zrobić zdjecie tego co sie z tymi podciśnieniami dzieje. Gaźnik był rozbierany i obie membrany są dobre.

MichałTCIII / 2014-01-15 21:43:45 /


Dobra szuflada nie jest zła - kiedyś w starym taunusie 1.6 przejeździłem 6 lat z VV pod maską i za bardzo nie narzekałem. Problemy miewałem jedynie z automatycznym ssaniem, dokładne wyregulowanie tegoż bywało kłopotliwe, ale nie wiem na ile te problemy wynikały ze starości sprzętu, a na ile z samej natury tego gaźnika. Jeżeli masz na myśli "wężyki" podłączone do gaźnika, to mam gdzieś ich schemat i nawet opis działania, czy też tłumaczenie forda po co to wprowadził - niemniej jednak u mnie gaźnik ten działał bez tego układu zwanego "spark control" czy jakoś tak.

val-demar Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-01-15 22:36:41 /


http://www.taunus.pl/?alias=technika&id=349

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-01-16 06:57:19 /


Powrót do koncepcji z weberem a szuflady dwie w najbliższym czasie będą do sprzedania, jedna w pełni kompletna acz kolwiek z niewiadomych przyczyn nie dająca paliwa przy rozruchu silnika, może ktoś byłby zainteresowany.

MichałTCIII / 2014-01-16 21:25:39 /