logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » WOŚP w Niepołomicach k.Krakowa

WOŚP w Niepołomicach k.Krakowa

Zapraszam Fordo-maniaków na WOŚP do Niepołomic k.Krakowa. Infomracje będe dodawał jeszcze ale póki co wiadomo że bedzie to niedziela 9.01.2005 pod zamkiem, bedzie na 98% wydzielony parking w tym celu. Zaczynać bedizemy pewnie koło 12. Jak cos to informacje ciagle pojawiaja się na www.youngtimer.pl na forum takze jak cos to tam też lookajcie;-)Będe wiedział więcej to będe pisał jeszcze. Pozdrawiam.

P.S.
Aha wstęp bedzie darmowy z tego co wiem jedynie wypadałoby cos zapodać do puszek na serduszka żeby pokazać ze klimaciarze maja wielkie serce nie tylko dla samochodów;-)

P.S.2
Pisałem już o tym w innym temacie ale postanowiłem dać nowy bo nie wiem jak ludzie z Małopolski uważnie sledzą zloty odbywające się w rejonie Szczecina;-)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-03 19:32:34 /


calkiem mozliwe ze bede :) wpadnie ktos jeszcze ??
pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-03 21:00:17 /


Bardzo dobry pomysł,jak nie wypadnie nic nadzwyczajnego,to planuję być.Pozdrawiam

ramiras / 2005-01-03 22:20:05 /


Maćku, cytując Aragorna z Władcy Pierścieni: "Masz mój miecz!" :)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-03 23:18:45 /


ja tez sie pisze,wkoncu to tylko 10 km
hehe
pozdrowionka dla wszystkich

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-05 20:16:03 /


Wobec tego ja mam taką propozycję: ponieważ w akcji uczestniczą nie tylko klubowicze z Capri.pl (chociaż jak zwykle będą stanowili większość), dokonujmy ustaleń na forum Youngtimer.pl.Zwłaszcza że pomysł po raz pierwszy pojawił się właśnie tam i jest tam już trochę więcej szczegółów dotyczących całej zadymy. Nie ma chyba sensu rozdrabniać się na dwa fora, więc panowie: Ramiras i Markokrk, a także wszyscy którzy się dopiero mają zamiar ujawnić -- zapraszam na http://www.youngtimer.pl

/ 2005-01-06 00:02:06 /


a ja akurat nie moge bo mam problemy natury administracyjnej... zawsze cos stoi na przeszkodzie... eehhhh... ku*** :-/

Bystry / 2005-01-07 01:32:46 /


Na 90% jestem. Niestety mój taunus nie podziela entuzjazmu właściciela więc jedyny "klasyk" jakim będę dysponować to Opel Astra CLASSIC:D

pozdrówka:)

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 02:01:37 /