logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Szukam kogos z trojmiasta, kto ogladal Granade 2.3 6v za 1500?

Szukam kogos z trojmiasta, kto ogladal Granade 2.3 6v za 1500?

Pierwszy raz chce sobie kupic granadine- jestem absolutnie zakochany- moze ktos z Was ogladal auto, sedan, ktore soti we Wrzeszczu u Piotra, za 1500 zł. Ogłoszenie jest takze na w dziale ogloszen Capri.pl. Czy warto sie pakowac w ten egzemplarz? Silnik wyglada na calkiem,calkiem, ale spod, podluznica, generalnie podwozie wyglada jakby6 sie mialo za moment rozsypac. Poradzcie prosze-

szekec / 2005-01-06 21:36:43 /


Wiesz nie wymagaj od auta za 1500zł , że będzie nie zgnite i silnik będzie ok. Choć czasem trafiają się jeszcze bardzo zadbane i nie zgnite granady w takich cenach ale to żadkość. Sam długo szukałem granady, najważniejsza jest nie zgnita buda( jakieś małe poprawki zawsze trzeba zrobić), silnik zawsze można wymienić. Swoją kupiłem za 3000zł jakiś 1,5 roku temu, nie jest zgnita, ale silnik wymagał remontu. Także w miare dobra granada to wydatek conajmniej 3 tys.
Ale granada to prosta i wytrzymała konstrukcja:) , tania i co najważniejsze dużo miejsca, wygody i komfortu. O wyglądzie nie wspomnę...
Jak kupisz i porobisz na cacy to zakochasz się w niej bardziej niż w swojej kobiecie:) i nie będziesz chciał innego auta:)

AndrzejKudowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-06 23:20:54 /


DZieki- wiec z tego co piszesz- ta chyba odpada, bo caly spod wyglada na mocno zgnity. Kumpel mi powiedzial, ze spawania na kilka tygodni.
Mialem jednak nadzieje, ze ktos z forum mial okazje ja ogladac i moze ma inne zdanie co do tego samochodu. A co do stanu pozostalych blach(buda) to prawsie wszystko w dziurach. Za to sprzedajacy, dorzuca mase czesci, wal, 3 chlodnice i cos tam jeszcze

szekec / 2005-01-06 23:51:17 /


Generalnie- to powinienem tez dodac, ze jestem muzykiem- w zwiazku z czym zdarzylo mi sie kiedys wyklucac z jakimis dresami na szrocie w Poznaniu- tlumaczylem im, ze nie dziala mi ogrzewanie , wiec koniecznie potrzebuje alternatora(chodzilo mi o termostat oczywiscie).
To bylo kilka lat temu, ale z kluczami sie raczej pod maske nie rzucam...

szekec / 2005-01-06 23:57:41 /


jeżeli to jest ta niebieska, to sobie daruj, za 1500 kupisz lepsze samochody. Poprostu się nie spiesz!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 19:17:16 /


Dzieki Granadziarz- DZieki wszystkim, którzy odpowiedzieli na to zapytanie - również na mojego maila-człowiek młody jest, napalony i emocjami się czasem kieruje zamiast głową.
pozdrawiam

szekec / 2005-01-07 20:23:01 /


jest warta moze ze 600zł na same czesci.zderzaki pogięte,blacha zgnita,silnik jakis słabawy(podobno gaz zle ustawiony)wypasu tez nie ma,maska o innym kolorze i kilka patentów

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-10 16:54:59 /