logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Czy może ktoś już oglądał przerobionego Taunusa Coupe z Wrocławia

Czy może ktoś już oglądał przerobionego Taunusa Coupe z Wrocławia

Witam, mam pytanko czy może juz ktoś się dokładniej przygladał przerobionemu Taunusowi Coupe z Wrocławia, A w szczegulnosci blacharce i jakości wykonanych przerubek.Mam do Wrocławia kawał drogi, a sami wiecie że różnie bywa z idealnymi furami.
Jeżeli ktoś go widział to bardzo proszę o odpowiedź.
Dokładny opis auta jest na allegro.
Czerwona coupeta - dziobak z lampami z Taunusa II i III.

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 12:16:28 /


http://www.capri.pl/forum/41cea796ca3b8#41d11fa1d7632

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 12:18:34 /


Dlatego właśnie tytuły wątków są bardzo ważne ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 12:22:57 /


a ja powiem tak
:/
kolejny poj..... watek !!!!
czy teraz na forum co tydzien bedzie sie pojawiac podobny ??? czy ktos widzial czy ktos dzwonil ???ludzie macie problemy chyba jakies ????
jak nie stac was na dzwonienie to co mowic na samochod????
czy naprawde nie mozna wejsc w liste kontaktow i zagadac z kims z danego miasta !!!
czy myslenie ludzi na tej stronie sie jush konczy ????
czy to jest jeb.... lenistwo ???

a faktycznie jak jush ktos sie pokusi na zalozenie takiego watku to niech tytul zapoda taki by to znalezc !!!!

MYSLEC MYSLEC BO TO NIE BOLI !!!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 17:47:51 /


nie boli, ale z uszu para leci :-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 18:03:13 /


nie chodzi tu o kase na telefon,mozna gadac o aucie przez telefon przez cały dzień, tylko w wielu przypadkach zawodnik który sprzedaje samochód, twierdzi że to ideał, zap-lasz przez pół polski bo na zdjeciach jest piękny, a na miejscu stoi złom, połatany na babe z nosa i drut.
A jestem pewien że kilka osób juz go obejrzało, i coś o nim wie.

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 18:11:00 /


hehehe
jeszcze by sie zagotowalo na maxa i co by bylo ???

dobra zgodze sie co do telefonu (jeszcze sa foty) ale napisalem cos dalej bardziej istotnego !!!
jak bym mial zakladac watek o samochodach ktore mi ogladali koledzy w calej polsce to mysle ze by tego sporo bylo !!!
skozystam z okazji i podziekuje jeszcze raz wszystkim co mi pomagali!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-13 00:42:32 /