logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Sposób montowania tylnych boczkó pod półkę/głośniki.

Sposób montowania tylnych boczkó pod półkę/głośniki.

Witam,

Mam boczki z bagażnika, te do których mocuje się głośniki oraz zawiesza się na nich półkę. Jak to cholerstwo powinno byc przymocowane do auta? Wiem, ze pytanie moze sie wydawac banalne, ale jeśli nie ma się jakichś standardowych elementów wnętrza to czasem ciężko sobie to wyobrazić, a sztuki nie chcę robić.

micu_ GOP / 2014-02-10 12:24:16 /


Rzecz w Capri mk3

micu_ GOP / 2014-02-10 12:24:43 /


Na wkręty, mniej więcej w tych miejscach.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-02-10 14:23:17 /


a jesteś pewien że to mk3 ?
Nie była to opcja więc w plastikach okrywających nadkola powinieneś mieć mocowania. Jeżeli nie ma to może masz plastiki z mk2

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-02-10 16:18:55 /


Na zielono miejsca gdzie mam mocowania w półce.
1- zgrywa się z otworem na śrubkę w boczku
2- zgrywa się z otworem w boczku, ale nie ma tam żadnego mocowania. Może potrzebna spinka do wkręcenia w nią śrubki ?
3- mocowanie trafia w dziurę przez którą można odkręcić jakąś nakrętkę czy coś. Ogólnie nie ma do czego tam złapać półki.

Czy boczki w aucie i boczki od półki są od innych modeli?
Jeśli tak, to co jest nie od mk3?

micu_ GOP / 2014-02-10 18:24:58 /


micu, Ty na pewno masz boczki od mk3:) Sam je wykręcałem ze swojego mk3:)

Kropla Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-02-10 19:45:01 /


Od to już połowa sukcesu! :D
Teraz pytanie jak Ty miałeś to zamocowane?
Sruba nr 1, nie budzi wątpliwości - wkręcić i jechać.
Sruba nr 2, wypada w pusta dziurę bez gwintu. Powinna tam być spinka na plastiku z dziurka czy jak?
Sruba nr 3, eeee, ja mam tam dziure, jakby na zaślepkę, której nie ma. Jak było u Ciebie?

micu_ GOP / 2014-02-10 19:50:23 /


fabrycznie tam wszędzie były blachowkręty wkręcone w blachę bezpośrednio.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-02-10 20:23:37 /


w niektórych miejscach były blaszki wsunięte pod śrubkę... W tym Capri był jakiś zestaw pseudo caraudio... i z tego co pamiętam są ponad programowe otwory.

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-02-11 08:09:53 /