logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » A kiedy jest planowany nastepny zlot,lub otwarcie sezonu w kazinierzu

A kiedy jest planowany nastepny zlot,lub otwarcie sezonu w kazinierzu

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 11:43:30 /


no właśnie przydałoby sie coś zorganizować.

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 13:15:50 /


a no ,mozna by było zrobic jakies ogniho z duzo iloscio ciepłej kiełbachy i cysterko wódeczki

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 14:58:36 /


a gdzie jest kazinierz??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 21:07:52 /


Kazinierz - może to gdzieś we wschodniej Polsce? ;) Bo do takiego, dajmy na to, Kazimierza n/Wisłą chętnie bym przyjechał ;) Wątek jest wart uwagi! :)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 22:39:36 /


Nie pytaj tylko organizuj :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 22:46:13 /


tylko musi być zapewnione miejsce na noclegowanie, więc pomyśl czy masz dużą chate bo... może się troche ludzików zjechać :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 22:49:46 /


propnuje pociagnać dalej zloty w Janowcu, fajna miejscówka, miejsce na namioty i ognicho jest i można to połaczyć z przeprawą promowa do Kazika, może ekipa z Lublina by sie podjęła organizacji na większą skale niż w zeszłym roku? Wojdat chyba zna dobrze temat (?)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-05 00:20:42 /


znam znam
ale wiecie pewna osoba odpadla ktorej nie chce sie nic robic a i miala wtyki gdzieniegdzie wiec i łatwiej miala

Juz w tamtym roku jak bym nie naciskal to by nic nie bylo

postaram sie zadzialac w tym roku ale to jeszcze ciepla troche trzeba bo w namiotach to troche zimno teraz

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-05 13:14:20 /


wiem, wiem Wojdat o co chodzi, ale postaraj sie coś wykminić, może ktoś jednak z Twojej okolicy pomoże? bo tam jest naprawde ciekawie i jeśli przyjechałaby większa ekipa to nizły zlot dałoby sie zorganizować...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-05 14:31:39 /


oto chodzi. niema komu kokretnie za to sie wziosc?
ja bym dał rade ale niemam funduszy na to.
Bo chyba nikt z was niebył jeszcze w janowie lubelskim.
kiedys jadonc swoim tirem z beczko ,natknołem sie na jednego capci mknocego w strone rzeszowa>otwarłem okno i pokazałem mu ok i czmychnoł dalej w swój kierunek? pozdrawiam

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-05 19:47:16 /


no nie mysl ze mieszkasz w jakims miejsu do ktorego nikt nie zajezdza
W janowie bylem nie raz a jeszcze wiecej przez niego przejezdzalem

A co do kasy to nie o to chodzi!!!

postaram sie postaram
podzialam

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-05 23:55:41 /


ja niemówie ze błyszcze.
ale jak co to moze cos pomysle.
a dosyc czesto jezdzisz pzez mojo<<<wies>>>

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-06 12:20:33 /


czesto bywalem w Modliborzycach
a przecie janow odemnie to zaledwie niecala 100
co do obecnej sytuacji to dawno nie bylem w Twojej wiosce

pozdro

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-06 18:48:58 /


Lucyfer, ale numer! To mnie widziałeś w Janowie Lub., na wylotówce na Rzeszów. Ciemno-granatowe MkIII. To było w końcu sierpnia, wracałem z krótkich wakacji we wsi Momoty p/Janowem, leciałem na Rzeszów>Tarnów>Kraków...
A wcześniej było konkretne zwiedzanie Janowa, nawet kupiłem tam lakier wysokotemp. do wydechu ;)
Potem patrzę, a kierowca Kamaza pokazuje mi OK - ale frajda. Pomachałem Ci, a Ty jeszcze lutnąłeś długimi. Pozdrawiam serdecznie!
P.S. Stał tam w Janowie jeden fajny stary Opelek, ładnie utrzymany ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-07 21:00:20 /


Szkoda ze wczesniej sie nie spotkalismy jak byłes w momotach.
Morzna by było pogadac i chlapnoc małe co nieco pzy jakims grilu.
A teras kiedy wybierasz sie w kierunku mojej wsi.Pozdrawiam?

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-07 22:12:05 /


Oj, teraz to nieprędko. Może jakoś w lecie... Ale jakby co, odezwę się na priv :)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-08 16:59:29 /