logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » GRYŹLINY????????????

GRYŹLINY????????????

CZY KTOS JEST W STANIE MI POWIEDZIEĆ KIEDY BEDZIE ORGANIZOWANY JAKIŚZLOT NA POMOŻU, LUB MAZURACH DOKŁADNIE CHODZI MI O GRYŹLINY, BO PRZECZYTAŁEM ŻE TO CAŁKIEM FAJNY KLIMAT. Z GÓRY DZIĘKI. NIE BĘDZIECIE MIELI CHYBA ŻADNYCH OBIEKCJI NA OBECNOŚĆ SIOSTRY GRANADY?

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-14 11:31:31 /


Stary Gryźliny to super trzydniowy zlot bez organizacji.
Zazwyczaj jakis weekend na początku sierpnia tak kolo 08 (nie wiem jak w tym roku??)
...siostry Granady???? przecierz to tez Ford więc napewno b.mile widziany:)
Ja w zeszlym roku bylem Punto a Michał z Gdanska pociągiem, wiec...byle tam....
Juz od zeszlych wakacji szykuje sie na ten zlot , nie wiem czy sie wyrobie....:(( z kasa oczywiscie na remont, ale kumpel kupil Taunusa wiec jak Bozia da to na 100% bedziemy.
Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie.

jagoolmk2 / 2002-03-14 12:18:03 /


No ja mam nadzieje, że też uda mi się do tego czasu pędzidło poskładać. W każdym razie jestam pełen chęci i zapału. A jeśli chodzi o granadę to (nie wiem jak inni) ale ja bardzo chętnie obejrzę na zlocie( jak dotrę, ale bądźmy pełni nadziei).

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-14 18:37:18 /


powiem tyle jest tam wpozo ale strasznie dziurawa nawierzchnia i lepsze miejsce by bylo borne sulinowo lotniska z super plaska nawierzchnia i wkstra dojazdami i zajebista prosta 2,5 km aby testowac fure pomyslcie o tym a wiecej info jest na stonie taunusow www.tauni.prv.pl i www.fordold.org pozdro.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-14 20:47:44 /


Ktorego w tym roku bedzie zlot w Borynach????
Wyglada apetycznie...
Pozdrawiam.

jagoolmk2 / 2002-03-15 17:03:25 /