logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Co sądzicie o tym dziobaku ?

Co sądzicie o tym dziobaku ?

Znalazłem na allegro dziobaczka - czarny mat :) i jestem ciekaw co sądzą o nim eksperci. Może nawet ktoś z was miał z nim doczynienia osobiście Za wszelkie informacje, opinie z góry dziękuje,głównie chodzi mi o to czy opłaca się go kupić i czego moze się spodziewać ewentualny nabywca po takim zakupie.
A oto on: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39653893

blondyn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-23 14:09:34 /


No więc kolega jest prowadzącym aukcje. Prubowaliśmy się wielkorotnie skontaktować z sprzedającym ale nadaremnie. Zostawiałem info na gg bez odzewu. Poszukaj w ogłoszeniach był jakiś czas temu na capri.pl. Tylko że opisy na capri i allegro troche się różnią. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Chyba należy się poddać.
Pozdrawiam!!!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-23 19:32:26 /


do każdego auta należy podchodzic z rezerwą - widać nikt go nie oglądał albo nie chce o tym pisać ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-23 21:39:30 /


Powiem krótko co właściciel to ma go krócej, czemu :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-23 21:47:51 /


tez w samych "superlatywach" o nim słyszalem ...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-23 22:17:23 /


dziękuje za optymistyczne prognozy :]

blondyn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-23 22:34:28 /


Ludziska !!! info na GG niestety ale nie zostawicie !!!
GG 6.0 lub 6.1 a mysle ze ma je 90% osob albo i wiecej nie dziala tak jak myslicie!!!
niestety ale jezeli sprzedajacy nie ma cie na swojej liscie kontaktow (hehe a raczej nie ma!!) to wiadomosc nie dojdzie , prosze sie nie łudzic ???
ostatnio jakis klijet mial do mnie poretesje ze go olewam!!! i czy chce sprzedac ten samochod czy nie bo mu nie odpisuje na GG
ale był zly na mnie hehe i sie nie odzywa wiecej:D:D

niestety ale trzeba złapac sprzedajacego tylko wtedy kiedy jest aktywny , lub probowac na czerwonym słonku bo moze byc ale go nie widac , moze sie odezwie??

hehe mysle ze przeprowadzilem szybki kurs dla uzytkownikow GG

pozdro!!
liil

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-23 23:25:24 /