logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » mam problem z przednim zawieszeniem i makpersonem- czy idzie to jakos zregenerowac

mam problem z przednim zawieszeniem i makpersonem- czy idzie to jakos zregenerowac

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 15:15:46 /


tak, idzie
a jak nie poszło do tej pory to już nie pójdzie ....

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 15:20:06 /


troche konkretow
dobrze ze nie napisales - mam problem z Capri - czy idzie to jakos zregenerowac?

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 15:26:50 /


mianowicie jak go kupiłem to jeszcze nic nie robiłem oprucz kasowania luzu na maglownicy. ale teras po remoncie wyszły dalsze jaja bo sziedzi mi na sprezynach i holernie dobija na dołkach

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 15:27:16 /


sprężyny i amory odeszły ...
a na poważnie to jedź na stację diagnostyczną, wjedź na wytrząsarkę i będziesz znał całą prawdę o zawieszeniu ...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 15:29:11 /


byłem i nic ni wyszło bo jak jechac to sie trzyma jak pchła psa i jest dobze. z tego co wiem to jest zawieszenie pzednie i tylne obnizane plus rozpurki pzud i tył.tył jest ok. ale pszut holernie dobija na dołach.

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-04 15:37:26 /


jesli "pzud" czy "pszut" dobija to co :
zmien amorki ok 200 szt i oczywiscie sprezynki na nowe koszt mi nieznany

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 19:42:23 /


podstawowa sprawa

czy jest to orginalne 2.8i czy moze tez przeroba z jakiegos mniejszego litrarzu??

jezeli orginalne 2.8i to byly stnadardowo inne sprezyny nizsze i twardsze oraz amorki bilstaina ktore sa nie wymienne poniewaz nigdzie ich juz sie nie kupi ale mozna zregenerowac w bilstainie daja na to gwarancje innej mozliwosci na to nie ma bo maja bardzo dziwna budowe

jezeli masz zwykla wersje przerobiona na 2.8i to wystarczy zalozyc nowe sprezyny, amorki jak sa dobre i trzymaja sprawnosc to nie trzeba a jak slabe tez mozna zmienic przy okazji. Olejowe kosztuja 199 zl szt a gazowe ponad 400 zl szt

jezeli potrzebujesz jakie kolwiek czesci do auta z zaiweszenie i nie tylko to nie ma problemu mam wszystko

takze w razie jakis pytan pisz samialo pomoge

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 20:45:31 /