logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » garaż » Automaty otwierania bramy garażowej

Automaty otwierania bramy garażowej

Nie ma, nie znalazłem więc zakładam. Temat jak najbardziej garażowy.

Od jakiegoś czasu kusi mnie by do bramy uchylnej zakupić jakiś automat.
Prześledziłem rynek i szczerze powiedziawszy nie wiem czym się sugerować.

Ostatnio w markecie spotkałem się z automatem w granicach 370zł i tak zastanawiałem się czy może nie wziąć. Jednak po przeanalizowaniu cen na alledrogo okazuje się że jest spora rozpiętość cenowa począwszy od wspominanych 370zł do 1500zł a nawet 3tys zł.

Jeżeli macie jakieś rozeznanie w temacie będę wdzięczny za sugestie.
Na co zwracać uwagę, jakich marek unikać itd. itp.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-13 19:27:14 /


Mam Somfy już chyba trzy lata.
Jest wkurzająca czasami, ale z grubsza robi robotę i się nie psuje.

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-13 22:07:34 /


Co masz na mysli piszac wkurzajaca? Znajomy ma bosha I w pewnym momencie zaczął automat zamykac do polowy I odbija . Drzwi chodziły bez oporu a ponowna kalibracja otwarcia/zamkniecia tez nie pomogła :/.

Z racji ze przymierzam sie do zakupu 3 automatow to szukam czegos dobrego nie koniecznie z wysokiej półki ale tez nie z najnizszej bo to sie zemści potem.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-13 22:37:41 /


No to widocznie krańcówki poszły się sypać, skoro regulacja nie przynosiła efektów. Założ Came i będziesz zadowolony. Nice też będzie śmigał

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-13 22:45:02 /


Wkurzająca w sensie, że czasami potrafi zapomnieć w jakiej pozycji jest brama. Ale to rzadko i raczej tylko w sytuacjach, kiedy przez roztargnienie próbuję zamknąć/otworzyć przy zablokowanym ryglu, np. wtedy, kiedy automat otworzył, ja zamknąłem bramę sznurkiem, zaryglowałem, a potem próbowałem otworzyć z pilota. Wtedy musi sobie spokojnie powolutku sama otworzyć i zamknąć i bangla znowu.

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-13 23:41:36 /