logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Sklepy w Krakowie?????

Sklepy w Krakowie?????

Drodzy mieszkancy Krakowa gdzie w naszym miescie mozna znalezc czesci do Capri, blacharskie i mechaniczne?????
Moze ktos zna jakiegos taniego (w miare dobrego) blacharza.??

Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-13 10:29:25 /


Sklepy z częściami (niektóre, te z których korzystam bo mam blisko
albo są dobre):
- ASO Forda, ul. Powstańców Śląskich 22, tel. (12) 2520003 - części
oryginalne, jeśli części nie ma w magazynie to czas oczekiwania
do tygodnia, jeśli nie znasz numeru części to podobno jej zlokalizowanie
trwa długo;
- S&S, ul. Piastowska 20 (obok pętli tramwajowej na Cichym Kąciku)
tel. (12) 6361720 - części Forda i Motorcraftu, jeśli części nie ma
w magazynie to czas oczekiwania może wynosić nawet miesiąc, ceny
troszkę niższe niż w Fordzie;
- Tosako - Ford i Opel (nie mylić z VW, bo tam są dwa sklepy obok siebie),
ul. Przybyszewskiego 71, tel. (12) 6371529 - tam można kupić tanie
i (chyba) dobre zamienniki, kupa części już na miejscu w sklepie,
w miarę szybko sprowadzają na zamówienie (1-3 dni);
- mam jeszcze zapisany namiar na sklep Ford Westcar, ul. Krakowska 33,
tel. (12) 4306150, ale tam jeszcze nic nie kupowałem;
- kupa innych sklepów o których nie wiem, a chętnie poczytam.

Części blacharskich nigdy nie kupowałem i podejrzewam że będzie ciężko.
Dobrych blacharzy (i jeszcze tanich) podobno w Krakowie nie ma,
sam chętnie bym poznał, ewentualnie jak poznam to dam znać.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-14 18:45:00 /


dzisiaj bylem na krakowskiej : jak zucilem kolesiewi haslo "Capri" to rozdiawil gebe i powiedzia ze nic nie maja , nawet do silnikow v6 nie mial pompy wodnej ...
na piastowskiej tez bylem maja wszystko tylko te ceny:(((
sprawdze jeszcze te dwa Twoje dzieki.
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-15 16:42:10 /


Pompę wodną na Przybyszewskiego powinni mieć. Nie wiem jak do V6, ale do R4 - to był jeden z moich pierwszych zakupów: przyszedłem do sklepu, zapytałem czy mają pompy wodne do Fordów, w odpowiedzi facet pokazał mi całą szafkę i zapytał "która". :-) Wprawdzie to nie oryginalne Forda tylko włoskie podróbki, ale za to o ile tańsze... $-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-15 18:57:09 /


Ja bym jeszcze dodał sklep Auto-Szewczyk ,ul.Żmujdzka 49 tel. 4163834 (sklep przeniesiony z ul.Ks.Mahaya na Widoku). Mają sporo części do Capri (pompy, elementy zawieszenia itp. , kiedyś nawet mieli oryginalne kierunkowskazy). W każdym razie pompę wodną do V6 napewno mają (nawet z dwóch firm) bo sam tam kupowałem.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-09 00:55:26 /


dzieki:-)
acha a gdzie, o ile mozna mozna kupic, reprodukcje blacharskie do Capri w Kraku????
Bylem w tym sklepie kolo blon Ford & Motorcraft i mieli oryginalny prog zewnetrzny za 321 zl. a na stronce chlopaki pisali ze w Lodzi czy w Wawie sa po 100 pln-ow.?????

Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-04-09 13:33:18 /


Jest sklep na ul.Kątowej (przeniesiony niedawno z Gromadzkiej) gdzie deklarują że są w stanie zciągnąć wszystkie części blacharskie ale to chyba lipa bo kumplowi obiecali błotnik za pare dni i się nie doczekał po czym oddali mu kasę.
Za to w Zabrzu jest naprawde pewny gość który wszystko zciąga (dosyć tanio i szybko), ostatnio zamówiłem u niego chromowane lusterka sterowane ze środka po 80zł. Adres : Zabrze, ul.Kondratowicza 18 (dzielnica Maciejów) tel. 032 2761703

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-10 01:11:43 /